[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Crusader Kings 2 #2...
Yazar RSS Konu: Crusader Kings 2 #2 {19760}
Syf: ««/ 27 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Mar 2014, 00:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rajas of india çıkış tarihi 25 mart olarak açıklandı, beraberinde nihayet türk facepack ve unitpack de geliyor. smiling bouncing smiley

bu başlıktan devam edelim.
Üye
ID § 20 Mar 2014, 01:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 senede bir 4 karımı da öldürüp 4 tane daha alıyorum bulgaristandan vs. sarışın.

kafam rahat.

guti naber lan
Üye
ID § 20 Mar 2014, 01:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hamile kalanı da öldürüyorum abi. 9 ay bekleyecek değilim kimse kusura bakmasın.

guti naber lan
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2014, 01:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Türk facepackten haberim yoktu. Helal thumbs up

Haritanın büyümesiyle Moğol, Selçuklu ve Timur akınları filan değişikliğe uğrayacak mı ?

2 defa güncellendi. Son güncelleme 20/03/2014 01:13 tarihinde Roqq tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 20 Mar 2014, 02:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o konuda birşey görmedim ama sibirya filan da ekleneceği için türklerin at koşturabileceği yerler artmış olacak. yama notlarında vardır belki birşey.

roi fiyatı old gods kadar olacakmış sanırım bu arada.
Üye
ID § 20 Mar 2014, 02:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bu sefer çıktığı gibi almayacağım. Zaten büyük harita gelecek, orada türklerle falan oynarım.
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2014, 03:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Roqq
Haritanın büyümesiyle Moğol, Selçuklu ve Timur akınları filan değişikliğe uğrayacak mı ?

Seljuk and Timur start as courtiers with special events to encourage their rise to power, rather than appearing as horde leaders. The Mongols function largely as before, although starting further east.

[www.ckiiwiki.com]
Üye
ID § 20 Mar 2014, 03:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilginçmiş, hangi hanedanın saray mensubu olacaklar ki?
Üye
medal 1k
ID § 22 Mar 2014, 16:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cizıs gives military advice +20 martial sdfsf

bundan sonrada isa ''cathar'' ol dedi eleman cathar oldu.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/03/2014 17:32 tarihinde _Rave tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 22 Mar 2014, 18:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu ara bi world conquest'e daha gidesim var. Türklerle world conquest oluyor mu, selçukluları demiyorum, step göçebeleri olanlar.
Üye
ID § 25 Mar 2014, 22:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rajas of india çıkmış. patchle beraber harita büyümüş. değişik tarihlerde hindistan civarlarında bi dolu türk krallık var.

eski dlcler de %75 indirime girmiş gözüküyor.
TW
ID § 25 Mar 2014, 23:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
türk unit & portre paketleri de çıkmış, çok sıkışık zamana geldi ama. haftaya da aow3 filan var, napacaz. :/
Üye
ID § 25 Mar 2014, 23:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun steamde indirime girmiş yinede acaip çok dlc var kafam karıştı
Üye
medal 1k
ID § 25 Mar 2014, 23:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
al gitsin.
Üye
ID § 26 Mar 2014, 04:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
daha önce de yazdım hepsini almanın bir alemi yok bence. Zaten dlc'lerin getirdiği dinamikleri koyuyorlar dlc'yi almasan bile.

Alırsın oynarsın, beğenirsen devamını alırsın. Yani atıyorum fransa'da bir dük olarak oynamak için hiç bir dlc'ye ihtiyaç yok esasen. Müslüman olacam dersen dlc'sini alırısn, venedik taciri dersen onun dlc'sini alırsın, viking'in ayrı. Bunlar oyuna yine ekleniyor dlc'siz de sadece sen oynayamıyorsun.
Syf: ««/ 27 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum