[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Path of Exile #3...
Yazar RSS Konu: Path of Exile #3 {127896}
Syf: ««/ 214 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Feb 2018, 14:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Luriel
çünkü boss meleende extra targetı yok

Adamın 6 kelime ile anlattığını 2 mesajda zar zor anlatabilmek... Just ad3m things

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Üye
ID § 14 Feb 2018, 14:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
:[
Fah yu
]:

Üye
medal 1k
ID § 15 Feb 2018, 23:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Üye
ID § 15 Feb 2018, 23:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pokemon ligi

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Feb 2018, 23:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
captain amerika skill i eklemisler sdf

Kimler ne oynamayı hayal ediyor lig basında. Daha bir cok degisiklik acıklanmadı ama.

Ben heralde direk full map speed clear buildlerine gidicem. Pathfinder ın durumuna gore, bu lig denemedigim MS/FB Pathfinder kasabilirim hem boss kesme hızı hem de speed clear icin. Biraz item istiyordu en baslarda ama bakarız artık.

Sasuga Onii-sama!!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 16/02/2018 00:01 tarihinde madcow tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 16 Feb 2018, 00:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla karar veremedim ben ya.

bu sefer de slayer ile başlarsam kusarım artık heralde.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Feb 2018, 00:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lab farmer kasıp kasmamak arasındayım. lig basında hakkaten cok currency kazandırıyor yatırdıgına karsılık. ama cok bayık. Hele bi de ilk lab carrylerden biri falan olabilirsen üfff yani ama bilemedim maplemek de eglenceli. Yine 3-5 stash item biriktirip hafta sonu acarım falan sdf.

Sasuga Onii-sama!!
Üye
ID § 16 Feb 2018, 01:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Farm işini abartmışlar gibi duruyor fakat bayağı da emek var ligde. Full patch note gelsin bakalım hangisini itin götüne sokmuşlar hangisi bufflanmış.Misal şu rage olayı berserkera mı özel yoksa yeni bir mekanik mi acep?
Ayrıca yeni fatedlar ile yine bayağı ilginç build görecez anlaşılan. Çıksın oynayalım sdf

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Feb 2018, 13:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni sezon bugun baslasa ya keske.

boyle acıklanınca abysste devam etmek cok bayık oldu. gidip ssf karakter speed levellamaya calısayım bari. yeni sezona hazırlık olsun

Sasuga Onii-sama!!
Üye
ID § 16 Feb 2018, 13:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"Beasts that you capture can be kept alive and put on display in your Menagerie

Alinti
Flassh
pokemon ligi

until you're ready to sacrifice them at the Blood Altar."

Zerkerın yeni mekaniği rage ilginç olmuş, 100% attack damage ve 50% IAS ve STUN IMMUNITY tamam çok iyi de %10 degen çok fazla sanki.

Hmm gerçi max life a göre scalelanıyor, demek ki ES Zerker olmak lazım.. Uuu beybi CI Zerker yeni olayımız.

Üye
medal 1k
ID § 16 Feb 2018, 13:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyuna üç arkadaş başlamayı düşünüyoruz, tavsiye eder misiniz? Çok para harcamadan oynanabilir mi?

pascalnouman:
sidik yaristircaksan bizim gibi isemen lazim fyi
Üye
ID § 16 Feb 2018, 13:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
0 para ile de oynarsın. satılan şeyler kozmetik parıltılı skinler sadece

bi de stash tabları var alman gerekirse bi onlardan alırsın ilerde item tutucam dersen

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Feb 2018, 13:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun iyi. baya detay var. farklı telden oynamak isteyen herkese yonelikk seyler var. tavsiye derim.

Para harcamak QoL getiriyor(stash). Stash dısındaki hersey kkozmetik. Ben ilk karakteri levelladıktan ve ben bu oyunu oynarım dediikten sonra stash almıstım indirimde. Heralde toplam 50 dolar vermisimdir 20+ stash tab im var ve tum ozellikli(map tab, currency tab) stashlere de sahibim.

Tavsiyem baslayıp bir karakter kasıp hosunuza gittiyse bi 10-20 dolar atmak. Daha sonra daha da hosunuza giderse ona gore ne kadar atmak istiyorsanız atmaya devam etmek.

Sasuga Onii-sama!!
Üye
ID § 16 Feb 2018, 13:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ki o kadar stash almaya gerçekten gerek yok, yeni başlayana hiç stash tab gerekmezken semi-hardcore oynayan adama tek bundle bile yeterli.

Ama işte oynadıkça aa beleşe ne kadar iyi oyun yapmışlar bu adamlara destek vermeliyim diyip alıyorsun. P2W kesinlikle yok oyunda.

Üye
medal 1k
ID § 16 Feb 2018, 13:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çok sevindim ya, arkadaşlara de ileteyim bu dediklerinizi. Çok teşekkürler. Party muhabbeti nasıl peki, üç kişi yapabilir miyiz her şeyi coop gibi?

pascalnouman:
sidik yaristircaksan bizim gibi isemen lazim fyi

1 defa güncellendi. Son güncelleme 16/02/2018 13:59 tarihinde bliksem tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 214 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum