[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Steam Winter Sale 2018 (20 Aralık / 21:00 - 3 Ocak / 21:00)...
Yazar RSS Konu: Steam Winter Sale 2018 (20 Aralık / 21:00 - 3 Ocak / 21:00) {6913}
Syf: ««/ 10 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Jan 2019, 17:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fran bow güzeldi.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Jan 2019, 17:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Esh
Oyun yok cunku, sik sok indie oyun oynamak isteyen buyursun

indie de düzgün youn cıkmıyor ki
bi binding of isaac
graveyard keeper
stardew valley cıktıda almadık mı

olan herseyi almısım resmen
divinity
pathfinder
frostpunk

aldım toplamda 3 oyun 1 2 ay idare eder
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Jan 2019, 17:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
En alinacaklari almissin zaten de simdiye kadar nasil almadin bunlari sdfg

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
medal 1k
ID § 02 Jan 2019, 19:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
overcooked alın baya eglendiriyor.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Jan 2019, 19:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Overcooked evde 4 kisi toplandiginda couch party icin birebir. Ama oyle bir konsept icin ultimate chicken horse daha iyi. Tavsiye ederim.
Üye
medal 1k
ID § 03 Jan 2019, 02:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vikings Wolves of Midgard
Ruiner

sadece ikisini aldım ben bu salede.

Viking gördüğüm en underrated oyunlardan, adı sanı duyulmamış, steam reviewleri karışık falan. Herkes bugluyor crashlıyor demiş de bende tertemiz patchlenmiş heralde. Oyun motoru ve fizikler nefis, müzikler nefis. Hikaye torchlight grimdawn victorvran helsing ne varsa hepsinden daha iyi. Kendine özel nüansları mekanikleri de var yeterince. Boss fightlar dark souls shadow of colossus tarzında. Viking chieftaini seçilip ana hikayenin dışında da raid yapıyorsun diğer klanlara yardım ediyorsun veya ister yağmalıyorsun ister vergiye bağlıyorsun falan daha ne olsun zaten.

Multiplayer yok sorunlu/eksik diye, konsol port diye uide mouseover respond yok diye, çıkış fiyatı 40 euro diye (ki her sale %50 görmüş, şu an %75) yerden yere vurmuşlar. Steamde companion yok diyip negatif veren, yeşil saçlı viking yapamıyorum 2edgy almayın diyen var, milennialların gözü kör olsun.

----

Ruiner aynısının duyulmuş ve hack&slash'den shooter'a kaymış olanı. Ve efsane atmosferi var. O renk paleti, ekrana fırlayıp duran artworkler, o müzikler falan cyberpunk neon ekrandan akıyor.

yo mama is so fat kadir topbaş asked her to jump into bosphorus to drain it before building marmaray
Syf: ««/ 10 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum