[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / MobA
|-- |-- |+ League of Legends...
Yazar RSS Konu: League of Legends {73893}
Syf: ««/ 146 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jul 2010, 19:26    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ranked play açıldı, arranged team kurmak isteyen varsa gelin beyler şu sezonda pati olarak birinci olalım.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 01/02/2012 11:28 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 14 Jul 2010, 19:35    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1650-1700 arası adam lazmsa ben oynarm
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jul 2010, 22:13    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
patinin çoğunluğu honda <1400 olunca seni öpüp başıma koyarım.

oynamadıysan bi clientı çekip oyna alışmaya bak.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jul 2010, 04:47    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kolpaa benim nick.
Üye
ID § 15 Jul 2010, 08:32    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben gelirim =)

^page up
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 15 Jul 2010, 08:59    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
BEN PIKACHU OLCAM
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Jul 2010, 01:11    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim nick kitap, yalnız lv30 az biraz rune sahibi fln olursunuz umarım yoksa işiniz iyice zorlaşcak.çok fark yaratmıyor runelar ama move speed runeları çok gerkeli kanımca.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Jul 2010, 06:43    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok farkettiriyormu o movespeed runeları ya. çok ip şimdi boşa gitmesin tongue sticking out smiley
ben magic penetration veya crit chance kullanıyorum. bide flat hp iyi diyolar.

/şimdi hesapladım 3 tane alsan %4.5 arttırıyo. mesela base movementı 310 olan twitchin hızını 323 yapıyo hiç gerek yok bence o kadar ip harcamaya bu yüzden. dodge veya hp daha faydalı olur sanki early gamede.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 23/07/2010 06:47 tarihinde EagleEye tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Jul 2010, 22:31    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen öyle düşünüyosun ama ben seni yakalayabiliyorum, sen beni yakalayamıyosun smiling smiley fazla değil 10-15 ms fark yaratıyor doğru ama 3 saniye bekleren low/stun yedircek mesafeye gelebiliyosun.
dodge harika bencede ama hp gerekiz geldi bana.
magic pen,CDR, sarıda ie ortaya karışık hp/mana/mregen koydum.
Üye
medal 1k
ID § 24 Jul 2010, 12:22    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
runeler oynadiginiz championa gore degisir. caster icin marklar magic pen, seallar mana regen/5 ,glyphler cooldown reduction iyidir mesela.

fakat move speed olayina katilmiyorum. ghost diye birsey var. kaldiki oyunda bir suru movespeed itemi var. fakat tanka ninja tabi haric dodge itemi yapamazsin. yada dps chara cooldown reduction gibi dolayisiyla championa gore degisir. ama dodge varken kesinlikle movespeed gereksiz, master yi oynuyorsan bilemiycem ama genede. dodge+nimbleness cok guzel bir combo.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/07/2010 12:24 tarihinde Glatheros tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jul 2010, 23:58    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni başladım da..

bu rune'ları yüksek levellarda almak daha mantıklı değil mi? boşa ip harcamamak adına?

rune'lar item slottan falan yemiyor herhalde? summoner'a bağlı oluyor ve hangi champion'la oynanırsa, onda geçerli oluyor?

kalıcıdır rune'lar vs sanırım?

mastery point'ler her maç öncesi mi verilmek zorunda? her champion'ın tree'si farklı falan değildir değil mi?

baya baya soru oldu..
Yörünge Disi
ID § 27 Jul 2010, 13:00    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
LoL oynayacağınıza Hello Kitty oynayın.
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Jul 2010, 14:07    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hon'da feci baydı adamlar vaad ettiklerini yapmıyorlar. Kafaları azcık çalışıyorsa en kısa zamanda Map editor eklerler oyunada fun game'ler oynarız. Eminim ki map editor olsaydı release'te şu oyun ortalama 25 bin değil 100 binlere oynar serverlar. Çoğu kişide gidip netten flash oyunlar oynamazdı hon varken.

Kendi yaptıkları hiç bir map'inde oynanmadığının farkındalar heralde...

multi player td'leri ,survivor oyunları özledi herkes.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 27/07/2010 14:10 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 28 Jul 2010, 02:15    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Cassiline
LoL oynayacağınıza Hello Kitty oynayın.

ok
Üye
ID § 28 Jul 2010, 08:53    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Masticore
Çoğu kişide gidip netten flash oyunlar oynamazdı hon varken.
dışında 100% katılıyorum
flash oyunların yeri ayrıdır be abi

^page up
Syf: ««/ 146 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum