[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Bilgisayar Oyunları
|-- |-- |+ Jagged Alliance: Flashback Kickstarter...
Yazar RSS Konu: Jagged Alliance: Flashback Kickstarter {4110}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 12 Apr 2013, 13:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Space Hulk'ı da yapan Full Control, yeni bir Jagged Alliance yapacakmış.

Oyun hakkında bir bilgi yok, fakat büyük ihtimalle turn-based olur. Çünkü hem Space Hulk turn-based, hem de Full Control'un basın açıklamasında şu söylenmiş:

"After the release of Jagged Alliance 2 in 1999 the series slipped back into the cold war and received a reboot in 2010 with Jagged Alliance – Back in Action, which received mixed reactions from the community and press after its departure from turn-based action gameplay."

kickstarter sayfası

3 defa güncellendi. Son güncelleme 24/04/2013 17:35 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Apr 2013, 13:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunun sorunu real-time olması değil, real-time'ın başarısız yapılmasındaydı. geçenlerde yine 7.62 oynadım, ja2 ve bilumum benzeri turn-based oyuna bin basıyor.

turn-based'de değil keramet yani. xcom eu misal. 20 yıllık oyundan daha basit ve daha sığ.

şahsen sevinemedim çünkü ja2 "kim önce spotladıysa kazanır" üzerine kurulu bir haldeydi. o gameplay'i aramıyorum hiç.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/04/2013 13:22 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k
ID § 12 Apr 2013, 13:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Son jagged oynattı kendini bol bol.. Gelsin güzel haber..

Carpe DM..
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Apr 2013, 16:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Sam
şahsen sevinemedim çünkü ja2 "kim önce spotladıysa kazanır" üzerine kurulu bir haldeydi. o gameplay'i aramıyorum hiç.

ben onu da cok ariyorum acikcasi.

bu turde en uzuldugum oyun shadow watch tir. keske biraz fazla satsaydi da birisi daha gelismis, strateji kismi sig kalmayan, hikayesi daha uzun ve daha guzel bir remake yapsaydi.

namessar.blogspot.com
TW
ID § 12 Apr 2013, 16:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben daha biayı bitiremedim ya, fazla acele etmeden güzel yapsınlar asdf

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Yörünge Disi
ID § 13 Apr 2013, 12:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Son cikan JA gayet guzeldi real time ile, basta garip gelsede buna alisinca turnbased falan hikaye. Gerci fani oldugum icin bunuda oynarim illa

.
Genel Yönetici

ID § 13 Apr 2013, 13:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yenı JA güzledi ama fmj'den sonra yavan geldi baya..

o motoru adam edip bi oyun yapması lazım birilerinin kesinlikle. klypso cok iyi beceriyo bu işleri, tam olmamım oyunları toplarıp adam etmeyi, bi el atsalar iyi olur.

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
TW
ID § 23 Apr 2013, 21:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.kickstarter.com]

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
TW
medal 1k
ID § 24 Apr 2013, 15:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Başlıgın adını Jagged Alliance: flashback olarak degistirirsek guzel olur..SAM goreve

Carpe DM..
TW
ID § 24 Apr 2013, 17:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öm atın böyle başlık değiştirilmesi gereken durumlarda, oyun ilgilendiğim birisi olmasa hiç farketmem. :p

yalnız kusura bakmasınlar da turn-based için destek olasım yok, rt olsun bu türün oyunları diye istiyorum yıllardır. işte bir xcom'a xcom diye ayrıcalık yaptım.

bir de mid-80's çok yanlış olmuş, modern silahlar ve zırh olmaz bunda şimdi meh.
TW
ID § 24 Apr 2013, 18:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
her konuya bakcan işin ne sem

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
TW
ID § 24 Apr 2013, 18:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o dediğin 10 yıllık non-wow mmo bölümlerinde yapılır ancak. spinning smiley sticking its tongue out
Yörünge Disi
ID § 25 Apr 2013, 19:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kickstartera para işlemez benden daha, gitsinler denizbanktan kredi cekip yapsınlar sonra alırız sdf

.
TW
medal 1k
ID § 02 May 2013, 15:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Carpe DM..
TW
ID § 02 May 2013, 16:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
5 dolarlık tiera bile veriyolarmış bunu

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum