[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Steam Link...
Yazar RSS Konu: Steam Link {9664}
Syf: ««/ 13 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 25 Nov 2015, 22:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Toplu steam cihazları başlığı altında konuşuluyor da, malum alet release olmuş, kendi başlığını açayım dedim bu vesileyle sorularımı da sorayım hem.

Önce bilmeyenler için mini-info: modem+ethernet aracılığıyla PC'den TV'ye streaming yapan, pc'ndeki oyunu metrelerce hdmi uzatmadan televizyonda oynamayı sağlayan klayve-mouse, gamepad vs. usb cihazları da bağlayabildiğin bir alet.

Almayı düşünüyorum ancak merak ettiğim bişey var. Cihaz sadece steam oyunlarını mı streamliyor yoksa direk pc'yi mi? yani ben film felan açtığımda izleyebilecek miyim veya non-steam bir oyun açtığımda görebilecek miyim? Ya da masaüstümü kontrol edebilecek miyim televizyondan? yoksa sadece steam üzerinden bir oyun açtığım zaman mı streaming işlemini başlatıyor? Benim için kritik mevzu bu.

paraçokomel eğrisi
ED:
Cmdr Xynocide
Üye
ID § 25 Nov 2015, 23:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu sorularin cevabini bende aramistim, alet steam ile calisiyor ama birileri kesin bir hack addon vs gelistirecektir pc masaustu film vs icin diye yazisiyordu millet.

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
ID § 26 Nov 2015, 00:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla arkadaşa sordum şimdi, sadece steami değil pc'yi streamliyormuş.

paraçokomel eğrisi
ED:
Cmdr Xynocide
Üye
medal 1k
ID § 26 Nov 2015, 05:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
wifi performansı nasıl?

Bone, 8 Şubat 2013 20:34 tarihinde demiş ki;
"bir de filmlerde gördüğümüz darth maul sizce tank buildine mi daha yakın, yoksa dps buildine mi?"
Üye
ID § 26 Nov 2015, 07:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ac ister,

Ethernetle yardirin

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Yörünge Disi
ID § 26 Nov 2015, 08:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
direkt pc'i stream ediyorsa fps falan sorun olmuyor muymuş? atıyorum indie açtın, 140 fps oynatıyor, o haliyle mi stream ediyormuş tve?

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 26 Nov 2015, 08:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
60 fps stream 1080p

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
ID § 26 Nov 2015, 09:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi ne fantaziler kuruyosunuz anlamiyorum ki.

kötü bi deneyim game streaming. 0-12 bennetton icin iyi

Ille bu cevabi mi diymak istiyosunuz?

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..

1 defa güncellendi. Son güncelleme 26/11/2015 13:42 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 26 Nov 2015, 09:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ne amaçla kullandığına göre değişir. Civ5i 7" tablette streamlemek queyifli oluyor mesela.

Steam link de gerçekten full pc streamliyorsa odadaki bilgisayarı salona taşımadan dizi film vs izlemek için en iyi seçenek, illa böyle hardcore gaming kasmana gerek yok. Gidip bi fps rts aksyona dayalı bişiler oynamazsın tabii ki, rpgdir tb stratejidir gayet oynanır.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Yörünge Disi
ID § 26 Nov 2015, 09:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Esh
Abi ne fantaziler kuruyosunuz anlamiyorum ki.

Yarak gibi bi deneyim game streaming. 0-12 bennetton icin iyi

Ille bu cevabi mi diymak istiyosunuz?

ben bunu duymak istiyormuşum ya, çok samimi geldi hahaha

60 fps ile kısıtlıyor yani yayını, iyiymiş

pc'i dizi için tv e yansıtmasının bana bir artısı yok ya. laptop var tv ünitesinde, gizli hdmi kablosuyla her şeyi çatır çatır izliyorum. turnuvalar, diziler, twitch fln

star citizen falan keyifli olabilir ama işte aktarım kalitesinden emin olamadım bir de arayüzlerin ona göre şekillendirilmesi falan gerek.

BÜTÜN OYUNLAR KONSOL OYUNU OLMASIN LAN İŞİN SONUNDA

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

2 defa güncellendi. Son güncelleme 26/11/2015 09:45 tarihinde bingildak tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 26 Nov 2015, 09:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
60 fps neyinize yetmiyor lan. ananızın karnından 60+ fps mi doğdunuz. yeri geldi 30 fps ile oyunlar oynamadınız mı?

Geldiği yeri unutan oyuncudan daha kotusu olamaz sad smiley Bugün düşük fpsli dönemleri satan yarın klasik efsaneleşmiş oyunları satıp CoD 25 oynar.
Yörünge Disi
ID § 26 Nov 2015, 09:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
60 fps üzerine çıkması problem zaten, 60 veya altı değil. hatta 60 da da tearing olur mu acep diye düşünmekteyim.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 26 Nov 2015, 09:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ayarlar onu PC bence. Big screen modu yok mu steamin. Ona geçince 60fps e indirecek şekilde ayarlar. Aptal değil bu herifler. Oyun dünyasından geliyorlar sonuçta.
Üye
ID § 26 Nov 2015, 09:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
bingildak

pc'i dizi için tv e yansıtmasının bana bir artısı yok ya. laptop var tv ünitesinde, gizli hdmi kablosuyla her şeyi çatır çatır izliyorum. turnuvalar, diziler, twitch fln

Ben de bunu merak ediyordum ya günlerdir. Acaba steamlink bıngıldağın işine yarayacak bir donanım mı, acaba diyordum bıngıldak salondan tıviç izlemek istediğinde ne yapıyor gariban. Eğer tv ünitendeki gizli hdmi kabloyla gizli laptopuna bağlanıp turnuvaları dizileri falan da çatır çatır izliyorsan sanırım hepimiz rahat bir nefes alabiliriz.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Yörünge Disi
ID § 26 Nov 2015, 09:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fakir problemleri kardeşim onlar

hatta abartıyorum, laptop a tabletle bağlanıp yattığım yerden kullanabiliyorum o kadar iyi.

artık huzur içinde kıskan zaaaaa.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Syf: ««/ 13 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum