[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Rimworld (kickstarter)...
Yazar RSS Konu: Rimworld (kickstarter) {23474}
Syf: ««/ 26 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 12 Jan 2018, 15:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yiyecek sorununu çözdüm etrafta rushpery filan varmış bir ton dolaşınça haritada fark ettim.

Bu arada bir iki tane birer kişi geldi haritaya ama onları nasıl ikna edicem bana katılmaya .
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Jan 2018, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yiyecek için ya avlanman ya da berry toplaman lazım emen, ayrıca şifalı bitkide toplayıp milleti iyileştirebilirsin.

Bitkiler yetişmeye başlayınca çok acil bir ihtiyaç kalmıyor. (hasattan önce dona yakalanmazsan tabi).

Ticaret için uğrayanlar oluyor onları katamıyorsun diye biliyorum. Benim tek katabildiğim odun bir kabileden sopasıyla saldırmaya gelen adamdı. Onu indirdim hapse tıktım iyileştirdim sonra üzerine social skilli olan adam salıyorsun. Mahkum da seçenekler var muhabbeti koyult, sana katılmaya ikna et, idam et, vs gibi. Oradan deniyorsunda arada bir gidip deniyor, uzunda sürebilir. Birde odun kabilelerden gelen adamların ikna edilme şansı çok düşük mesela, daha medeniyse şans yükseliyor.
Üye
medal 1k
ID § 12 Jan 2018, 16:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yemek konusunu şu şekilde çözdüm bende (belki yardımcı olur): yağmur ormanını seçtim. Avcılık yaparken, sırtında sarı topları olan devemsi şeyleri hedef aldım. Bu toplu abiler, öldüklerinde patlıyorlar. Patlama cesetlerine zarar vermiyor ve her bir ceset yaklaşık olarak 140 et çıkartıyor. Yağmur ormanı olması ise, patlayan hayvansımlar etrafı ateşe vermiş oluyor ve yağmur o ateşi söndürüyor. Sonra kafa rahat zaten.

Arada bir başka hayvanlarda avlıyorum ki, bu abiler sinirlenip zıplamasınlar diye. (bilmeyenler için söyleyeyim; bir türü üst üste avlarsanız, hayatta olanlar size saldırmaya başlıyorlar [bunu bilmeden sürekli domuz avlıyordum, bir anda domuzlar kafayı yedi hücuma geçtiler. 5 kolonistten 2si hayatta kaldı])

Dayınla evlenip napacan?!
Üye
ID § 12 Jan 2018, 16:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cheati nasıl kapatıyoruz dayanamayıp hep illa birşeyler yapıyorum

zorluklarla bir koloni kurmak istiyorum
Üye
medal 1k
ID § 02 Feb 2018, 14:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cheat özelliğimi var bu oyunda ?

Birde benim bir çiftim evlendi - aynı odaya aynı yatağa da koydum bunları. Peki bu oyunda çocuk oluyor mu.
Üye
ID § 02 Feb 2018, 14:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Olmuyor.
Üye
medal 1k
ID § 02 Feb 2018, 14:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öyle bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorlar

Dayınla evlenip napacan?!
Üye
ID § 02 Feb 2018, 14:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Developer o konu hakkında yazmıştı. Oyunda köle tacirleri, yamyamlık, aldatma, sinir krizi cinayetleri, sakatlanma gibi tonla öğe var. Bu öğelerin olduğu sandbox oyuna hamilelik ve bebek koymak istemiyorlar.

Wiçer 3de faşist gibi head count yapıp "şu kadar zenci var. Bakın ne kadar geriler!" diyen editörlerin olduğu çağda olduğumuz için suçlamıyorum.

BulletRide: Garbage'ın bile bir duruşu var bu ne şimdi hehe
nileppezdel: Sabah ezanı okuduğum sıralarda webcam show izliyodum sanırım
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Feb 2018, 14:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Monster Hunter için de az önce animal abuse diye haber okudum fds
Üye
ID § 02 Feb 2018, 15:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Livered
Cheat özelliğimi var bu oyunda ?

Birde benim bir çiftim evlendi - aynı odaya aynı yatağa da koydum bunları. Peki bu oyunda çocuk oluyor mu.

Cheat için dev mode da oyunu açman gerekiyor. Çocukta yapabiliyordun dev mode da kaldırdılar mı bilmiyorum eoeydir oynamıyorum.
TW
ID § 02 Feb 2018, 16:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hyayvanlarda hamilelik olayı var gerçi, üret üret , eğit sat smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Feb 2018, 17:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lan hayatımda ilk defa bir şey için indirim bekliyorum, ona da gelmiyor arkadaş.
TW
ID § 02 Feb 2018, 17:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fazla inat bir oyun, ben sonunda kış indirimine girmeyince aldım. Gerçi fiyatı fena değil, karşılığını veriyor. Biraz daha geliştirseler daha da iyi olur.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Feb 2018, 17:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
zipzip
Monster Hunter için de az önce animal abuse diye haber okudum fds

trailer falan izlerken bu benim aklıma geldiydi ya, "hayvancıkları niye öldürüyoz abi yazık değil mi? oyunun lore'u nasıl mazur gösteriyor acaba bu kan banyosunu" diye. ama onu da "sjw'ler beynimize işliyür"e yormadım. "forum adı paticik abi olur öyle arada" diye geçiştirdim.

insane yet?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Feb 2018, 18:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben zamanında cimri dedim diye yapımcısına linç yemiştim. Hala da arkasındayım sözümün. Herifler cidden çok inat. Kaç milyor tanıdığım var aylardır indirim bekleyen. Hoş bence indirim beklemeyin her türlü karşılığını veriyor oyun.
Syf: ««/ 26 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum