[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Istanbul'da koşabiliyor musunuz?...
Yazar RSS Konu: Istanbul'da koşabiliyor musunuz? {2444}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 27 Dec 2016, 16:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
pascalnouman
tayt giymek istiyorsanız giyin kosu,bisiklet fln boyle bahanelere gerek yok

Yaz Aşkı
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Dec 2016, 16:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
spo plx :/

escape : kernel ne bilmiyorum, kullanmıyorum
Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Laraken : nası oyun lan bu millet karakterine giriyor?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Dec 2016, 16:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Dec 2016, 17:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Mal
Alinti
senko
tayt ve ped giymeden bisiklet binilmez abi zaten.
kış için fullbody tayt kullanıyordum ben, ankaranın ayazında sıkıntı çıkarmıyordu
bir de üst için ağızı burnu kapatan boğazlı zımbırtılar var, adı ne bilmiyorum da decathlon'da bulabilirsin.

Tayt kalenji nin taytımı. Nasıl full body iki parça değilde tek parça mı?

kalenji degil cannondale
su olmasi lazim bendeki
[www.cannondaleexperts.com]

bunun ustune sogukluga bagli termal bir body, ustune de ruzgar gecirmez jacket giyiyorsun on numara oluyor
jacketí decathlondan almistim bak.
o da bu idi sanirsam, farkli bir modeli veya bnun
[www.exuma.com.tr]

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Dec 2016, 18:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bunlar bisiklete yönelik ekipman markaları ama kışın dışarda koşu ve fitness için de uyar heralde. Kalenji decathlonun koşu malzemeleri markası onunda vardır montu body si felan ve koşuya daha uygun olur bence. koşu ve hareket etmeyi hesaba katıp yapmışlardır uzmanlığı o alan olduğu için.

nişabürek
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Dec 2016, 18:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
koşu için düzenli nike, reebok yakında under armour koşu takımları oluyor. belgrad bebek moda gibi yerlerde koşuyorlar bunlarda katılım ücretsiz. kısa da bir antrenman yapıorlar sonrasında ve öncesinde.
urban diye bir grup vardı birde bunlar biraz daha abartısını yapıyorlar yamulmuyorsam.

"I am Fire , I am Death."
Üye
ID § 28 Dec 2016, 00:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İstanbul'da koşu grupları var
örn. rundemental

Belgrad ormanlarında düzenli koşular oluyor.

Açıkçası İstanbul'da koşulmazsa nerede koşulur anlamıyorum. Şehir boydan boya sahil yolu. Gayet erken kalkıp koşan insanlar da var.
Ben bir ara koşu takılırken işyerinde öğle arası giyinip 1 saate yakın koştuğumu biliyorum. (yakında köy kasaba gibi bir yer var)

Decathlonun koşu kıyafetleri ıvır zıvırları hem ucuz hem iyi. Aynı fiyatta Asics ile Kalenji ayakkabıyı karşılaştırdığınızda, Kalenji dövüyor hatta.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Dec 2016, 01:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim merak ettiğim en soğuk kuru ayaz havalarda rüzgar montu içine içlik giydinmi soğuktan etkilenmeden koşulabiliyormu.

nişabürek
Üye
ID § 28 Dec 2016, 17:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Mal
benim merak ettiğim en soğuk kuru ayaz havalarda rüzgar montu içine içlik giydinmi soğuktan etkilenmeden koşulabiliyormu.

içlik teri emmeze iyi, kat kat ince giyinmek önemli olan. Malzeme teri emmeyecek, vücudun hava almasına izin verecek.
Koştuğunda vücut ısın arttığı için sıkıntı olmaz. Rüzgarlık muhakkak olmalı.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/12/2016 17:58 tarihinde yeahh1986 tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 04 Mar 2017, 07:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Runatolia kosusuna katilacak var mi?

Of all the things I've lost, I miss my mind the most.
Üye
ID § 04 Mar 2017, 09:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mayıstaki İstanbul Yarıya gidiyorum ben. Salonda ağırlık sonrası hit, sprint koşuyordum zaten. Yarın uzun koşulara başlıyore.
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 19:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dun yari maraton 1.43.11 kostum. 4. yari maratonum bu 8 dk gelistirdim rekorumu ve hic bu kadar iyi hissetmemistim. bi baktim 11 mil tabelasina gelmisim asd. o gazla kalan 2.1 i de bi hisimla kostum.

biraz dinlenip maraton hazirlanmaya basliycam artik bu kesmiyor

semt bizim ev kira
Üye
medal 1k
ID § 22 Mar 2017, 09:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vodophone yarı maratona kaydoldum ben , 21km bakalım 15km koşmuştum bir öncekinde bunu çıkarabilecekmiyim
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum