[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Zayıflama çalışmalarım - fitness tavsiyeleri...
Yazar RSS Konu: Zayıflama çalışmalarım - fitness tavsiyeleri {1504}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jan 2019, 13:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk 3-4 ay en rahat kas kutlesi arttirilan zaman. sadece sismek, estetik olarak gormeyin bel, karin, sirt kaslarini calisinca herturli agri azaliyor, ozellikle oturarak calisiyorsaniz ilac gibi geliyor. skolyoz var bende sporu ne zaman biraksam 1 aya butun arkam agriyor.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/01/2019 13:43 tarihinde µh tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jan 2019, 13:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jan 2019, 14:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Liebe de "Ya arnold gibi olmak istemiyorum six pack olsun yeter" ci çıktı grinning smiley

Biralıyım kalbimden yaralıyım
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Jan 2019, 14:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet fitness tavsiyesinden ziyade motivasyon lazım sana da.

eşini kafalamışsın, iyi kötü eviniz işiniz var, zayıflamanı gerektirecek bir sebebin kalmamış sdf.

sadece dönem dönem kilo alabilecek kadar kötü beslenebilmek, ördek gibi yemek için dönem dönem gaza gelip yoyo diyet yapasın var işte. 2-3 ay 10-15 ver sonra alırsın bir güzel.

130da buluşalım.
Üye
ID § 14 Jan 2019, 14:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bred pitin fayt klabdaki hali gibi.

[̲̅k̲̅][̲̅e̲̅][̲̅k̲̅]
TW
ID § 14 Jan 2019, 15:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
µh
ilk 3-4 ay en rahat kas kutlesi arttirilan zaman. sadece sismek, estetik olarak gormeyin bel, karin, sirt kaslarini calisinca herturli agri azaliyor, ozellikle oturarak calisiyorsaniz ilac gibi geliyor. skolyoz var bende sporu ne zaman biraksam 1 aya butun arkam agriyor.

Şu kastan mı bilmem ama kilo verince çok fark ediyo hakikaten. Kilo verdiğim zaman hem gün içinde oturma falan rahatlık inanılmaz ediyor (ki bel fıtığı var bende), hem gün içinde işte koşturmaca falan daha rahat, uyku kalitesi bile artıyor.

So long, and thanks for all the fish...
Üye
ID § 14 Jan 2019, 16:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ad3m
Kas yapmazsan (ki alacağın kas kütlesi çok minimal olacak) 70-75 kg aralığına düşünce somalili osman olursun ya da skinny fat.

Belirli bir kas kütlesi elde etmeden fit görünen bir tane imaj yollar mısın pls?

Ya da hedefinde şöyle olmalıyım diyebileceğin birşey.

spor salonuna haftada 3-4 gidecek bir bireyin kaslarını korumaması mümkün diil. 70-75 kiloya indiğinde mis gibi olur adam.

benim bi arkadaş var mesela ona asla anlatamıyorum. mesela spora gitmeden düzgün yiyip, az bi yürüyüşle 4 kilo verdim diyorum "ooooooo kastan gitmiştir" diyor. ulan heeee amiqu he 4 kilo verdim 3'ü kas. vücudumda kas kalmadı...
Üye
ID § 14 Jan 2019, 16:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben adamın yazdığına ithafen yazdım kaslandığı için program değiştirmiş kaslanmak istemiyor¿? Kas geliştirmeden (Arnold olacağını sanıyor ama çok minimal bir kas kütlesi kazanacak) direk yağ verirsen bok gibi bir görüntün olur dedim bende.

[̲̅k̲̅][̲̅e̲̅][̲̅k̲̅]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jan 2019, 16:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cok yakisikli olurum da unlu falan olurum kokaine baslarim diye berbere gitmiyorum ben de
Üye
ID § 14 Jan 2019, 16:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ad3m
Ben adamın yazdığına ithafen yazdım kaslandığı için program değiştirmiş kaslanmak istemiyor¿? Kas geliştirmeden (Arnold olacağını sanıyor ama çok minimal bir kas kütlesi kazanacak) direk yağ verirsen bok gibi bir görüntün olur dedim bende.

pardon benim hatam okumadım topic'i. ama program değiştirse de, sadece ve sadece koşup bisiklet yapsa da yine dediğin gibi bok gibi görünmez ya. koşu bile core çalıştırdığı için belli bir şekli şemali olur vücudun. ki illa ağırlık da veriyorlardır biraz.
Üye
ID § 14 Jan 2019, 17:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kilolu adam bisiklet kosu ile direk skinny fat oluyor.
Normal adam bisiket ile somalili oluyor.

Ama iste kasli adam 10. Km de tikanirken sen daha yeni acilmis oluyorsun

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
TW
ID § 14 Jan 2019, 23:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu konuda gelmiş geçmiş en efsanevi açıklamayı da şuraya ekleyelim:

[eksisozluk.com]

Alinti
ekşi sözlük'ten angelus

So long, and thanks for all the fish...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/01/2019 23:39 tarihinde Rewendor tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 15 Jan 2019, 00:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yine guldum amk.

Her okudugumda bi daha guluyorum

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
ID § 15 Jan 2019, 10:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
buna gülen adam ahmet kural komedilerini bluray koleksiyon yapıp baş köşesine dizmiştir.
Üye
ID § 15 Jan 2019, 10:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ad3m
Bred pitin fayt klabdaki hali gibi.

ben biret pitin fayt klabda sarıldığı adamın hali gibi oldum, olur mu o?
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum