[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Dragon’s Dogma...
Yazar RSS Konu: Dragon’s Dogma {3471}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Feb 2016, 19:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya mesela mystic archer olcaksan ilk on lvl strider sonra 10 lvl sorcerer, sonra mystic archer gibi... ama o min max için kafanıza göre takılın diyorlar. çok ilerde fighter dan sorc a dönersen sorun olur da karıştırıp bu neymiş filan dersen çok sorun olmaz gibi.

bi de skillere göre de fark ediyor. mystic knght ın cannon spell kullandığı için sorc ağırlıklı olsun, abyssal anguish kullancaksanız wearrior ağırlıklı olsun filan diyorlar. ama bu muhabbetler hep karakter lvl ı fulleyen min maxcıların. ilk oynarken baka baka gitmek en iyisi gibi.
Üye
medal 1k
ID § 09 Feb 2016, 22:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diğer vocationların augmentlerine bak en ihtiyaç duyabileceklerini seç o vocationlara rank atlat kullan onları başka bir şeye gerek yok.Misal Assassin için saf assassin biraz sıkıntı olabiliyor level 100 olmadan önce bi 10 level fighter yada warriorla oynayın onlardan gelen fiziksel defanstan yararlanın yoksa glass cannon olursunuz diyorlar misal ama ben takmıyorum. 2 tane tank pawn alıyorum yanıma işimi görüyor onlar.

akirafes:"Devlet, Hükümet farklı şeyler."
Üye
medal 1k
ID § 10 Feb 2016, 00:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
AmoRPHouS
Ben de iyiki 60 dan almışım zamanında. İndirim zamanını bekleyen veya daha sonra alirim diyen arkadaşlar varsa onları etkiliyecek bu durum. Oyunun steam sayfasında konu açtım belki en azından cevap verdiririz.

[steamcommunity.com]

Destek olmak isterseniz siz de birşeyler yazın.

60 yapmışlar gene
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Feb 2016, 13:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ps teki versiyonu cok keyifliydi
dark souls + acik dunya kafasi bisi.

Baya eglenmistim ben tekrar tekrarda oynatio.

GERGE vakti zamanında demiş ki :
Hipster misiniz kardesim?
Üye
ID § 14 Feb 2016, 22:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
main questte birazcık ilerleyince uyarı filan göstermeden side questleri çatır çatır failliyor, umursamadan devam etmiştim de fail olan side questlerden birinin chaini varmış, bayağı bir şey kaçırıyorum sanırım. bunları tekrar almanın bir yolu yok mudur, ne yapmak lazım?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Feb 2016, 23:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cok da takma onlari ya. Wow da dusuk lvl kalan q ler gibi dusun.
Üye
ID § 14 Feb 2016, 23:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
WoWda yeni bir zone'a girdiğim zaman bütün questleri bitirmeden çıkmıyordum desem yeterince açıklayıcı olur mu :p
Üye
ID § 15 Feb 2016, 22:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hard mode açınca karakterin levelına itemlarına dokunmadan oyunun en başına atıyormuş diye bir şey okudum. Bu her zaman için geçerli mi, yoksa sadece oyunu bitirdikten sonra NG+ amaçlı mı? Şimdi level30 küsür filanım ama herşey gitsin de istemiyorum, sadece questleri resetlemek için kullanılabilir mi bu? Oyuna tek save slot koymak ta neyin kafası o ayrı bir tartışma konusu.

Bir de Hard mode için bir level gereksinimi filan var mı? Level30 civarında sıfırdan başlamak mümkün mü?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Feb 2016, 23:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ShadowFury
main questte birazcık ilerleyince uyarı filan göstermeden side questleri çatır çatır failliyor, umursamadan devam etmiştim de fail olan side questlerden birinin chaini varmış, bayağı bir şey kaçırıyorum sanırım. bunları tekrar almanın bir yolu yok mudur, ne yapmak lazım?

hangi quest olduğunu tahmin ettim ben de kaçırmıştım onu. ng+'da yapıcaksın artık.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Feb 2016, 04:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu oyun ne kadar güzelmiş ya bağımlılık yaptı.
Üye
medal 1k
ID § 19 Mar 2017, 03:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Seru
Alinti
ShadowFury

hangi quest olduğunu tahmin ettim ben de kaçırmıştım onu. ng+'da yapıcaksın artık.

zamanın ötesinden şuna sövmeye geldim. ne kadar kötü ne kadar salak bi game design'dır bu ya.

-quest'i ver.
-quest'e giderken girdiğin yanyolda hayvan gibi dayak ye.
-"sanırım oyun bana bir şeyler anlatmaya çalışıyor, daha sonra geleyim."
-main quest'ten devam et.
-3 ya da 4 main quest sonra (ki bunların 2 tanesi falan git şunla konuş tarzı questler. yokuş aşağı bıraksan zaten kendi kendini yapıyor quest.) fail olsun. bi de tek quest değil, questline komple gg olsun.

mal mısınız yahu? side quest'in oyunun başlarındaki main quest'le fail olmasını geçtim, HAYVAN GİBİ DAYAK YEDİĞİME GÖRE DAHA SONRA GELEYİM diye dışlıyorsun oyuncuyu, quest'in fail olacağına dair herhangi bi emare yok uyarı yok, ondan sonra vay efendim fail.

hahahasiktir ordan.

keep calm and squanch on.
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum