[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / MobA
|-- |-- |+ DOTA, HoN, LoL şu saatten sonra hangisi oynanır?...
Yazar RSS Konu: DOTA, HoN, LoL şu saatten sonra hangisi oynanır? {5469}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 05 Jul 2017, 18:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İçine nasıl işlemişse demek asdfasd Ben de dota 2 de legacy keys i çook zor bıraktım. Bazı heroların kontrolü için mecburen q w e r döndüm ama baya zorlandım alışana kadar.

Dota 2 son patchlerle baya değişti. 2+2 toplam 4 shrine var haritada mesela, wc3 night elf moonwell gibi çalışıyor kısmen. Hero skillerinin bir çoğu da değişti, baya bir item eklendi vs.
Yörünge Disi
ID § 05 Jul 2017, 18:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
µh
şimdiki dota da dumbed down, artık öyle olmayan oyun kalmadı ki. lol bile çıktığı döneme göre daha dumbed down.

Aynen değişikliklerin bir çoğu noob friendly ama oyunu master seviyede kavramak hala zor.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Jul 2017, 18:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tutorialları yapayım dedim sırasıyla Luna ve Dragon Knight ile, bildiğin Luna'da beam için elim C'ye gidiyo Dragon Knight'ta stun için T'ye falan ahah.
görsel olarak biraz karışık geliyor işte lol'den sonra, o biraz sıkıntı.

he who knows best knows how little he knows.
Üye
ID § 05 Jul 2017, 22:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
yumy

Dotayı zor bulduğum için seviyorum demek istemiyorum ama lol de eksikliğini hissettiğim çok şey oluyor işte. Bu farklar oyuncuların oyun tarzlarına da yansıyor, ısınamıyorsun.

Şu biraz aşinalıkla alakalı ya. Hiç moba oynamamış sadece hots oynamış adama dota lol oynat tek map olmasından falan şikayet eder muhtemelen.
Üye
ID § 07 Jul 2017, 01:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Smite oyna.

DF UW: Killerofloki
Üye
medal 1k
ID § 07 Jul 2017, 01:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DRaGoN_SLaYeR
LoL'ü aşırı yeriyorsunuz ya, bebelerden kurtulabilirseniz gayet iyi oyun.

bebelerden kurtulsanda bebe heroları her yerde o dumbed downluğu kolsuz bacaksızlığı hissediyorsun her türlü
Üye
medal 1k
ID § 09 Jul 2017, 22:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hon'u Frost Bite satın aldıktan sonra kalite yerlere indi, o eski halinden pek eser yok ama onun haricinde game play aynı şekilde devam ediyor.

S2 Games'in yeni mobasına göz atabilirsin
[www.youtube.com]

Edit: Yeni filan değilmiş hatta ölmüş bakmasanda olur smiling smiley

3 defa güncellendi. Son güncelleme 09/07/2017 22:59 tarihinde Lord_Argos tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum