[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Magic the Gathering
|-- |-- |+ Hearthstone Deck Paylaşım Topici...
Yazar RSS Konu: Hearthstone Deck Paylaşım Topici {13952}
Syf: ««/ 22 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 02 Sep 2015, 20:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diğer topicde kaybolup gidiyor paylaşılan deckler , burda toplayalım ama fantazi decklerden öte sağlam win streakler yaptığımız deckleri koyalımki herkes nemelansın derim...
Üye
ID § 02 Sep 2015, 21:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu sıralar baya popüler oldukca iyi tek sorunu oynayanıda çok karşına çıkıp duruyor.

Secret Paladin

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/09/2015 21:16 tarihinde Tymex tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Sep 2015, 23:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Az önce Savjz oynuyordu. çok eğlenceli, oynaması zor olan bi deck. eskisi competitive değildi. şu anda healing wave ve elemental destruction ile yaklaşmış competitive olmaya. gadgetzan nerf'lendiğinde kırmıştım hepsini full refund için. şimdi gittim 100 dust'a kıyıp 1 tane gadgetzan yaptım. tavsiye ederim. ha savjz 2 tane destruction ile oynuyor, bende hem 2 tane yok, hem de ayrıca savjz kullanırken 2 tane fazla gibi geldi. elinde patlayıp duruyordu. ben de onun yerine 1 fire elemental daha koydum.

Yörünge Disi
ID § 03 Sep 2015, 01:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
malygos + elemental destruction ihtimali yeter ahahah
Üye
ID § 03 Sep 2015, 02:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fire elemental yanlış seçim bu arada. daha fazla minion koymaya gerek yok. ancestrall recall'da elinde extra minion'lar patlıyor o zaman da. çıkardım frost shock koydum. belki 2. earth shock da koyabilirim.

he ama control warriorlar nası yenebilir bu deck hiç bilmiyorum grinning smiley max damage2ı 40 civarı falan gibi. control warrior da 50 civarına rahat çıkar bu matchup'ta turn 16-17'ye kadar.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/09/2015 02:23 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Sep 2015, 08:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dolayısıyla olmamış bu deck ;p
Üye
ID § 03 Sep 2015, 10:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok baya güzel olmuş ya. tek kötü matchup control warrior gibi duruyor. ilginç bir şekilde patron yendim mesela dün. toplamda 3-3 yaptım deckle. ama iki mağlubiyet çok feciydi, ilk 13 kartta 2 fireball ve 2 kill command çeken adamlara yenildim, elimde de heal varken.

tavsiye ediyom kartları olanlara, deneyin.
Üye
ID § 03 Sep 2015, 11:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mistwalker olan guzel bir shaman decki yapalım.

önemli olan yeşil mercimek
Üye
ID § 03 Sep 2015, 12:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Malygos shaman güzel ya kontrolü baya iyi bir de midrange shaman yaygın olduğundan genelde onu bekleyerek oynuyor insanlar.
Üye
medal 1k
ID § 03 Sep 2015, 15:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Aviana Druid çok iyi oldu , Aviana ile birlikte Malygos u koydunmu yere iş bitiyor.
Faceless Manipulator'lerle 3 Maly yaptım , sonunda 0 manalık Moonfire ile 16 dmg...
Üye
ID § 03 Sep 2015, 16:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun bezdirdi biraz
50% shaman 50% secret paladin geliyor
lel
gittim secret deck yaptım
100% win rate rank7y geldim
malygod locka döndüm hala geliyor secret paladin ahhahaha şaka gibi

ciao adios
Yörünge Disi
ID § 03 Sep 2015, 18:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben 2 brawllı 2 maidenlı falan süperfag walletwarriorla druidden başka bişey görmüyorum

arada bir handlock geliyor falan

o yeni archetypeların hepsi bitiyor ladderda bir noktada ya, mistwalker animasyonu çok güzel diyorlardı daha onu görücem sdfsjk

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/09/2015 18:24 tarihinde Tori tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 03 Sep 2015, 21:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Biraz heveslerini alsınlar bu kadar çok çıkmaz ilerde Secret Paladin

Farklı ve oynaması zevkli üstüne bir de iyi iş çıkarıyor genelde oynayanı çok o yüzden.

Bir de çoğunda tirion yok onu farkettim, yani Mysterious Challenger ve secret'ları koyuyorlar gerisini elde ne varsa

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/09/2015 21:58 tarihinde Tymex tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 03 Sep 2015, 22:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Olmadığından oynayanı da vardır da iki varyasyonu var genel olarak secretın biri daha agresif öteki tirion lay on hands falan late'e de yönelik.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 03 Sep 2015, 22:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sonunda malygos craft edicem hee
Syf: ««/ 22 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum