[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Sea of Thieves...
Yazar RSS Konu: Sea of Thieves {14222}
Syf: ««/ 17 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Feb 2018, 21:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Announcing the Sea of Thieves Stress Test

"Friday, February 16th at 10am GMT (2am PST) and ending on Sunday, February 18th at 10am GMT (2am PST)"

Vitaefinis

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2018 21:10 tarihinde BioHazarD tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 17 Feb 2018, 16:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
15gb indiriyorum bakalim
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Feb 2018, 22:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
skull and bones videosunu izledim gaza geldim yine. ne durumda bu. s&b'ye daha çok var bu oynanacak duruma gelecek mi?

"I am Fire , I am Death."
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Mar 2018, 00:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
20 mart release

Vitaefinis
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Mar 2018, 00:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Patladı diyorlar bunun için

Archmemur
Üye
ID § 05 Mar 2018, 10:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
release'de aniden canlanmış, bambaşka, content dolu bi sea of thieves görmezsek patlar. şu haliyle oyun görsel olarak çok güzel, insanın denize baktıkça bakası geliyor, ama oyunda yapacak fazla bi şey yok. bi de online hissini alamıyorsun. denizde diğer oyuncularla karşılaşıyorsun eyvallah da karaya çıktığım zaman canlı bi şehir görmek istiyorum. 4 tane npc mal mal duruyor, o kadar.

yani oyunun olayı muhtemelen 30-40 tane ada, hazine kovalıcaz, kovalarken denizde diğer oyuncularla karşılaşıcaz, gemileri kapıştırıcaz, hazine kovalamaya devam edicez.

paraçokomel eğrisi

twitch.tv/xynocidetv
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Mar 2018, 10:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çoktan patladı ya. 20 gün içerisinde bütün oyunu elden geçiremeyeceklerine göre..

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz
MTG Turnuvası 1.si
ID § 05 Mar 2018, 10:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Trade fln neden koymazlar soyle bir oyuna. Kumas alip , port royale'de satican fln... ordan ver elini nassau

Heralde buyuk sehirler de yok oyunda ,yazik olmus... 4 npc'li adalar peyy
Üye
ID § 05 Mar 2018, 10:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
bombilo
çoktan patladı ya. 20 gün içerisinde bütün oyunu elden geçiremeyeceklerine göre..

ya işte ne bileyim, oyunu spoil etmemek için şu ana kadar gördüğümüz betaları content remove yapıp çıkarıyolar gibi bi züğürt tesellim var ama düşük ihtimal. ne yapayım, çok ümitliydim bu oyundan.

yani sağda solda, "release'de sürüyle content gelecek kraken gelicek ship upgrade gelicek o gelicek bu gelicek" diyorlar da hakikaten 20 günde hiçbirini test etmeden mümkün değil.

paraçokomel eğrisi

twitch.tv/xynocidetv
TW
medal 1k medal 5k
ID § 05 Mar 2018, 12:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu oyunu content koymadan release ederlerse cok buyuk fail. Blackwake zaten boyleydi, bildigin daha guzel grafik ve sistemlisine odaklanmislar ama blackwake'in 10 kati fiyatina satiyorlar. Muhtemelen release cok kotu olur, DLC'ler geldikce bir seyler duzelir.

l2p. ​(˘⌣˘ )
Takibinizi alirim:
twitch.tv/sereglin
Diablo3 Yazarı
ID § 05 Mar 2018, 13:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Xenocide
release'de aniden canlanmış, bambaşka, content dolu bi sea of thieves görmezsek patlar. şu haliyle oyun görsel olarak çok güzel, insanın denize baktıkça bakası geliyor, ama oyunda yapacak fazla bi şey yok. bi de online hissini alamıyorsun. denizde diğer oyuncularla karşılaşıyorsun eyvallah da karaya çıktığım zaman canlı bi şehir görmek istiyorum. 4 tane npc mal mal duruyor, o kadar.

yani oyunun olayı muhtemelen 30-40 tane ada, hazine kovalıcaz, kovalarken denizde diğer oyuncularla karşılaşıcaz, gemileri kapıştırıcaz, hazine kovalamaya devam edicez.
abi direk dedigin gibi ise bildigin no man's sky denizde geceni lan oyun

twitter.com/senelian
Üye
ID § 05 Mar 2018, 14:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben Elite Dangerous oyuncusu olduğum için daha çok denizde Elite dedim. Elite de böyleydi, uzay var uçsuz bucaksız, atmosferi mükemmel, gemi kontrolü şahane insana gerçekten o hissi veriyor, ama oyuna girdin mi ee nabcaz şimdi diyosun. ha o oyunu hayvanlar gibi oynadım, hala da oynarım canım çeker arada ama en azından release'de gerçekten çok boş oyundu sdgk

ha ama elite'de ne vardı, bütün galaksi vardı. En kötü kendine hedef koyuyordun şuraya gideyim bakayım ne var. bunda ada limiti belli. bi de adalar böyle muazzam büyük falan olsa, o da yok.

yani çok ilginç olabilecek şeyler var ama ilginç değil. denizde giderken batmış gemi kalıntıları buluyosun mesela, suda yüzen variller falan var. şimdi ben olsam bu varillere commodity koyardım böyle rare şeyler. oyuncu bunu bulduğuna sevinirdi, bi progress hissi olurdu. koca denizin ortasında şansa yüzen 5 tane varil buluyosun, içinde cannonball, muz ve tahta var. bi de onları lootlamak için denize atlıyosun. yap şunlara küçük minigameler. denizdeki varili lootlamak için denize atlamak nedir. çıksın içinden altınlar gümüşler, jeweleryler.

NPC gemiler olsun, bi ticaret akışı olsun oyunda, factionlar olsun, oyuncu gemilere saldırırsa factionlardan rep kaybetsin vs. bunlar halihazırda uygulanmış, çalışan sistemler. çok yeni bi şey isteyen de yok yani. ama bunların hiçbiri yok abi.

seneler önce 2000'lerde falan Pirates of the Carribean (Sea Dogs 2) 'den aldığım o atmosferi hala verebilen oyun çıkmadı, rezillik, skandal.

paraçokomel eğrisi

twitch.tv/xynocidetv

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/03/2018 14:05 tarihinde Xenocide tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 05 Mar 2018, 18:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
her turlu satacagi icin content derdinde olmadiklari kesin. 60 60 doseyecekler hype'dan. release'e dair beklenti icinde olmak gercekci olmaz. post-release, satislar duruldugu zaman ne yapacaklarsa yaparlar. tekrar hype yaratacak content patch falan.

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
Üye
ID § 09 Mar 2018, 15:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu hafta sonu son beta varmış. Herkese açık.

(._.) ( l: ) ( .-. ) ( :l ) (._.) That's just how I roll.
TW
ID § 10 Mar 2018, 20:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şurda sağdan soldan öğrendikleriyle oyun içinde release'de olacaklar yazılmış:

[crewofthieves.com]

"Everybody's talking but no one says a word."
Syf: ««/ 17 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum