[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / MobA
|-- |-- |+ Smite...
Yazar RSS Konu: Smite {8915}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2014, 12:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mobalar arasında en çok sardığım ve keyifle oynadığım bu oldu. wow'dan sonra oynadığım herhangi bi fantastik online oyunda grafik animasyon beni hiç tatmin etmedi daha yüksek çözünürlüklü ve gerçekçi olsalar bile. bu oyunda da wow gibi ilginç stilize bi görsel tasarım ve mizah var. ayrıca savaşan ölümlülerin arasına tanrı olarak dalma fikri güzel. aç bi god of war ost oh..

not: level 6'yım beklerim.

ooga chaka

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/08/2014 12:07 tarihinde nienna tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 29 Aug 2014, 19:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beni de sardı baya 2 haftadır oynuyorum yalnız lag sorununu bir türlü çözemedim naptıysam o yüzden genellikle mage karakterlerle oynuyorum
Üye
medal 1k
ID § 01 Sep 2014, 18:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sevin oynayin su oyunu ya mis gibi. toplanalim lig turnuva vs.

ooga chaka
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Sep 2014, 10:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun zevkliymiş oynatıyor baya kendini. türe değişiklik katmış ama çabuk bayacak gibi durmuyor da değil.
Yörünge Disi
ID § 29 Sep 2014, 03:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya neyini seviyonuz şu oyunun

bugüne kadar gördüğüm en imbalanced moba

fikir güzel, mekanikler iyi, ama item/skill dengesi lazım çok ciddi şekilde, al bi dengesiz hero, 2 item kas, sonra tek combo ile önüne geleni farmla

keşke şu oyunu icad eden adam ölse ve oyun aniden ortadan kalksa, sanki hiç varolmamış gibi

the best things in life are free
the second best are very expensive
TW
ID § 29 Sep 2014, 18:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
JrStorMesT
ya neyini seviyonuz şu oyunun

bugüne kadar gördüğüm en imbalanced moba

fikir güzel, mekanikler iyi, ama item/skill dengesi lazım çok ciddi şekilde, al bi dengesiz hero, 2 item kas, sonra tek combo ile önüne geleni farmla

keşke şu oyunu icad eden adam ölse ve oyun aniden ortadan kalksa, sanki hiç varolmamış gibi

ahah hirez studios.

loljet
Üye
medal 1k
ID § 13 May 2015, 19:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ah puch imba. nerflenmesin. kacis ve mobilite yok. 17/0/18 rekorum. counter mekaniginden bi haberler forumda agliyolar nerf diye. bu oyunda ayni anda iki ultiden kactim sahidim var.

ooga chaka
TW
ID § 13 Sep 2015, 17:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
steame düşmüş

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 27 Sep 2015, 03:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunun elden geçip 2015 e hazır hale getirilmesi gerekiyor.

insan gerçekten şaşırıyor. sen o kadar para, kaynak ayır şöyle bir oyun yap sonra basic şeyleri es geç.

oyunlar çok uzun sürüyor.
sürekli oyundan çıkan adamlar dolu.
map tasarımları ÇOK kötü.
TTK bazı herolarda saçma düşük.
level farkı açıldığında oyun kopuyor.

yapmaları gereken dota, lol ve hots'dan güzel featleri toplayıp yaptıkları oyuna entegre etmek. ondan sonra canavar gibi moba alternatifi olur. oynanış olarak farklı bir deneyim sunuyor ve kötü de değil aslında. özellikle uçma olaylarını çok beğendim.

fakat bu haliyle inanılmaz yeni oyuncu düşmanı ve oyunlar ciğer solduran türden.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 30 Sep 2015, 19:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arena oynamalık oyun. gir çık 15-20 dk. klasik moba kafası maçlara gelemiyorum artık. yüzlerce maçım var stat olarak. öyle bikaç kere oynayıp bıraktığım godlar hariç düzenli oynadığım godlar ile en düşük %50 win ortalamam var. linkleyecektim de link vermedi stat sayfasına. arena çok eğlenceli. tek kötü yanı random grubu premade karşısına çıkarması hala. gerçi biz ufak takımımızla onları da ağlatıyoruz. onun tatmini de başka.

conquest falan vakit yiyor klasik moba. 1 saatlik uğraş biri yüzünden güme gidebiliyor. arena'da çok da mühim değil 4-5 ya da 3-5 bile kazandık bol bol. itemleri tanıma, counter bilme ve skillshotlar önemli. ama ne yaparsam yapim bi türlü arena'da gitmeyen bazı godlar var. broken gods diyoruz.

ooga chaka
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum