[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Crusader Kings 2 #2...
Yazar RSS Konu: Crusader Kings 2 #2 {20025}
Syf: ««/ 27 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 03 Aug 2016, 20:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Heeeh bütün modlar patlar şimdi yine en az 2 hafta
Üye
medal 1k
ID § 04 Aug 2016, 00:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Major patchle patlaması iyi. Bazen hotfixle patlıyor o daha kötü.
Üye
ID § 04 Aug 2016, 10:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Multiplayer basladik bir ark ile, ama bu kadar talihsizligi bir arada gormedim ya. 3-4 senede basimiza gelmedik kalmadi.
Custom rulerlar ile basladik, once benim hatun daha 19 yasinda mefta oldu Pneumia gibi biseyden. Rulerim gitti ilk savasinda 800 adamlik ordu ile 50 kisiye karsi savasirken savasta oldu hiyar. Bide Combat skilli oldukca yuksekti sozde. Daha bebek ruler ile ve Spymaster regent ile kaldim.
Arkadas ise Quick traitini almisti rulerina cocuklara gecer diye. Ilk cocuk aldi cidden ayni traiti. Ikinci dogan Ugly oldu, 3. hele Imbecile cikti smiling smiley
Buda yetmezmis gibi bide benim Bishop gay cikti, dedim ortama yayilmasin bende kalsin bari grinning smiley

Su randomlik oyunu guzel yapan ama sonumuz hayrola
Yörünge Disi
ID § 04 Aug 2016, 11:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sorun olmadan oynayabiliyor musunuz? sync problemleri olmadan?
Üye
ID § 04 Aug 2016, 11:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Herhangi bir sync problemi olmadi. Sadece multiplayerdan cikarsan tekrar baska bir oyuna girmek icin oyunu bastan baslatman gerekiyor, yoksa multiplayerda corrupted game gibi birsey yaziyor.
Anladigimiz kadariyla sadece host game speed arttirip pause alabiliyor bu arada. Bununla ilgili bir ayar varmi bilmiyorum.
Bu aksam kaldigimiz yerden devam edicez bakalim.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/08/2016 11:28 tarihinde BloodBane tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 04 Aug 2016, 13:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Multi için ispanya 10 numara biyer. 3 kişiyle Leon-Castille-Aragon vs All yapıyosun, hepsi amca çocukları zaten.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Feb 2017, 17:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çıkışının beşinci yılı şerefine south indian portraits dlc bedava steam'de, dl etmeniz gerekiyor sadece.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Feb 2017, 18:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dlcleri korsanladim ben cok temiz oluyor. tavsiye ederim. tamam oyuna destegini surduruyorsun da, portleri buyuk dlclerin icine gomun bari, onlari bile parayla satiyolar.

gerci bu yeni dlcymis.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2017 18:14 tarihinde Seru tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 14 Feb 2017, 18:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Sam
çıkışının beşinci yılı şerefine south indian portraits dlc bedava steam'de, dl etmeniz gerekiyor sadece.

geçen sene verdiler onu :D ea vol2 oldu adamlar.
Üye
medal 1k
ID § 15 Feb 2017, 04:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Link var mi o dlcler icingrinning smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Mar 2017, 03:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni dlc çıktı eskileri indirime girmişti (gerçi biteli oluyo 2-3 gün)
Başarılıya benziyo bi dahaki indirimde alıcam 2-3 tane dlc (major olanlardan 1-2 tane eksik var)

"Beni raidden kicklediler mi yoksa raiddeki 39 kişi birden mi çıktı?" - axedice
Üye
medal 1k
ID § 13 Mar 2017, 15:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
satanist tarikatlar hariç çok boş geldi. diğer tarikatların pek bi olayı yok kilise kur vs. dışında. satanistlerde ağır op kafana göre adam kaçırıp kopan kolunu bacağını çıkarıyorsun.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 18:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
son dlc uzerine denge yamasi geliyo yakinda.
Syf: ««/ 27 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum