[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / MobA
|-- |-- |+ Gigantic...
Yazar RSS Konu: Gigantic {3842}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Nov 2014, 23:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.gogigantic.com]

İyi duruyor aslında. Dengeli bir sistemi olursa tadından yenmeyebilir.

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Nov 2014, 23:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
10-12 yaş oyunu
Üye
ID § 28 Nov 2014, 01:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
neden?

işte bunlar hep sex
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Nov 2014, 01:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
LoL'den çizim olarak pek farklı değil.
Üye
ID § 28 Nov 2014, 01:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çizimler yaş grubunu mu belirliyor ?

işte bunlar hep sex
Üye
ID § 28 Nov 2014, 02:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
overwatch'ı beğenenlerin bunu da beğenmesi lazım, 3rd person moba gibi bi şey gibi duruyor.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Nov 2014, 02:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Overwatch'i begenenler gorunce gelir hemen Blizz'den kopyalamislar diye sdfsdsfs
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Nov 2014, 02:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bildiğin overwatch çakması abi şu yani.

hayır adam gibi bir şey yapacaksan otur baştan yap, e 2 skill koydum üstüne al oyun diye veriyorlar.

grafikleri falanda leş yani.

eaheauhe videoyu şimdi izledim cartoon network lan bu.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/11/2014 02:21 tarihinde Lectre tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Nov 2015, 15:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fazladan keyi olan varsa yollayabilir ^^

Cumhuriyet çok iyi çünkü içinde et var.
Üye
ID § 25 Nov 2015, 15:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Grafiklerde hafif bir başka oyun esintisi olduğunda verilen tepkiler çok fena ya. Hatta talihsiz açıklamalar diyebilirim. ^^
Üye
ID § 08 Feb 2016, 12:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dün akşam oynadım, HotS ve Overwatch birleşimi bir oyun. Açıkçası HotS'u ve Overwatch'ı beğenen birisi olarak oyundan acayip zevk aldım. Eğer LoL, DOTA gibi karışık ve emek isteyen bir şey bekliyorsanız hayal kırıklığı olur. Ama HotS, Overwatch gibi "açayım iki maç atıp, eğleneyim" gibi casul bir şey bekliyorsanız çok başarılı olmuş.

Klasik melee, ranged, support, tank şeklinde herolar var.
HotS tarzı, oyunun başında bütün skiller açık, heroic(ultimate) dahil.
HotS gibi talent var 3/7/10. levellarda aldığın. Bu pasif upgrade gibi bir şey.
Her level'da talenttan ayrı olarak bir de skill upgrade var, varolan skillerinden birini modifiye ediyorsun. Bu sadece aynı skille 2x2 şeklinde bir tree yapısında.
İki tarafında birer boss yaratığı var.
Minion ve tower yok, onun yerine haritada tower noktasında bir summoning portal var. Focus puanı harcayarak 3-4 farklı miniboss'dan birini summon ediyorsun, işte biri heal yapıyor, biri siege weapon, bir başka bişi vs. Her miniboss'un 2 level seviyesi var
Focus puanı dediğin şey heroic/ultimate attığın charge, 3 olabiliyor max. Ya ultimate harcıyorsun, ya da gidip bununla miniboss spawn edebiliyorsun. Güzel bir mekanik olmuş bence.
Summoning portallarda resource spawn oluyor. Yeterince resource toplayınca senin boss'un gidip karşı tarafın boss'unu yere yatıyor. Sen de gidip vuruyorsun. İlk boss'u ölen kaybediyor.
Oyun acayip hızlı en az Battleborn ve Overwatch kadar hızlı, Paragon'dan kesinlikle daha hızlı. Biraz targeting ve skill shot yetisi gerektiriyor.

Soru varsa cevaplamaya çalışırım. Dediğim gibi HotS ve Overwatch'ı beğendiyseniz Betaya mutlaka kaydolun derim, bu oyunlar sarmadıysa çok zamanınızı harcamayın.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Apr 2016, 01:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaş key verdi, oynadım bugün biraz. İlk başlarda meh dedim de classlardaymış sorun. Aşırı eğlenceliydi ya çok zevk aldım grinning smiley
Üye
ID § 24 Apr 2016, 16:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Invite gelmişti fakat win10 olmadığı için bakamadım. Stream izledim bir kaç kere oldukça eğlenceli gözüküyor.
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2016, 16:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya beta gelmişti önceden banada ama denememiştim redditte güzel şeyler okumadığım için. Son bir kaç yoruma bakınca indirdim bi denedimde bugün oyun baya güzel ya. Paragon'dan daha fazla beğendim ben şahsen. Adam gibi hype yapabilseler şu oyuna çok güzel olurda fazla sessizler. Zaten uzun süre nda varmış sonradan kaldırmışlar falan. Ne gerek var bunlara. Yazık edecekler oyuna.
Hadi bu oyun f2p oradan kurtarıp zamanla bir oyuncu kitlesi toplar oyun güzel olduğu için. Battleborn gibi saçma bir oyun var bide öte yanda. Adamlar zerre hype yapamadılar, Overwatch'ın altında ezildi oyun resmen çoğunluk yüzüne bakmadı ve oyun 60 dolar... Yazık o kadar emek boşa gidecek. Çok pis patlayacak oyun. Günümüzde herşer marketing üzerine kurulu. Bok çıkar piyasaya, adam gibi hypela onu bile alan olur. Bunu düşünemeyecek kadar mı geri kafalılar anlamıyorumki...

There Is Only WAR
TW
ID § 25 Apr 2016, 18:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi bu konseptli 50 oyun falan. overwatchla ilgi yok.
tps class absed objective odaklı acsiyon oyunu işte. estetiği falan güzel duruyo biraz daha rafine edebilirler ama özellikle ısık sorunlu hersey birbirine giriyo gibi bi hal var.

burdaki özellikle trailerdaki modelleriböle takip ettiğim bi elemanın portfolyosunda görmüştüm bunun icin yapmıs demekki.

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum