[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Magic the Gathering
|-- |-- |+ Gwent : The Witcher Card Game...
Yazar RSS Konu: Gwent : The Witcher Card Game {12000}
Syf: ««/ 22 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Dec 2016, 00:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Varmı oynayan, closed beta şu an
MTG sonrası hiç kart oynamayan biri olarak baya sardı beni. community ile içe içe , offical discord da cdprojektred calısanları var napıyonuz lan fln diyip muhabbete girebiliyosunuz.

200küsür kart, serideki 4 faction var skellige, northern realms, monsters, scoiatael. nilfgaard ocaktan sonra gelicekmiş + yeni kartlar.

betanın 1. ayı yeni bitti ama 2 büyük patch baya bi degisiklik oldu simdiden, daha dorusu 2.patch bu hafta.

RNG minimum hatta rng faktörü olan şeylerde nerf yedi direk.
level ve kart drop cok kolay,

shopta kegler var 100 ore = 1 keg = 5 kart
günün ilk wini 100 ore, 75 50 25 diye azalarak bitiyor, 9-10 maçta 3 keg acıyosunuz 24 saatte bir resetleniyor süreç
hatta leader kartlar 800den 200 scrape düştü baya rahatladı craft

matchmaking geceleri biraz sıkıntı yani karşınıza saglam kartları olanlar gelebilir closed beta oldugu icin playerbase cok büyük degil.
pc-xbox crossplatform

HS oynamadım ama HSden gelenler hem minimum rng ı hemde card grindin hsye göre komedi olmasına hastalar : )

kocainum-o
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Jan 2017, 20:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bana bir key gelmiş ama oynamayacağım. İsteyen varsa buyursun

[t.apmetrix.com]
Üye
medal 1k
ID § 16 Jan 2017, 20:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ulan aldınız bari alan yazsın yamyamlar

cibili cibili şak şak şak hadi yavrum bidaa vur şak şak şak
Üye
medal 1k
ID § 18 Jan 2017, 17:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben almıştım ya onu indiriyorum şimdi .d
Üye
medal 1k
ID § 29 Jan 2017, 16:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cb sonrası wipe geleceği kesinleşmiş, ben wipe'ye kadar ara vericem.

oyunu beğendim baya. eğer daily reward'ları nerflemezlerse release'den sonra da oynamaya devam ederim kesin.

bir de şu keg'lere regional pricing filan koysalar keşke, dolar haliyle çok pahalı. zaten güzel kart düşürmek çok zor, replicate 30-80 scraplık çer çöp verip duruyor.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 29 Jan 2017, 16:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Varsa key alabilirmiyim
Üye
ID § 29 Jan 2017, 16:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
kami
ben wipe'ye kadar ara vericem.

holyşit
TW
ID § 29 Jan 2017, 16:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
talihsiz olmuş

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
TW
ID § 06 Feb 2017, 21:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
www.playgwent.com/en/redeem/ANY44A170650919D7F

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
medal 1k
ID § 06 Feb 2017, 21:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kaçırdım kodu tüh, alan aldım desin la bari; bre insafsız
TW
ID § 06 Feb 2017, 22:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Skyfire
kaçırdım kodu tüh, alan aldım desin la bari; bre insafsız
[gleam.io]

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Yörünge Disi
ID § 06 Feb 2017, 23:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arayüz çok boktan durmuyor mu? bana mı öyle geldi?
TW
ID § 12 Feb 2017, 18:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
kami
cb sonrası wipe geleceği kesinleşmiş, ben wipe'ye kadar ara vericem.

oyunu beğendim baya. eğer daily reward'ları nerflemezlerse release'den sonra da oynamaya devam ederim kesin.

bir de şu keg'lere regional pricing filan koysalar keşke, dolar haliyle çok pahalı. zaten güzel kart düşürmek çok zor, replicate 30-80 scraplık çer çöp verip duruyor.

steame gelecek oyun, microtransactionda steam için tl olur. ama tam karşılığı olur mu yoksa csgo gibi daha ucuz mu olur tlde belli olmaz, developerın kararı. ama witcher3'ü hindistandan sonra en ucuz fiyata alan ülke yaptıklarına göre bizi bunda da aynı devam eder sanıyorum cdprojekt. çin ve rusyadan bile daha ucuz cdprojekt oyunları şu an steamde tr'ye, şaka gibi asd

bu arada oyun hs'den 10 kat daha zevk veriyor bence. steam'de de sağlam walletım var, baya dökerim buna güzel oldu.

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ

2 defa güncellendi. Son güncelleme 12/02/2017 18:34 tarihinde Silphatos tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 12 Feb 2017, 19:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Araştırdım ben biraz, bazı ülkelere regional pricing koymuşlar zaten.

Şuanda Türkiye yok ama, mail attım support kısmından bize de uygulayın diye, bir süre sonra bize de getirirler büyük ihtimal. TL'ye 3.5 çarparak çevirme sığırlığını göstermezler heralde. Wipe'dan önce geleydi iyidi, hemen alırdım 60 keg, nasıl olsa wipe sonrası tekrar açabileceksin.

Bu arada ben de rank 12'ye dayandım, level'da 30'a yaklaştı. Sanırım 30 kadar beleş keg gelecek bana cb oynadığım için. Oyun güzel ama biraz sıkmaya başladı, 5-6 deck tipi var herkes aynı setup'ı oynuyor 2-3 kart farklılıkla. Rodavid Control, Monster Consume veya Weather, Skellige Axeman bir de NG'nin 3 tane Rot Tosser'lı control deckleri. ST yok denecek kadar az, bazen dwarf deckleri deneyenler oluyor ama her oyun kaybediyorlar.

Meta değiştiren patchler arasında oyunun sıkmaması için bir kaç oyun modu daha koymaları lazım, sadece ranked play yeterli değil. MTG'de booster pack'li mini turnuvalar filan vardı mesela, o tarz şeyler getirebilirler.
Üye
medal 1k
ID § 15 Feb 2017, 22:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi oyun net çok iyi ya. Hs'nin rngsi ile krizlere girmeye hiç gerek yok. Kesinlikle şans verin oynayın abi. Aranan kart oyunu bu resmen.

Sadece ranked mod olmamalı evet. Campaign gelecekmiş single player. Bi de arena tarzı bi mod gelirse şahane olur.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/02/2017 22:16 tarihinde Roqq tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 22 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum