[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Longboard, Kaykay vs....
Yazar RSS Konu: Longboard, Kaykay vs. {1141}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 11 Jul 2017, 12:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
patron cildirdi!

zararina satislar!
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Jul 2017, 15:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dun kirik elle bayagi kaydim, insan bayagi stres yasiyormus bu sekilde.

Belediye skate park yapmis benim evin dibine ama bayagi rezil durumda, uzerinde kum, cakiltasi falan vardi. Bir de parcalari birlestirememisler herhalde, kaykay rampalara cikamiyordu ustunde ben yokken bile lol.

hihi
Üye
ID § 23 Jul 2017, 22:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kırık kolla kayıyorum bir süredir, düz kayarım diye asimetrik aldıydım board'u ama şekil şukul hareketlere merak saldım. Bir kaç şey de öğrendim hatta sdfdsg, sanırım simetrik boardlardan falan alacağım bir tane de.

İnanılmaz bir keyifmiş, çocukken sıkılıp kenara kaldırmasaydım keşke 5 paralık kaykayımı...

hihi
Üye
ID § 23 Jul 2017, 22:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ha bir de kayarken yere bakmayın diyen gavatın ben...

Kaykaya binince Türkiye'de olduğumu unuttum, asfalt delinmiş yolda, ön tekerler girdi çıkamadı. Rugby oynarken edindiğim düşme skillzlerim ilk kez işe yaradı. Gayet cool bir şekilde takla attım sağlam kolumun üzerinde, gerçi yavaştım yoksa kafa göz giderdi muhtemelen.

hihi
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum