[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Steam Link...
Yazar RSS Konu: Steam Link {6906}
Syf: ««/ 11 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Jan 2017, 14:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dün gece son çıkan betada, yayını 60fps'e çıkarmışlar, şahane olmuş. tam da geçen hafta aklımdan geçmişti keşke yapsalar diye.
Üye
ID § 27 Jan 2017, 18:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben kabloyu cektim valla, kafam rahat. su gibi akiyor. telltale oyunlarina dadaniciim.
TW
ID § 27 Jan 2017, 19:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu arada nasıl yapmışlar bilmiyorum ama 60fps'e çıktığı halde daha fazla bandwidth yemiyor, hareketli sahnelerde gene 30mbps halen.

vita oyununu, daha ucuza ve daha kaliteli oynuyorum. teşekkürler gaben!
Üye
ID § 18 Feb 2017, 11:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bazen saçmalıyor ya mouse klavye kitleniyor minimize diyince. Dün gece aç kapa yaptım düzelmedi sabaha kendine gelmişti. Anlamadım valla.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
TW
ID § 08 Mar 2017, 15:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nazar değirdim resmen. bir hafta evde değilken switch'li prizden kapadım, döndükten sonra baktım çalışmıyor. fişten çekip bağlarsam sadece ilk logo ekranı görünüyor ama sonra hiçbirşey yok, video ve ses sinyali yok. hdmi kablo değiştirdim, power cycle, usb stick ile factory reset ve update denedim ama işe yaramadı. support da 24 saattir dönmedi, reddit'te filan çözemeyenlere rma demişler ama abd'den alınmıştı, gg olmamıştır umarım. :/ nasıl çözeceğimi bilmiyorum ama gaben-sama okuyup üflemezse.
TW
ID § 12 Mar 2017, 14:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
steam support amazon'a rma yap dedi, postayla göndermesi zaten yenisi fiyatının yarısı filan tutuyor abd'ye meh. patladı, elimde bricked kaldı hergün kullandığım alet şansa bak. tr'ye getirsinler artık şunu da çekmeyelim şu eziyeti, kazığı.
Üye
medal 1k
ID § 17 Mar 2017, 02:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
suda burda dursun; [parsec.tv] - [blog.parsec.tv]

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz

1 defa güncellendi. Son güncelleme 17/03/2017 02:55 tarihinde bombilo tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 17 Mar 2017, 08:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Costs
NV6 Server: €1.26/hr
Bandwidth at 10MBit/s: €0.38/hr
HD storage: €0.003/hr
Total at 10MBit/s: €1.65/hr
Total at 30Mbit/s: €2.41/hr (recommended)

No, thank you.
Syf: ««/ 11 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum