[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Path of Exile #3...
Yazar RSS Konu: Path of Exile #3 {154494}
Syf: ««/ 254 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 08 Jan 2019, 18:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
e yuh abi

insan bi sorar tekrar atlas açıyomuyuz lab'la uğraşıyomuyuz diye tongue sticking out smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Jan 2019, 19:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Söz konusu PoE olduğunda tam bir yetersizim ya, aklıma bile gelmedi öyle bir olasılık sdlfdjsng

hihi
Üye
ID § 10 Jan 2019, 14:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu buildi denemek lazım

Arakaali's Fang Necromancer

Bosslar dahil bütün contenti perma phasing ve spiderlar ile öldürebiliyosun. Bir nevi bug sanırım. Nerflerler yakında
Üye
ID § 10 Jan 2019, 14:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hahahahh 30 40 c idi bu dagger. guilde yazmıstım toplayın bundan değerlenicek diye. 3 ex olmus

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
ID § 10 Jan 2019, 14:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
shaper kesemedik diye ezik gördüler, kimse dinlemedi tabi

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
ID § 10 Jan 2019, 14:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hehe geçen sezon abuse diye 15+ ex olan zerphiyi itin götüne sok ve yine aynı sezon toplamı 1ex bile olmayan phaserun üzerine kurulu rf/necro vs buildleri olduğu gibi bırak GGG yine şaşırtmadı xD

Sabah görmüştüm reddite baya da comment vardu (eleman 67 lvl CI EB xD uber elder kesiyor bu buildle) muhtemelen invis mevzusunu kaldırırlar ya da bosslara sökmez hale getirirler bu gidişle.

[̲̅k̲̅][̲̅e̲̅][̲̅k̲̅]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/01/2019 14:59 tarihinde ad3m tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 10 Jan 2019, 14:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Heyvanlar.

[̲̅k̲̅][̲̅e̲̅][̲̅k̲̅]
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2019, 04:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
herif ne güzel build yapmış.

phase nerflense bile smoke mine falan kullanır millet.
Üye
ID § 11 Jan 2019, 10:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Smoke mine blind buff veriyor invis değil. Sabolarda perma zaten o bonus.

Alinti

Fixed a bug where Phase Run could make you completely invisible to all enemies.

lel

[̲̅k̲̅][̲̅e̲̅][̲̅k̲̅]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/01/2019 10:16 tarihinde ad3m tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2019, 11:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biliyorum.

defansif olarak blind'da iş görür ama
Üye
ID § 11 Jan 2019, 11:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Skill yerine flask daha verimli en azından kafasına göre teleport olmuyor da sorun o değil sorun 0 defansif olup end game bitirmekti. Söylediğim adam 1 hp ile kesiyor uber elderı falan fıstık. Şimdi güya fixlemişler ama invis hiçbir şekilde çalışmıyormuş xD

[̲̅k̲̅][̲̅e̲̅][̲̅k̲̅]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Jan 2019, 14:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Inq'in boktan sustainini görünce LL pen occultist levelladım ve huzura erdim. 3 saniyede guardian phaseliyorum. Bayağı pahalı build ve stat starve & res cap çok ciddi sinir bozuyor gear parçası değiştirmek istediğinde ama hem clear speed hem bosskiller çok tatmin ediciydi.

Indigon nerfu öncesi düşünemiyorum aynı buildi. Geçen sezon oynayanlar sefasını sürmüş esas.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/01/2019 14:23 tarihinde Wispy tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 12 Jan 2019, 22:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben storm brand elementalist lvl'ladım ve 1 ex'lik falan bir gear düzdüm üzerine 11-12 falan yapıyorum ama arada insta yiyorum. Çok sıkıcı geldi build, bir de popüler olunca kritik itemların fiyatları uçmuş direk.

hihi
Üye
ID § 13 Jan 2019, 05:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok Wispy, ben geçen sezon indigonlusuylada oynadım. Bu sezonda vertex ile lvl100 kastım LL poet occult. Indigonla çok yüksek damage vurup manayı yakıyorsun, tekrar düşene kadar mana cost, teklemeye başlıyor karakter. Pek bi zevki yok. Akıcılığı kalmıyor. Chestteki Indigon için opitimize six linki coductivity + elemental hit + curse on hit e çevirip assasins mark la tricurse oynuyorum ben vertex li. 30 kat daha iyi indigona kıyasla.
Üye
ID § 18 Jan 2019, 00:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya 3-4 exalted'a yakın currency biriktirdim de, karakteri biraz adam edeyim diyorum. Item'lardan da pek anlamıyorum çar çur oluyor currency. Birisi el atabilir mi müsait bir zamanında.

Storm Brand Elementalist'le consecrated path chiftain var, hangisi end-game için iyi olur, nedir hiç bilmiyorum. Chiftain'i oynuyorum genelde keyifli de ama çok ölüyorum, lvl 89'da tıkandım resmen. 4-5 kere 3 bar kala 0'ladım öle öle fenalık geldi.

HALP!

hihi
Syf: ««/ 254 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum