[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ The Witcher 3: Wild Hunt #2...
Yazar RSS Konu: The Witcher 3: Wild Hunt #2 {131694}
Syf: ««/ 158 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Jan 2018, 18:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kingdom Come: Deliverance gibi olabilir belki ama ne gerek var?

"zenginliği gürültülü sözlerle övünmek için değil, bir iş başarabilmek için bir fırsat biliyoruz.
yoksul olmayı değil fakat bundan kurtulmak için uğraşmamayı ayıp sayarız.
devletle ilgilenmeyen kimseyi zararsız değil, yararsız buluruz." Perikles
Üye
medal 1k
ID § 10 Jan 2018, 18:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Redeagle
Onu burda da yaparsın abi. Potla, birkaç signla kombine saldırılar vs. yapabiliyorsun. Ama oyunların temeli yüzde 90 yön tuşu dodge tuşu ve saldırı tuşu. Daha ötesine girmek istemedikten sonra her oyunda bu kadar.

Birileri yakında farklı kontrol ekipmanları üretir. Yeni bir pazar dalı daha oluşur. En basitinden kuvvete bağlı etki odaklı vs.

Gizli milli içkimiz salatanın suyudur...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Jan 2018, 18:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
combata clikfest dedik diye gidip dark soulsla falan karşılaştırılmış iyi misiniz arkadaşlar? wiçıra eleştiri gelince tansiyonunuz mu düşüyo

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
ID § 10 Jan 2018, 19:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Laf atmaya çalışmak için klavyeye salya sümük atladığından clickfestle alakalı bir şey konuşmadığımı göremedin herhalde.

edit:
Alinti
marksman

Birileri yakında farklı kontrol ekipmanları üretir. Yeni bir pazar dalı daha oluşur. En basitinden kuvvete bağlı etki odaklı vs.

Aslına bakarsan ben jedi knightdaki gibi dövüş stilini dövüş ortasında değiştirebildiğin sistemin gelişmesini umuyordum. Değişik stillerde değişik kombolar olsa ve değişik avantajlar sunsa dövüşler bayağı taktik olurdu.

BulletRide: Garbage'ın bile bir duruşu var bu ne şimdi hehe
nileppezdel: Sabah ezanı okuduğum sıralarda webcam show izliyodum sanırım

2 defa güncellendi. Son güncelleme 10/01/2018 19:26 tarihinde Redeagle tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Jan 2018, 20:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Cokomantis
topik
"indirim gelmiş alın artık şunu"
"alıcam ama ilk 2 oyunu oynamasam olur mu"
"çok iyi oyunmuş"
"cosplay"
"combat / quen muhabbeti"

diye dönüyor periyodik olarak sdfs

O ilk postu da şu çemberi tamamlayayım diye atmıştım ha

Cosplay atılmış ben de combat ve queni cümle içinde kullandım durduk yere 3 sayfa çıktı sdfdfd

Archmemur
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Jan 2018, 22:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahaha liderlik vasfı yok gibi bişey oldu hakkaten. "wish i could talk to ponies / w3 combat'ı kötü"

combat biraz dandik ama zorluğu arttırınca beastiary'den falan bakıp (ilerde ezberleyip <3) bombasıydı oil'iydi efektif kullanınca daha rahat ediyorsun. onda da oyun mekaniği üzerinden karaktere daha yakın oluyorsun falan. (bu olay w1'de iyice havalarda uçuyordu, kitap okumalar çiçek toplamalar, resmen medieval batman gibi takılıyorduk)

onun için zorluğu arttırmak gerekiyorsa kötü game design, sorry bro denebilir. ama normal zorlukta da öyle takılmaya biraz daha fazla zorlasa "oyun beni belli bi play style'a itiyor, ben sword only gitmek istiyorum, bad game design" denirdi muhtemelen, o yüzden zorluk olarak iyi bi denge tutturduklarını düşünüyorum.

ek olarak ne yapılabikirdi diye düşünüyorum, level up'la açılan skill tree'li "sol tık, sol tık, sağ tık kombosu" tarzı şeyler geliyor aklıma. o da olmasın bence. 2 tuşla god of war gibi combo spamlemeyelim. arkham gibi değişik grab'lerdi finishing move'lardı falan olabilirdi belki. o da çok action oriented.

bonbayla oil'le karakterle de özdeşleştirerek çeşnilendirin işte kurcalamayın sdf

thanks, i hate it!
Üye
ID § 10 Jan 2018, 23:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
mokoko
okadar çok yan görev var ki ve bu yan görevlerin çoğu okadar birbiriyle aynı ki bi noktada sıktı beni.

benmi yanlış hatırlıyorum, oyunda birbirine yakın 2 quest bile yoktu.

yani kagıt üstünde abi git şu tepede witch var kes diyodu, gidiyosun 2 aşık ain yapmış birini cagırmış fln alakasız bişiler cıkıyodu herseferinde zincirleme

kocainum-o
TW
ID § 11 Jan 2018, 10:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Cokomantis
ahaha liderlik vasfı yok gibi bişey oldu hakkaten. "wish i could talk to ponies / w3 combat'ı kötü"

combat biraz dandik ama zorluğu arttırınca beastiary'den falan bakıp (ilerde ezberleyip <3) bombasıydı oil'iydi efektif kullanınca daha rahat ediyorsun. onda da oyun mekaniği üzerinden karaktere daha yakın oluyorsun falan. (bu olay w1'de iyice havalarda uçuyordu, kitap okumalar çiçek toplamalar, resmen medieval batman gibi takılıyorduk)

onun için zorluğu arttırmak gerekiyorsa kötü game design, sorry bro denebilir. ama normal zorlukta da öyle takılmaya biraz daha fazla zorlasa "oyun beni belli bi play style'a itiyor, ben sword only gitmek istiyorum, bad game design" denirdi muhtemelen, o yüzden zorluk olarak iyi bi denge tutturduklarını düşünüyorum.

ek olarak ne yapılabikirdi diye düşünüyorum, level up'la açılan skill tree'li "sol tık, sol tık, sağ tık kombosu" tarzı şeyler geliyor aklıma. o da olmasın bence. 2 tuşla god of war gibi combo spamlemeyelim. arkham gibi değişik grab'lerdi finishing move'lardı falan olabilirdi belki. o da çok action oriented.

bonbayla oil'le karakterle de özdeşleştirerek çeşnilendirin işte kurcalamayın sdf

E tamam işte sen gene kolaylaştırıyorsun combat'ı öyle.

Bir oyunu ne kadar hardcore oynadığın senin oynayış tarzın ile ilgili. Ben oyun boyunca tek tük oil kullandım, laf olsun diye craft'lıyodum. Potion'larda da bir tek vitality işte.

Death march'da doğru footwork, dodge, sign kombinasyonunu yapmazsan gayet belli fight'larda zorluyor oyun seni. Zorlamıyor diyen yalancıdır, tatavadır.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
ID § 11 Jan 2018, 12:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Daesu
Alinti
mokoko
okadar çok yan görev var ki ve bu yan görevlerin çoğu okadar birbiriyle aynı ki bi noktada sıktı beni.

benmi yanlış hatırlıyorum, oyunda birbirine yakın 2 quest bile yoktu.

yani kagıt üstünde abi git şu tepede witch var kes diyodu, gidiyosun 2 aşık ain yapmış birini cagırmış fln alakasız bişiler cıkıyodu herseferinde zincirleme

Aynen, questlere muazzam ugrasilmis
Skyrimden bariz iyi bu oyunun questleri.
Questi bitireyim diye degil lan hakketen nolcak diye oynuyorsun.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
TW
ID § 11 Jan 2018, 13:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Quest olmayan yerlerden bile bir şeyler çıkıyordu be, ev görüyorsunuz bakim içeride neler var diye dalıyorsunuz evde vahşi bir kabileden 2 tane tip ev sahiplerini yiyor vs tongue sticking out smiley Bu quest değil mesela, normalde görmeyeceksiniz.
TW
ID § 11 Jan 2018, 13:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
WİTCHER 3 EN İYİ OYUNDUR DAHA FAZLA TARTIŞMAYA GEREK YOK

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2018, 14:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
?'larda bile acayip güzel hikayeler çıkıyor. Main quest, side quest falan derken şu oyundan aldığım bu tadı hiç bir oyundan alamadım bugüne kadar. Belki almanlık... Tabii W1 ve W2 de oynamış olmak oyunun ve hikayerlin içine girmeyi kolaylaştırıyor.

Mesela hatırlıyorum; köylülerin evini basıp öldürdüğü dr. bilmemne questinin (Ufak bi adada geçen) sonu ne acayipti. Epik resmen. Hearts of Stone'dan Gaunter O'Dimm'i karakter olarak nasıl unutabiliriz?

Herkes bu oyunu sevmeli diye bir şey yok. Sevmeyen sevmez elbette ama W3'ün hikayelerine, side questlerine laf etmek çok büyük haksızlık.

"Zamanlaması manidar"
BNet: Stargazer#2345
Steam: Suskun
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jan 2018, 13:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dün girip bi saat falan takıldım, bi quest e denk geldim bi hermit abla mantardan bi karışım yapıyo Roach dile geliyo fdsf. Harika bi questti ya yapmayan varsa tavsiye ederim, en güldüğüm quest oldu açık ara Roachla muhabbet inanılmaz fdsfds

You know spies, a bunch of bitchy little girls.
Üye
medal 1k
ID § 14 Jan 2018, 14:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
RPG tarihinin en iyi questlerinden biri o.

Ciddi oyunculuk.
Üye
medal 1k
ID § 14 Jan 2018, 15:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya ben hala oynıcam bunu. bütün dlcleri aldım ama nedense şöyle hadi başlıyım diye girişemedim. Bir de level4üm questlerim falan hayvani yüksek levellı nerde kaçırdım ipi anlamadım.

:O
Syf: ««/ 158 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum