[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Magic the Gathering
|-- |-- |+ Ultima Online Scrolls...
Yazar RSS Konu: Ultima Online Scrolls {3268}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Nov 2016, 22:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
daha yapım aşamasında. yaklaşık 1-2 aydır uğraşıyorum.

ultima online temalı online kart oyunu. ultima online görsel ve seslerini kullandım büyük oranda. baya tatlı oldu. hani şimdi kart için uo daki assetlerdekart için kullanabileceğim bir şey olmayınca, farklı dışarıdan bir resim de kullanmak istemeyince scroll görselini kullandım. temaya daha bağlı falan oldu sanki, isim falan. ne bileyim.

şuan kafamdaki temel şeyleri bitirdim ama tam olarak size oynatmadan bi kaç şey daha ekleyip, bi kaç şeyi de test etmem lazım. bi de hem hype hem de fikir olsun diye konuyu açtım.

browser oyunu, online oynuyoruz. yapay zeka var (çok parlak değil henüz). offline mod var. lan mode var (ama kaldırıcam bunu). lobi de GEL VS! diyip birbirinizle online oynama modu var, roj var ecstasy var.

kapışma arkaplanı olarak brit köprü koydum. delu bank, bucs gate, brit mezar falan da eklerim herhalde. çok üşeniyorum çünkü oyuna girip ekran ekran köylü gibi ss alıp ps de birleştirmek gerekiyor.

creature scrollar var, spell scrollar var. speller uo magery spelleri şimdilik. hepsini eklemedim de, yeterli zaten zibilyon tane şey var orada. necromancy chivalry spelleri 5 er liradan falan satarım yada. das.

bi kaç ss.

şuradan çalışmaya dair şeyleri takip edebiliyorsunuz. oraya yazıyorum yeni build aldıkça.

[ultimaonlinescrolls.blogspot.com.tr]

todo:

- bugün yarın ranking sistemini eklemeyi düşünüyorum.
- yapay zekayı adam edip dungeon mod koymayı düşünüyorum. daily kafasında. scrolları oradan lootlayacaksınız. rare, legendary scrolları falan.
- inventory/banka koymayı düşünüyorum. bandaj potion gibi eşyaları da kullanabileceksinz hehe.
- en güzelini sona sakladım. adamı yenince basicler hariç diğer scrollerini lootlayabileceksiniz. grinning smiley

TW
ID § 29 Nov 2016, 22:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Süper olmuş abi, tester gerekirse dünden hazırız söylemen yeter smiling smiley

=o= Another Project.. =o=
Üye
medal 1k
ID § 29 Nov 2016, 22:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vayy süper emeğine sağlık gerçekten,
Brit bridge i görünce duygulandım valla.

her ucuz şarap kötü şarap demek değildir
Üye
ID § 29 Nov 2016, 22:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
thumbs up

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Nov 2016, 22:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yet another her şeyi modlanmış server diye girdim kart oyunu çıktı ya la
Üye
medal 1k
ID § 29 Nov 2016, 23:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de ters köşe oldum fasdasd

güzel olmuş abi. kart oyunlarını pek sevmem ama tester falan lazım olursa en azından hiç alakası bir olmayan adam olarak belki farklı birşeyler görürüm. aklındaa oılsun dürtersin.
Üye
medal 1k
ID § 30 Nov 2016, 03:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şahane, tester lazım olursa yardıma hazırız efenim
Üye
medal 1k
ID § 30 Nov 2016, 03:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fena ters köşe oldum. Güzel olmuş eline sağlık.

Hype hype hype
Üye
medal 1k
ID § 30 Nov 2016, 04:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ay harika
mobile a baslayalim hemen
TW
ID § 30 Nov 2016, 07:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yüreğine sağlık kardeşim
tabi ben kart oyunlarında efsane kötü olduğum için bi bakıp çıkarım release olduğu zaman ama olsun, hLL team

y
Üye
medal 1k
ID § 30 Nov 2016, 10:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ohaaaa. çok güzele benziyor. mobil şart kesin yapılsın.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Nov 2016, 11:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Unity ile mi yapıyosun? Helal olsun hoş olmuş smiling smiley osi'ye telif ödemen gerekir mi grinning smiley
Üye
medal 1k
ID § 30 Nov 2016, 11:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Laaaan........ Kimseye söylemediğim fikrimdi lan bu!!!!! Zengin olacaktım bi gün bu sayede.

Olm hayallerim yıkıldı..
Üye
medal 1k
ID § 30 Nov 2016, 11:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Offffff.. Ya resmen hayallerimi aldın gittin. Neler düşünmüştüm ben.

Raidleri olacaktı, Balrog'dan Vanq düşürülebilecekti. Eğer turnuva alanı haricinde başka birisini yener ve lootlarsan PK olacaktın. Mavilerin ayrı ladderı olacaktı. PK'lar Matchmakingden kim gelirse onlarla kapışmak zorunda kalacaklardı..

Çok mutsuzum artık.
Üye
medal 1k
ID § 30 Nov 2016, 11:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
git konuş adamla. ortak olursun işte.
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum