[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Magic the Gathering
|-- |-- |+ HS PARA HARCAMA TOPICI...
Yazar RSS Konu: HS PARA HARCAMA TOPICI {3953}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Dec 2015, 14:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yürüyün gidin burda konuşun para harcamak iyidir kötüdür harcayan maldır harcamayan bi bok yapamaz diye

"Beni raidden kicklediler mi yoksa raiddeki 39 kişi birden mi çıktı?" - axedice
Üye
ID § 01 Dec 2015, 14:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
caps açık kalmış

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 01 Dec 2015, 14:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kapattım sonra

"Beni raidden kicklediler mi yoksa raiddeki 39 kişi birden mi çıktı?" - axedice
Yörünge Disi
ID § 01 Dec 2015, 14:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
para olsa bol bol harcarım kurarım desteleri oynarım da yok yani, deathrattle desteler falan geliyor ağzımı yüzümü kırıyorlar, endgame zevklidir de o endgame e ulaşmak için ya hayvan gibi grind yapmak lazım ya da hayvan gibi para harcamak lazım

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/12/2015 14:32 tarihinde hollwanderrr tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Dec 2015, 14:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fakirler oynamasın şu oyunu sdfsfsda

Şaka bir yana, ben günde 100 goldu capleyecek zamana sahip değilim o yüzden bastım mangırları. senin zamanın varsa harcamana gerek yok. Metayı takip et yeter.

He ben biraz hoarder olduğumdan saçma sapan kartları da kırmıyorum onun da etkisi var. Golden kartları gözüm kapalı kırıyorum tabii.

Şimdi son adventure'ı goldla açayım dedim işkence bildiğin grinning smiley
Üye
medal 1k
ID § 02 Dec 2015, 13:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şimdi farklı insan tipleri var

birincisi parası olan ve vakti az olan onlar parayı basıp tüm kartları tamamlayıp metayı takip ediyorlar en sevdigim insan tipi

ikincisi fakir olan vakti az olan tipler ben bu tipleri seviyorum çok fazla konuşmuyorlarda ağlamıyorlarda her sezon rank 20lerde 18 lerde paşa paşa takılıyorlar

amma velakin hem fakir olup hem vakti bol olan adamdan korkacan arkadaş , vakit bolya lan ben bu kdr vakit harcıyorum millet parayı basıyor en kral deckleri yapıyor ezikliğine giren tipler bunlar. bu tiplerden piyasada çok var ve en dikkat edilmesi gereken grup bu grup.

yani işin özü fakir ve vakti bol adamdan korkacan arkadaş.
TW
ID § 02 Dec 2015, 13:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu salak topic'in kapatılmasını talep ediyorum

97 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2017 14:55 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Dec 2015, 13:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Bonjo

birincisi parası olan ve vakti az olan onlar parayı basıp tüm kartları tamamlayıp metayı takip ediyorlar en sevdigim insan tipi

ikincisi fakir olan vakti az olan tipler ben bu tipleri seviyorum çok fazla konuşmuyorlarda ağlamıyorlarda her sezon rank 20lerde 18 lerde paşa paşa takılıyorlar

amma velakin hem fakir olup hem vakti bol olan adamdan korkacan arkadaş , vakit bolya lan ben bu kdr vakit harcıyorum millet parayı basıyor en kral deckleri yapıyor ezikliğine giren tipler bunlar. bu tiplerden piyasada çok var ve en dikkat edilmesi gereken grup bu grup.

hahaa
Üye
ID § 02 Dec 2015, 13:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Para verenlerle dalga geçme işine diğer topikte devam ediyoruz, bu topik artık penguenlerle ilgili

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Üye
ID § 02 Dec 2015, 13:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Bonjo

vay anasını adam yargılamış arkadaş..
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Dec 2015, 13:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu bolumun admınlerınde de ne ınat varmıs arkadas yıllardır bolumun adını TCG ya da HS olara değiştirmediler gitti..

''Benim adım leş, leş kalleş ile kafiyeli..''
Spyro
medal 1k
ID § 02 Dec 2015, 14:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam,

Oyundaki tum kartlara sahibim. Canim istedigi zaman, sacma sacma (Randuin, vs) deckler deneyip eglenebiliyorum. Herhangi bir buyer's remorse da yasamadim.

Saygilar.

you come at the king, you best not miss..
Üye
ID § 02 Dec 2015, 14:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
TEBBİKLEEEEEE

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Dec 2015, 14:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adamın içine paramecium kaçmış.

he who knows best knows how little he knows.
Üye
ID § 02 Dec 2015, 14:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
axedice
TEBBİKLEEEEEE

Kuyruguna basip kopartiyor sandim allah seni kahretmesin ya

I shall fight ten to one; defeat all and spare none.
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum