[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Magic the Gathering
|-- |-- |+ Chronicle: RuneScape Legends...
Yazar RSS Konu: Chronicle: RuneScape Legends {823}
  [ A ]
Üye
ID § 05 Oct 2015, 16:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beta sign up

www.rschronicle.com

2 defa güncellendi. Son güncelleme 05/10/2015 16:30 tarihinde Tymex tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Oct 2015, 16:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Link referrali sanirim, buyrun: [www.rschronicle.com]

MTGO ve Heartstone varken bir oyuna daha ne kadar yer var bilmiyorum ama. Scrolls tutmadi, Hex bile pek tutmadi. Hex gerci son WotC'dan lisans aldi, nereye gider bilmiyorum. Iyi yatirim yaptilar orada.

Magic: The Gathering Online = GERGE

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/10/2015 16:27 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 05 Oct 2015, 16:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Deniycez bi o kesin, hoşumuza gider mi meçhul.
Üye
ID § 26 Nov 2015, 21:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Geldi Benim Beta key indiriyorum bakalım.

Denerim heba etmem diyen varsa fazla key var özel mesaj atsın..
Üye
ID § 27 Nov 2015, 11:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Denedim güzelmiş, tabi bir hearthstone ihtişamı yok ama farklı bir tat..

Kabaca anlatmak gerekirse

her oyun 5 chapter'dan oluşuyor her chapter en fazla 4 kart koyabiliyosun istersen hiç koyma boş geç, koyduğun kartlarla sen savaşıyosun rakibin değil oda yanında aynı senin gibi.

2 tip kart var ally ve enemy, mantık olarak enemy kartlardan topladığın paralarla en çok para düşürüyor özel buff'lar verenlerde var neyse bu paraları ally kartlara verip özelliik yada buff alıyosun yada rakibe debuff atıp hasar verebiliyosun, 5 chapter'ın sonuna gelince aldığın özellik buff ve kalan canın yada rakibe verdiğin zararlar devamında rakiple teke tek savaşıyosun.

Güzel bir deck yaptım ranked maçlara başladım, 1 günlük oyun olduğu için herkes yeni yeni güzel deck'ler yapıyor..

sonuç olarak bir süre hearthstone'na ara verdim bunu denerim sıkarmı hoşuma gidermei daha çok zaman gösterecek..

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/11/2015 12:09 tarihinde Tymex tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 30 Nov 2015, 19:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kimsenin ilgisini çekmedi ama atayım yeni keyler geldi belki deniyen olur..

TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 30 Nov 2015, 20:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ne hızlıresim mi
Üye
ID § 30 Nov 2015, 20:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
herkes dns değiştirmediği için imgur'la koyulanları göremiyorlar farkındamısın bilmiyorum yada bunu düşündünmü hiç yada yada dns değiştiemiyen adamla zaten işim olmaz mı diyosun smiling smiley

dns değiştirmiyen bir topluluğa resim koymak zorunda kaldığım için alışkanlık oldu kısacası.

bu resimler bozuk çıkmamış diye mesaj atıyolar sonra smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 30 Nov 2015, 20:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3. keyi aldım. teşekkürler.

Easy game, easy life.
Üye
ID § 30 Nov 2015, 20:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vay guzelmis, cok uzun zaman rs oynamistim, bende deneyeyim. bu arada ortadaki key'i kullanim tesekkurler :>
Üye
ID § 30 Nov 2015, 20:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hala oynuyormusun bilmiyorumda bu iyiligin karsiliginda birkac m verebilirim rs'de.
Üye
ID § 30 Nov 2015, 21:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oynuyorum, Önemli değil smiling smiley

Oynamak isteyen olursa atsın yine mesaj çıkar belki biraz daha key..

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/11/2015 21:08 tarihinde Tymex tarafindan yapilmistir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum