[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ PilatesChi - Moda Pilates, Yoga ve Cardio Stüdyosu...
Yazar RSS Konu: PilatesChi - Moda Pilates, Yoga ve Cardio Stüdyosu {1015}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Jan 2018, 13:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diger konu uçmuş bunu açayım dursun burda

5 ağustos itibari ile açıldık arkadaşlar, aletli pilates(medikal ve hamile pilatesi), fonksiyonel antrenman, kickbox, yoga, animal movement, TRX, grup dersleri vs. var.

5 eğitmenimiz var şu anda, 70 gibi bir üye sayımız var, geçen ay ilk hamile üyemiz normal dogumunu başarılı şekilde gerçekleştirdi smiling smiley

yerimiz moda burnunda fatcatin hemen karşı apartmanı. Yolu düşen patileri her zaman çaya kahveye bekleriz.

deneme dersi yapmak ücretsiz, sitemizdeki formu doldurup başvurabilirsiniz.

saygılar.

[www.pilateschi.com]
[www.facebook.com]
[www.instagram.com]

Leave That Thing Alone

2 defa güncellendi. Son güncelleme 19/01/2018 13:34 tarihinde Quel-Thul tarafindan yapilmistir.
Genel Yönetici
medal 1k
ID § 19 Jan 2018, 13:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aletli pilates ile 1 saatte 265 kalori yakabildiginizi biliyo muydunuz? tongue sticking out smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Jan 2018, 13:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tebrikler, basarilariniz devamini dilerim.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 19 Jan 2018, 14:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya ben aynı markayı izmir/bostanlıda gördüm he
Üye
ID § 19 Jan 2018, 14:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
linklere bakinca trainerlerin infosundaki repertuar ilgi cekici geliyor..

bilmem kimden bilmem ne x inci kademe.

sablonunda.. turkcesi cumartesi 1-2 saat elemanin biri geldi 10 15 dakika seyrettik gitti..

5 10 kalem workshop..eleman kim..demigod..uu beybi..

bir de fotosoklu belge sagdan soldan yaldizli..

su repertuarin cok katini youtube den bulma sansi da var tabi..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
ID § 19 Jan 2018, 14:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi o never skip leg day videosu ne ya instagramdaki -_-

[scontent-frt3-2.cdninstagram.com]

2 defa güncellendi. Son güncelleme 19/01/2018 14:46 tarihinde ad3m tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Jan 2018, 14:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Tim
Aletli pilates ile 1 saatte 265 kalori yakabildiginizi biliyo muydunuz? tongue sticking out smiley

çok bile söylemişsin smiling smiley 100-150 cal. falan yaklaşık bildigim kadarıyla 1 saat intermediate seviye pilates yapmak. Hedefi kilo vermek olan üyelerimize bunu söylüyoruz zaten, yağ yakmak için pilates iyi bir tercih degil. Güçlendirir ve sıkılaştırır ve en önemlisi postür düzeltir, ama görüntüye katkısı bunlardan ibaret. Yag yakma için fonk. odamız var oraya alıyoruz, mottomuz kan, ter ve gözyaşı the finger smiley

Alinti
Suark
ya ben aynı markayı izmir/bostanlıda gördüm he

tescil belgemizi aldık yerini söyle şikayet edelim smiling smiley

Leave That Thing Alone
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Jan 2018, 14:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ad3m

yeni egitmenimiz şükrü o, siteye egitmenlerimizin yanına koyacam yakında, ayıoglu ayının oglu oldugu icin adama plaka yetmedi öyle bişeyler yaptı uyarılarımıza ragmen dsf

Leave That Thing Alone

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/01/2018 14:53 tarihinde Quel-Thul tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 19 Jan 2018, 14:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hoca mı o? kovun direk sdf

Üye
ID § 19 Jan 2018, 15:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
denge mastir

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Jan 2018, 15:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ad3m

instagram dan nasıl çektin öyle şakadank, her post izin veriyor mu buna
Üye
ID § 19 Jan 2018, 15:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben çekerim kardeşim sıkıntı yok...........................

Üye
ID § 19 Jan 2018, 16:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[fiddle.jshell.net]

En son run'a tıklayın tabisi.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 19/01/2018 17:35 tarihinde ad3m tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Jan 2018, 17:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adem seni allah mı gönderdi nedir. vallaha dışarıdan sigortalı kişisel IT olsana bana, nefret ediyorum bu teknolojik/yazılım durumlarından.

~ konuyu baltalamayım daha fazla, mekan güzel congratz.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/01/2018 17:20 tarihinde Grego tarafindan yapilmistir.
Genel Yönetici
medal 1k
ID § 19 Jan 2018, 17:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Quel-Thul
Alinti
Tim

çok bile söylemişsin smiling smiley 100-150 cal. falan yaklaşık bildigim kadarıyla 1 saat intermediate seviye pilates yapmak. Hedefi kilo vermek olan üyelerimize bunu söylüyoruz zaten, yağ yakmak için pilates iyi bir tercih degil. Güçlendirir ve sıkılaştırır ve en önemlisi postür düzeltir, ama görüntüye katkısı bunlardan ibaret. Yag yakma için fonk. odamız var oraya alıyoruz, mottomuz kan, ter ve gözyaşı the finger smiley

Yok dogru soyledim

Alinti

A beginner, weighing about 150 lb. can burn 250 calories in 60 minutes using a Pilates reformer, while an advanced exerciser at the same weight can burn approximately 450 calories in the same amount of time. Keep in mind that you need to burn 3,500 more calories than you take in as food to lose 1 pound.

150 lbs 70 kilodan biraz az olmasi lazim. 70 kilo ustundeysen ve 1 saati goygoysuz yaparken o aletin ustunde, 265 kalori yakman cok olasi.

edit : bu arada nefesi dogru aldigini, dogru kas grubuna odaklandigini falan varsayiyorum tabi. 60 dakkayi cok yalan sekilde tamamlamak da mumkun.

ben genelde 45. 50. dakkada pert oluyorum, son 10 dk baya iskence geciyo hocanin soyledigi herseye sadik kalarak yapmaya calisinca smiling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/01/2018 17:10 tarihinde Tim tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum