[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / MobA
|-- |-- |+ Heroes of the Storm [/join paticik]...
Yazar RSS Konu: Heroes of the Storm [/join paticik] {97647}
Syf: ««/ 154 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2017, 08:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zul'jin'i henüz izlemedim fakat tanıtım videosundan yaptığım çıkarıma göre birileri low health odaklı oynamaya kalkarsa Nova çok iyi counter olur zuljine sdf

rsL#21506
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2017, 08:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
arcane
pathing fixleneli bir sene falan oldu.
herhangi bi fix yok etrafından dolanarak gidilebilcek yerler varken unitlerin içinden geçmeye çalışıp takılıyor hala
başka moba oynamadıysan bişi diyemicem tabi hotsun pathingi iyi geliyo olabilir
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Jan 2017, 09:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
baya kotu pathfinding de
bu zuljin ne ya
tatsız bi şekilde op.

‎( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2017, 09:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zujinin how health'te invul özelliği+mediv invuluy+ morales stimiyle şahane şeyler olabilir mi gören deneyen oldu mu ?

rsL#21506
Üye
ID § 05 Jan 2017, 09:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gerek yok abi onlara direk kendi yetiyor şu anda

‎( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2017, 09:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2-3 maç izledim şimdi twitchten nedense hep yenildiler-feedlediler. ben anlamadım op olayını neresi op ?
health dipteyken guiliton mu neyse onu arkadaki squishy heroya tek atmak zevkliymiş ama sdf. hele lvl 20de instant kill oluyo

rsL#21506

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/01/2017 09:17 tarihinde sanssizsansli tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 05 Jan 2017, 09:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eğer low health talentlerini bide invulu alırsa termiantör oluyor. O 4 saniye çok uzun bi 4 saniye.
taramalı takmış baltanın ucuna

‎( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2017, 09:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
artanis-jo-lili iyi counter olur buna büyütülcek bi özellik değil. bana fantazi herosu gibi geldi. bi de yukarda dediğim gibi nova da çok güzel ayıklar bunu

rsL#21506
Üye
ID § 05 Jan 2017, 09:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pathinge iyi veya ideal demedim. fixleneli bir sene oldu dedim. eskiden komple fail bir pathing vardi. uniteyi kontrol edemiyordun. simdi playable. 50 sayfa gerilerde vardir istisnasiz herkesin sikayet ettigi gunler yasandi. su an kore prosu dahil kimsenin sikayet listesinde tepelerde oldugunu sanmiyorum.

pathing otesinde pathinge etki eden sikintilar var. unit bazinda buglar, ayar eksiklikleri olabiliyor. mesela son yamalardan birinde misha'yi bozdular. tekrar tweaklediler yine eskisi gibi olmadi. bir ara minionlara bile takiliyordu. son zamanlarda bir baska yine unit/ability ayarlari yuzunden bozulan pathlingle alakali major bir hero bugi vardi simdi hatirlayamadim ne oldugunu. hatirlayabilen yazsin. nazeebo'nun yasadigi teknik sorunlar da paralel diye tahmin ediyorum.

karambolde takilmalar yasamak icin ufak bir work-around var. ayni hat dogrultusunda yakin yerine orta uzaklikta bir noktaya movement verin. her yamada tekrar bir sey bozulabiliyor sonucta. her seyin kaymak gibi olmasina bu tempoyla daha var. dehaka stili adaptation basari getirir sdfg.

tutorial herosu raynor'a oh olsun.

Wubba lubba dub dub!
Üye
ID § 05 Jan 2017, 11:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
samuro'nun dilenci bowl'u gitmis sad smiley

Alinti

Samuro: A bowl no longer appears at Samuro’s feet during his dance animation.

Wubba lubba dub dub!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Jan 2017, 19:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Zulcin meh ya. Şöyle ki... (Dota'daki troll Huskar ile karşılaştırarak anlatayım daha anlaşılır olsun)

-Diğer AA herolarına dps olarak yaklaşması için %60 hp'ye düşmesi lazım. Ancak bu %40'ı reliable ve hızlı bir şekilde düşürmekte zorluk çekiyor. Dota'da ise huskar ultisini atarak zaten bu sorunu instant çözüyor. Zuljin'in yavaaş yavaş AA yaparak düşürmesi lazım.

-Yukarıdakine bağlı olarak level 20'de 2400 civarı hpsinin olması lazım. Valla'dan bile az grinning smiley (Tychus'un 4k hpsi var). Burstlenmeye inanılmaz müsait. Tazdingo güzel ama hem dot'tan kurtarmıyor hem de aktifleştirememe ihtimali var. Huskar'ın böyle bir sorunu yok. Çünkü hpsi azaldıkça spell resist kazanıyor. Anti burst'e sahip.

-Damage haricinde hiç bir şeyi yok. Kendini heallemek için channellaması lazım. Kocaman bir 0 utilitye sahip (stun, slow vs.)

Ha ama çok iyi bir solo laner. Onu da eklemek lazım.
Üye
ID § 06 Jan 2017, 21:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
E gibi bi reverse E cakarlar rahatlasir. yalniz bugunun yamasinda nerflemisler.

Wubba lubba dub dub!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Jan 2017, 23:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ultilerde bir sıkıntı mı var? Bazı karakterlerin cd ler yok gibi.

Battle: Wessago#2769
Üye
ID § 12 Jan 2017, 14:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
illidan'in bufflanamamasi tam olarak bu tip oyuncular yuzunden:

[clips.twitch.tv]

[clips.twitch.tv]

satranc gibi oynuyor. bir sonraki hamle hep kafada. bu adam twitch'de streamlemeye basladi. tavsiye ederim. melee dps disinda medivh playleri de izlenilesi.

[www.twitch.tv]

Wubba lubba dub dub!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Jan 2017, 21:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Syf: ««/ 154 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum