[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Playerunknown's Battlegrounds...
Yazar RSS Konu: Playerunknown's Battlegrounds {91489}
Syf: ««/ 138 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Feb 2018, 19:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eğilerek bana koşan 2m deki adama kafasından pompalıyla vurdum banamısın demedi, başka bir yerde ump ramge pompalıyla düşürdü adam beni grinning smiley

gariplikler olabiliyor.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Feb 2018, 20:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Spray yapmadığımı izah etmek için CS oynadık bu kadar sene dedim. Hani shooter oyun ilk defa oynamıyorum ki hayatımda. Tamam çok kral olmayabilirim ama allah için dibinde ki adama taramalıyla sıkmakta zaten 2 tane falan vursan ölmeli adam dibimde ya.
Üye
medal 1k
ID § 08 Feb 2018, 20:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pubg'nin silah mekanikleri baya farklı yalnız, bana da olmuştu ilk zamanlar. bir de hitscan bozuk zaten mermiler register etmeyebiliyor ona da denk gelmiş olabilirsin.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Feb 2018, 20:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bunca yıl cs oynamayan bir kişi var mı acaba?

Praise the Sun
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Feb 2018, 20:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
E tamam CS:GO nasıl oynuyoruz biz? Adamı vurunca adamı vurmuş oluyorsun. Tepesine tepesine veya sağına soluna sıkmıyorsun adamın dimi?

Bense adama adama vurmama rağmen adam benim yanıma yanıma vurmasına rağmen sonuç şöyle bişi olabiliyor, bu da benim hem sinirlenmemi hemde kafamın karışmasına sebebiyet verebiliyor;

Napsam spray and prey falan şeklinde mi oynasam acaba bende?

edit : Sadece adamın bana ateş etmediği değil, benim direk adama adama ateş ettiğimde gözüküyor işin iğrenç tarafı grinning smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 08/02/2018 20:33 tarihinde Mithat tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 08 Feb 2018, 23:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
duo falan atacak yada ne bileyim squada adam lazım olursa ekleyin smiling smiley

[steamcommunity.com]

dayt
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Feb 2018, 04:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Vitaefinis
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Feb 2018, 22:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Mithat

Doğru yerlere saklanarak baya baya sona kadar gidiliyor mu pusu ile yoksa ben mi ballıydım bilmiyorum ama baya keyif verdi bu sonuç grinning smiley

Ballıymışım, bi daha olmadı. O zaman daha mavi olayının bile çok farkında değilken mavi bana bana kapanmışta benim koşturmam gerekmemiş. Şimdi oyunun yarısını yuvarlağa girmeye çalışarak geçiriyorum zaten.

Demin dedim saklanma falan yok çıkıcam dışarı, ağacın birinin arkasında beklerken biri geçti biraz ileriden, Z yaptım çimenlere yattım ateş etmeye başladım, adam döndü her yerde beni arıyor göremiyor grinning smiley Bana yapılanları öğrene öğrene bende yapmaya başladım zamanla grinning smiley Bi de nişan yeteneğim biraz arttsa ne güzel olacak, hala rakibi 613 kere vuruyorum öldürebilmek için. Kan çıktığı falan oluyor artık ne giymişse yinede ölmüyor, demin birini 4. vuruşta anca öldürdüm (10-12 kere vurmuşumdur da 4ü isabet etti sanırım)

Acaip keyif aldım bi de oyunu düzgün yapsalarmış ne keyifli olurmuş.
Üye
ID § 11 Feb 2018, 22:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ıssızlığın ortasındaki bir evde afk bir şekilde yemek yiyordum ve pusuyordum. herifin biri motorla gelip bulunduğum odaya sıka sıka girdiğinden beri oynamamıştım. hile mile durumu nedir şuan.
Üye
medal 1k
ID § 11 Feb 2018, 22:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
var hala baya şans meselesi denk gelmek bana eskiden 2 oyunda bir denk geliyorsa şimdi 6-7 oyunda bir denk geliyor ama geliyor yani
Üye
ID § 14 Feb 2018, 14:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k
ID § 19 Feb 2018, 17:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 oyun girdim 3ünde de hile vardı.
HP fulleme hilesi bulmuşlar galiba, hs atıyorum adama hp fulluyor hile ile.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Feb 2018, 17:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
akşam şunu denicem fds
[twitter.com]

You know spies, a bunch of bitchy little girls.
Üye
ID § 19 Feb 2018, 18:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
asmr ini yapmislar SDGJKNADFH;KLDN

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
medal 1k
ID § 21 Feb 2018, 12:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şurdan izlemek daha güzel sdfsdfdsf

Syf: ««/ 138 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum