[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Rend (Ex Blizz developerlarından survival)...
Yazar RSS Konu: Rend (Ex Blizz developerlarından survival) {1784}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 17 Mar 2017, 17:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
skyrim gibi oyunları olmasın zaten. morrowind gibi olsun.
Üye
ID § 18 May 2017, 16:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pati bu oyunu takip etmiyor mu ? Potansiyeli olan bişeyler var oyunda gameplaylerine baktım fena değil gibi. biraz içini doldursalar fikir ve konsept güzel tree of life oynadığımda ee şimdi ne olcak diye kalakalmıştım tamda ona çözüm geliştirmişler. Birde öyle sandıklar kasalar dolusu zırhların üretilmesi mümkün değil oyunda. Bence dedikleri gibi spring 2017 de EA olarak çıkarabiliyorlarsa ki steamden attığım posta cevap dönmüşler dün evet hala spring 2017 diye baya bi oyuncuyu çekecekler gibi EA da. UR 4 motoruda güzel olmuş oyuna baya bi PVE tadında PVP olacak.

Merak edenlere 180 dakikalık GP.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 May 2017, 20:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
beni hala acmiyor bu yahu.

neyse bir gelsin millet bir oynasin gorelim nasilmis

namessar.blogspot.com
Üye
ID § 26 May 2017, 23:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadasım alpha da oynuyor gecen gittim bi bakiim diye oyun bayaa iyi olmus grafikler filan çok saglam dolu dolu. WOW a benziyor biraz dinamikleri ama grafikleri filan üst düzey tabii. birde mantık çok güzel olmus. Tree of life + wow gibi olmus fakat ciddi heyecanlı bir oyun olmus. söyle anlatabilirim uzmanlaşabileceğiniz combinasyonlu olarak 30 dan fazla nokta var birine gidince diğerine de devam edeyim yok yani tüm oyuncular o serverdaki uniqe oluyor. server kapasitesi 60 kişi . 20 şerden 3 faction var hepiniz birbirinize rekoning denilen zamalarda saldırabiliyosunuz ama aynı zamanda base ide savunmnız gerekli çünkü bu zamanlarda size moblarda saldırıyor . Sonunda factionlardan biri galip gelince server sıfırlanıyor bütün eşyalar herşey gidiyor sadece craft yeteneğiniz kalıyor. sonraki era ya daha yetenekli olarak sıfırdan başlıyorsunuz şu an için craft edebileceklerinizin limiti yok havası var çünkü kimse ilerleyememiş. Daha çok fazla ayrıntı var realmler arası geçiş kapısı açabilen skiller filan. Anlıyacağınız 6 saatin sonunda doyamadım oyuna.

Belirtmem lazım ki closed betasından beri WOW oynarım yaklaşık 14 yıldır bunun da bir etkisi olmus olabilir ama oyun iyi.

Hope is the denial of reality. "Raistlin Majere "
Yörünge Disi
ID § 27 May 2017, 06:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adamin ustune noktalama isaretleri atin.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum