[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / MobA
|-- |-- |+ Heroes Of The Storm FPS Sorunu...
Yazar RSS Konu: Heroes Of The Storm FPS Sorunu {4260}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 08 Nov 2015, 13:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar ben kendi sorunumu çözdüm. Hemde çok basit bir şekilde. Denetim Masası / Güç Seçenekleri / Yüksek Performans

Benim ayar Güç Tasarrufundaymış. Yükse Performansa geçirince herşey düzeldi Extreme ayarlarla 100-120 FPS sorunsuz oynadım.

a.k.a Zanza
Üye
medal 1k
ID § 09 Nov 2015, 22:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de başlayıp bırakanlardanım.

trainingde sorun olmuyor ama online oynayamıyorum...
Yörünge Disi
ID § 09 Nov 2015, 22:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
-Nae
Arkadaşlar ben kendi sorunumu çözdüm. Hemde çok basit bir şekilde. Denetim Masası / Güç Seçenekleri / Yüksek Performans

Benim ayar Güç Tasarrufundaymış. Yükse Performansa geçirince herşey düzeldi Extreme ayarlarla 100-120 FPS sorunsuz oynadım.

heh diyorum bilgisayar neden son 1 aydır garip garip kasıyor, oyunlarda fps düştü vs, masaüstü diye takmıyordum çokta ahahaha, eyv, şans eseri güzel oldu.
Yörünge Disi
ID § 24 Dec 2015, 13:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende fps sorunu yok da memory leakimsi bi sey var kitliyo. 32 bit 64 bit nerden deneyebilirim?

robert scam industries
Üye
medal 1k
ID § 24 Dec 2015, 13:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya bu oyunda ms yükselincede bende salak salak kasıyo sanki fps düşüyomuş gibi sizdede o mu oluyo yoksa
Üye
ID § 24 Dec 2015, 15:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Battle.Net app'ını açtığında HotS'u seç. Hemen sağda logosunun altında Options kısmı var. Oradan Game Settings altında "Launch 32 bit client" şeklinde bir ayar var.

Oyunun latency artınca FPS takılıyor gibi takılmasının sebebi rubberbanding'i engellemek. Yani diyelim sen bir yere tıklıyorsun, karakterin gidiyor gibi gözüküyor ama 1 s sonra hop eski yerine geri ışınlanıyor. Bir çok multi oyunda özellikle MMO'larda karşılaşmışsındır. Bunun sebebi client senin bir yere gittiğini "kabul" ediyor, seni oraya görsel olarak götürüyor ama aslında oraya gitmediğini anlayınca hop eski yerine geri ışınlıyor. HotS'da bu olmasın diye sadece ve sadece tam olarak gittiğinden emin olunca seni oraya götürüyor ve bu sırada oyunu refresh olarak kilitliyor. Bu da sanki FPS donmuş gibi bir hissiyat yaratıyor.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum