[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Playerunknown's Battlegrounds...
Yazar RSS Konu: Playerunknown's Battlegrounds {38121}
Syf: ««/ 59 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Mar 2017, 00:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben bu oyundaki silahları pek sevmedim. COD kafası silahlar var. h1z1 de daha bi cs:go gibin.

geri kalan herşeyi fena durmuyor (streamlerden izlediğim kadarıyla)
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Mar 2017, 00:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
calimero
abi h1z1 oynamadım diyosun, sonra h1z1'e göre şunları bunları oynanışı aim'i vs'si 10 kat daha iyi diyosun. yoksa ben iki oyunu da oynamadım.

bi de bunu 4 gün önce demişsin yani..

lirik'in anlattıklarından ve sonrası h1z1 açtım izledim biraz, karşılaştırınca ciddi farklı olduğunu belli ediyor. h1z1'i 20 dakka falan izledim, animasyonlar ve aiming'in bu kadar kötü olduğu bi oyunu insanlar nası oynuyor anlam veremedim yani.

oynamadan stream'den izleyerek de görebiliyorsun hangi oyun ne konuda daha iyi falan.
Üye
ID § 18 Mar 2017, 00:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
demin beta key buldum, indiriyorum oyunu. var mı buradan oynayan? pzts'ye kadar sürüyor beta, oynayalım 3-5 oyun. sonra da early access'e geçecek zaten

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/03/2017 00:58 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 18 Mar 2017, 01:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sabonun önceki mesajına itafen hayır anlayamıyosun h1z1i streamden malesef. Çok sevdiğim bi h1z1 yayıncısı var adam yayında alakasız mesafeden adam görüp vuruyo ben daha görmeden adamları. Oynayınca anlıyosun ki aslında o adam görülüp vurulabiliyomuş
Bunu sadece yayından oyun anlaşılıra cevap olarak verdim. Bu oyunu ne oynadım ne de izledim

"Beni raidden kicklediler mi yoksa raiddeki 39 kişi birden mi çıktı?" - axedice
Üye
ID § 18 Mar 2017, 01:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yayından oyunun ne bok olduğu anlaşılıyor demek ile senin yayında düşmanı göremeyip streamer'ın muhtemelen 27" çok kaliteli monitöründe görüp vurması aynı şey mi lan? grinning smiley

silahların recoili, aiming, her türlü animasyon, karakterlerin hızı falan saçmalık olarak gözüme çarptı h1z1'de. PUBG bu konularda baya eziyor.
Üye
medal 1k
ID § 19 Mar 2017, 21:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Steam'den erişemiyorum sayfasına sıkıntı nedir bilen var mı?

pascalnouman:
sidik yaristircaksan bizim gibi isemen lazim fyi
Üye
ID § 20 Mar 2017, 00:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de erişemiyorum. WHAT DA FUCK?!? türkiye steam'inde yok sadece, dns kullandığımda görebiliyorum oyunun sayfasını. Ve hatta: [forums.playbattlegrounds.com]

he şöle bişe de varmış: [twitter.com]

nfinity games denen apaçiler satacakmış sanırım oyunu tr'de, muhtemelen ondan oluyor bu olaylar. hey allam yaleppim. bu ülkedeki bütün çakallardan çok bıktım ya...

3 defa güncellendi. Son güncelleme 20/03/2017 00:35 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 12:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eğer türkiye için ayrı server açarlarsa oynamam oyunu muhtemelen.

pascalnouman:
sidik yaristircaksan bizim gibi isemen lazim fyi
Üye
ID § 20 Mar 2017, 13:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
RedallHoor
Discord'ta kanal falan açalım orada buluşalım abi niye kasıyoruz, ben oynayan görürsem dürter ses ederim.

Açarım şimdi, oynayabilirim ben de. DayZ'nin beynini kullanmadan tasasız oynayacagın versiyonu lazım zaten.

Laylaylom.

Pillar of Autism.
Üye
ID § 20 Mar 2017, 13:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bu oyunu beğendim ya sanırım

lirik oynarken izliyorum süreklide çatışmaları falan baya zevkli duruyo. h1z1'deki hantallıkta yok gibi oyunda. denemek gerekicek sanırm

#HAYIR
Üye
ID § 20 Mar 2017, 17:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
var mı betaya giren? 8-9 gibin eve dönerim heralde oynayalım.
sabah 6'da kapanıyor beta sanırım.
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 17:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
baya eğlenceli ya oyun, sıkmadı beni hala. squad daha zevkli feci combatlar dönüyor
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 20:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunun kıymetini anlamak için önce bir 50 saat falan h1z1 oynayın.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
medal 1k
ID § 21 Mar 2017, 16:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Redall nick, ekleyin abi steam'den

2 defa güncellendi. Son güncelleme 21/03/2017 16:35 tarihinde RedallHoor tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 21 Mar 2017, 17:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunu alabiliyor muyuz şu an ?
Syf: ««/ 59 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum