[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Playerunknown's Battlegrounds...
Yazar RSS Konu: Playerunknown's Battlegrounds {60974}
Syf: ««/ 96 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Mar 2017, 03:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arma'nın battleroyal modunu yapan ve H1Z1'in development'ında katkısı olan eleman standalone olarak Battle Royale oyunu çıkarıyor. Lirik bi süredir oynuyor, oldukça iyi gözüküyor. 23'ünde çıkıyor early access olarak ama oyun neredeyse hazır gibi tamamen zaten. 30 dolar olacakmış fiyatı, heralde 80-90 TL falan olur bize de.

Var mı almayı düşünen? Benim çevremde yok alacak olan da, buradan birileri vardır illa ki almak isteyen, akalım ortamlara. Direk 2'li takım modu da var mesela.

3 defa güncellendi. Son güncelleme 13/03/2017 03:57 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 13 Mar 2017, 04:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynı oyun aynı muhabbet. ne farkı var ki?
Üye
medal 1k
ID § 13 Mar 2017, 13:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
böylesine güzel bir konsepti oyuncuya adam gibi sunabilen yok çünkü. adam da o yüzden kendi başına girişti böyle bir işe.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Mar 2017, 13:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
isim dışında oyun çok güzel. akılda kalıcı daha kısa bir isim bulabilseymiş keşke.

patipatipatipatipatipatipatipatipatipatipati
Üye
medal 1k
ID § 13 Mar 2017, 13:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
battlegrounds koysalarmış ya direk. söylemesi zor yazması zor.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
TW
ID § 13 Mar 2017, 13:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bıktım bu alpha stage'de kalan survival oyunlarından

adam gibi release yapsınlar oynayalım

97 defa güncellendi. Son güncelleme 09/10/2017 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 13 Mar 2017, 14:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunun aspectlerini kırıp da stand alone olarak ayrıca satmakta yeni moda galiba

artık oyunlar üç modül olarak gelecek

pve
pvp
crafting-survival

tek tek satın alacağız

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 13 Mar 2017, 14:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
-Deno-
bıktım bu alpha stage'de kalan survival oyunlarından

adam gibi release yapsınlar oynayalım

baya baya hazır diyorlar oyun için. lirik'in 50 maçını falan izledim heralde, game breaking bug görmedim açıkçası. baya başarılı duruyor. 23'ünde early access açılınca steam review'larına bakıp alınabilir gibi yani.
Yörünge Disi
ID § 13 Mar 2017, 14:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi jet fadıl'a 37 kere para kaptıran dinciler gibisiniz yemin ediyırum. kaçıncı oyun bu alfasına para basılıp sonra bug'lardan ötürü dönüp yüzüne bakılmayan.

survival oyunu = mmofps

olmuş bi mmofps alın oynayın

'Never argue with stupid people,
they will drag you down to their level and then beat you with experience.'

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/03/2017 15:00 tarihinde calimero tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 13 Mar 2017, 15:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bütün closed betaları oynadım. bundan daha iyi bi battle royale oyunu yok piyasada.

Battletag: Oberyn#2694
Üye
ID § 13 Mar 2017, 15:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben h1z1 ve dayz falan oynamadım. nedir bunun artıları mesela diğerlerine göre?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/03/2017 15:30 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 13 Mar 2017, 15:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
H1Z1 de 3 silah çeşidi varken bunda 10 a yakın silah çeşidi var ve silahları özelleştirebiliyorsun dürbünüydü şarjörüydü falan. H1z1 de 2 araba varken bunda 6 tane araba var ve hepsi kendi içinde ayrılıyor üstü açık zırhlı falan. Ona ek olarak denizde gidebilmek için bot bile kullanabiliyorsun. Karakter özelleştirme seçenekleri çok fazla. Ve son olarak en iyi yönü aiming ve karakter animasyonları h1z1 e göre çok daha iyi. Eğer bu tarz oyuna başlayamak istiyorsan bu oyun ile başla 23 ünde geliyor steame zaten hocam.

Battletag: Oberyn#2694
Üye
medal 1k
ID § 13 Mar 2017, 15:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
izliyorum ben de twitch den epeydir. sevdim oyunu da, oynyacak adam yok işte klasik. tek başıma oyun oynamaktan sıkıldım çok anlamsız geliyor fasdas

varsa alacak adamlar girelim premade olarak. h1z1 i epey oynadım, seviyorum şu oyunu modunu.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Mar 2017, 21:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu genre'dan bi arma2 dayz modunu oynadım dayz standalone aldım patlaktı az oynadım bi de bunu alıcam sanırım baya güzel görünüyor.
Üye
medal 1k
ID § 14 Mar 2017, 13:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Uzun zamandir ben de takipteyim, ekleselim beraber oynariz.

Redwall#2982 Psn: Arnisredwall Steam: Arnis
Syf: ««/ 96 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum