[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Subnautica...
Yazar RSS Konu: Subnautica {20166}
Syf: ««/ 36 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 24 Aug 2017, 11:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ultima-tr'den gelen forumun oyuncuari bu oyunun basligini nasil acmaz. arcane steam sale topic'inde yazmisti da inanmamistim, gercekten acilmamis.

survival, craft, open world, hafiften sandbox falan, tam bu forumun oyuncu profiline uygun aslinda smiling smiley ozellikle base craft olayini seversiniz bence.

bu konudaki acligimi the long dark alarak giderecekken, winter sale'de bunu alip hala oynamadigimi farkettim. iyi ki de almisim.

Wiki
Beginners guide

4 saatte seamoth, scanner room blueprint'lerini falan bulabildim. bioreactor da yaptim, besleyecek bitkim de var. su anda mobile vehicle bay blueprint'lerine ihtiyacim var. bulanlardan yardim alabilirim. kelp forest'ta wreck bulamadim pek.

oyun hala early access bu arada, sanirim cok uzun suredir bu sekilde olmasi bi dezavantaj sayilabilir ama guncelleme geliyor surekli. fps sorunu buyuk olcude hallolmus, son ayarda oynuyorum. story konusunda henuz elle tutulur bi sey yok ama gerek var mi ondan da emin degilim. discover+craft seklinde gittiginden ve amacin belli oldugundan ihtiyac duymadim. yine de diger pod'larda buldugumuz pda'lerden voice memo falan dinlesek guzel olur.
Üye
medal 1k
ID § 24 Aug 2017, 12:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben alalı 1 yıl oldu, güzel olduğunun farkındayım daha başlamadım 1 saat falan bakındım sadece.

Takip ediyorum devamlı güzel şeyler ekleniyor daha iyi oluyor, bir ara boşken sırf buna zaman ayırcam oynadığım oyun çok şu an.
Üye
ID § 24 Aug 2017, 15:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sonunda threadi acilmis smileys with beer

aurora manzarali base'imi satiyorum. uc odali. kapali otoparki, on ve arkabahcesi var. iyi gunes aliyor.

edit: yukaridaki videoyu mutevazi evimi koyduktan sonra izledim. halkin vergileriyle saray yapmislar. poseidon surati falan vay anasini thumbs up

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/08/2017 15:25 tarihinde arcane tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 24 Aug 2017, 15:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Plantation gelmiş galiba ?
Üye
medal 1k
ID § 24 Aug 2017, 15:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Yeni patch.
Üye
ID § 24 Aug 2017, 16:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arcane screenshot icin mod mu var, boyle tepeden manzarali nasil yapiliyor?
Üye
ID § 24 Aug 2017, 16:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi ben bu oyunu aylaar önce aldım, bikaç saat baktım ama anca aç kalmadım, manzarayı izleyebildim. Millet neler neler yapmış, gerçi ben oynadığımda yoktur bazı şeyler belki.

Sıkıntı kendim keşfedemiyorum itemları, internetten bakınca cart diye hepsi çıkıyo hemen, oyunun zevkini öldürüyo.

Es deli külek bu günü apar,
O öten ömrü yeniden gaytar.
Üye
ID § 24 Aug 2017, 17:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
toggie
arcane screenshot icin mod mu var, boyle tepeden manzarali nasil yapiliyor?

konsol komutu var. freecam diye geciyor:

[subnautica.wikia.com]

hikaye gelisimini takip etmediyseniz son zamanlardaki patch videolarinda spoiler yiyebilirsiniz.

Üye
ID § 25 Aug 2017, 14:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya ben korkumdan oynayamadım gene bunu sad smiley
o kumdan çıkan köpek balıkları felan
Üye
ID § 25 Aug 2017, 14:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kumdan cikan degil de baska bir serefsiz var. uzun suredir oynuyorum, hala tirstiriyor beni. utanmadan son yamada grafiklerini yenilemisler.

muzigi kapatip kendi playlistimi caliyorum. onun faydasi oluyor. bazi biomelarin muzigi resmen korku oyunundan cikma. gozun gormedigi yerde koseyi donunce 25 metrelik murekkep baligi cikacakmis hissiyati veren muzigin alemi yok.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Aug 2017, 15:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1-1.5 yıl önce oynadım 7-8 saat içinde yapacak birşey kalmıyordu. Buna multi gelmesi lazım acilen, içerik zenginleştirilmeli, craftingi olsun vs.
Üye
ID § 25 Aug 2017, 15:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1,5 yil once ne durumdaydi bilmiyorum da su an gayet doyurucu geliyo bana.
Üye
medal 1k
ID § 25 Aug 2017, 15:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1 yılda yığınla patch geldi tahminimce oynadığının 10 katı şey eklendi ve eklenenler öyle ıvır zıvır şeyler değil.

Girip baksan görürsün zaten patch geçmişine.
Üye
medal 1k
ID § 25 Aug 2017, 15:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Suark
ya ben korkumdan oynayamadım gene bunu sad smiley
o kumdan çıkan köpek balıkları felan

YOU KNOW NOTHING JON SUARK
abi ondan çok daha korkunç şeyler var ya fdsagadsffga

EA oyuna 100 küsür saat gömmüşüm, artık releasede oynarım yeter. her patchde content temizleye temizleye ezberledim haritayı.

//tam no man's sky alacakken oyunun rezalet olduğu anlaşılınca alternatif olarak bunu öneren arkadaşlara da buradan yarı erotik emojiler yolluyorum.

pırt

2 defa güncellendi. Son güncelleme 25/08/2017 15:43 tarihinde Civcivhead tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 25 Aug 2017, 16:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o da subnautica'dan cala cala zamanla guzel oyun olacak.

Syf: ««/ 36 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum