[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Monster Hunter: World...
Yazar RSS Konu: Monster Hunter: World {11278}
Syf: ««/ 20 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Jul 2018, 22:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hem master-race konsolculardan ayrılsın hemde oynayacaklar toplansın diye açalım artık başlığını.
Steam de pre-purchase açıldı.
9 ağustos ta geliyor. fiyat 199 tl. deluxe edition un bir numarası yok gibi. havadan 30 tl daha vermeye değmez sanki.

"I am Fire , I am Death."

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/07/2018 22:16 tarihinde Dragonfire tarafindan yapilmistir.
Genel Yönetici

ID § 14 Jul 2018, 22:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fiyat iyimis

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Üye
medal 1k
ID § 14 Jul 2018, 23:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
minigun falanmı var lan oha benide yazın yuzde 90 alan alacağım.opitimizasyon ve kontrol şu an tek kuşkum.
TW
ID § 15 Jul 2018, 00:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Clan, guild, community olayı var mı?

Varsa elele tutuşup oynayalım mı?

Professional Procrastinator.
Genel Yönetici

ID § 15 Jul 2018, 00:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
var

ben cekicimi alıp gureşiirim hepsiyle siz kuyruğuna vurusunzu yeter.

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Üye
ID § 15 Jul 2018, 01:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gaben'a gore AAA fiyati 90-110 lira. median uzerine havadan 100 lira verdikten sonra 30 lira daha verirsin, nedir ki.

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
Üye
ID § 15 Jul 2018, 21:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunu kısaca anlatabilecek birisi var mı ?

Oynanaır gibi görünüyor.

MMO mu yoksa co - op mu ?

olayı nedir ?

meta score magazine : 90 user : 7,8 iyi score lar

burada oynayacak var mı ?

yarısmacı arkadaslara basarılar smiling smiley

Hope is the denial of reality. "Raistlin Majere "
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jul 2018, 21:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[steamdb.info] şuraya göre dünyanın geri kalanına göre baya ucuza geliyormuş. bastım valla pre-order'ı.

umarım release'den önce sağa sola review copy dağıtırlar da optimizasyon ne alemde bi öğrenme şansımız olur. high'da constant 60fps/1080p alsam yeter zati.

thanks, i hate it!
Üye
medal 1k
ID § 16 Jul 2018, 12:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pre-order iken daha ucuz dimi şimdi? bende mi bassam
Spyro
medal 1k
ID § 16 Jul 2018, 13:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
steam'de oyun ciktiktan sonra fiyatini arttirma olayini yapiyorlar mi? TR PSN'de yapiyorlar onu genelde smiling smiley..

bu arada 150 liraya almistim MHW PSN'de.. 240 saat playtime olmus bile.. persona'yi yeni gecti oynama suresinde..

oyun MMO'dan ziyade co-op.. maksimum 4 kisilik partyler ile canavar avina cikiyorsunuz..

14 farkli silah turu var ama silahlarin oynanisi gercekten baska bir oyun oynarmiscasina farkli.. ben great sword oynuyorum oyun basindan beri.. simdi sword&shield denemeye basladim.. asiri keyifli geldi.. mesela sizi kendininkinizden baska silahlarla oynamaya zorlayan bazi arena questleri var.. eger hic tecrube etmediyseniz zorlaniyorsunuz baya..

oyunda leveling var tabi ama character statlari veya skilleri yok.. hunter level atlayinca sadece yeni questlere erisim aciliyor.. lvl1 hunter ile lvl 180 hunter arasindaki tek fark craft ettikleri silah ve armorlar.. monster parcalarindan degisik silah ve armor parcalari craft ederek cok degisik buildler yapmak mumkun.. her armor parcasindan bir skill geliyor (buildleri asil belirleyen sey armor defense statlarindan ziyade bu skilller)..

baya content olsa da oyun ozunde bu.. ama benim (ve su anki player base'in buyuk cogunlugu) gibi gecmis monster hunterlarin hicbirini denememis bir oyuncuysaniz, kesfedeceginiz baya fazla sey var.. oyunun tutoriali baya limitli.. girdiginiz silahin tutorialinda bile ogretmedigi birkac move oluyor (baya da kritik combolar heheh).. oyunun en guzel kismi bu kesfetme hissi zaten.. vanilla wow'a ilk basladigim zamanki donemi yasatmadi degil (artik bitti ama tongue sticking out smiley)..

you come at the king, you best not miss..

1 defa güncellendi. Son güncelleme 16/07/2018 13:08 tarihinde Spyro tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 16 Jul 2018, 15:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun pc ye DLC ile birlikte mi çıkacak. çünki DLCnin çıkışı PC'den önce

"Kafalarına at Emine"
-RTE
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Jul 2018, 15:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1-2 youtube vidyosunda vanilla haliyle çıkacak, event'lerle gelen şeyler olmayacak release'de deniyordu.

bi de dlc'yle çıksa season pass de satarlardı early access'le birlikte tongue sticking out smiley

thanks, i hate it!
Üye
ID § 16 Jul 2018, 15:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bunu alamadim ps4 e pcye alayim bari
Üye
ID § 16 Jul 2018, 16:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir destiny2 korkusu var bende ama ne yapalım.

"I am Fire , I am Death."
Spyro
medal 1k
ID § 16 Jul 2018, 16:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
DLC bedava olarak geliyor PS4'e.. simdiye kadar kozmetikler disinda cikardiklari tum content de bedavaydi..

tam net aciklama gormedim ama sanirim behemoth release'de olmayacak.. zaten en yuksek seviye boss.. baslangicta erisimi olmaz kimsenin.. ama ayni politikayi uygularlarsa, bir sure sonra yine free olarak gelecektir..

you come at the king, you best not miss..
Syf: ««/ 20 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum