[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Snowboard, Kayak ( Genel, Kayak merkezleri, Fiyatlar, Tavsiyeler )...
Yazar RSS Konu: Snowboard, Kayak ( Genel, Kayak merkezleri, Fiyatlar, Tavsiyeler ) {2396}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Jan 2017, 15:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
wide almak istemiyorum. Acemi boardu bu. Satıcam sonrasında. en azından plan bu.

Power link ne bilmiyorum ama tahminen bindinge takılan, yükseltici filan tarzı bişidir.

44.5 numara oluyor burton moto botta diğerlerinde 45.

Sırf parmak uçları yere değecek diye alamıyorum. Neden normal insan ayaklarına göre yapılmıyot bu ya sad smiley
Üye
medal 1k
ID § 02 Jan 2017, 15:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
48 numara bot olmaz diye kendime bot almıştım ben iyi ki almışım. Snowboardı kiraladım ama normal genişlikteydi. Acemiyim o farklı konu ama yani durduğum yerde durmak için ayak topuğumu veya ayak burnumu her büküşümde istisnasız düşüyordum. Ayaklarım boarddan dışarı çıktığı için ona yordum ama bilemedim tabi benim acemiliğim de olabilir.

Boyum da uzun o nedenle 162W alacağım ben de spx'te yeni sezon burton customları gördüm. Kiralık boardda ayak ayarı bi garip vidalar oynuyor falan hoş değil geriliyorum kıracağım diye. Kendi boardım olursa rahat rahat kayarım.

Yazdığım herşey hayaldir, sorumluluk kabul etmiyorum.
Üye
ID § 02 Jan 2017, 16:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
barbu
wide almak istemiyorum. Acemi boardu bu. Satıcam sonrasında. en azından plan bu.

Power link ne bilmiyorum ama tahminen bindinge takılan, yükseltici filan tarzı bişidir.

44.5 numara oluyor burton moto botta diğerlerinde 45.

Sırf parmak uçları yere değecek diye alamıyorum. Neden normal insan ayaklarına göre yapılmıyot bu ya sad smiley

acemi boarduna para baglama abi. en iyi boarda da para baglama. orta karar bisi alca wide gec. baya uuzun omurlu zaten boardlar.

bi de alacaksan capita, batalleon falan bak ille de burton a domalmak zorunda degilsin

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
ID § 06 Jan 2017, 12:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cumartesi için kartalkaya yapalım diyoruz da rüzgar 18km-20km/s gösteriyor. bu koşulda nasıl olur?
geçen yıl gittiğimde çok rüzgarlıydı felç geçirmiştik sonra erkenden de kapatmışlardı.

bu kayak rüzgar sklası falan varmı bi yerede
Üye
medal 1k
ID § 20 Jan 2017, 23:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kayak-rüzgar skalası hiç bilmiyorum ya ama enteresan fikirmiş bunu araştırabilirim. Board almayı düşünenler için board çeşitleriyle ilgili bir yazı yazdım bir bakın fikir olsun. Burda
Üye
medal 1k
ID § 21 Jan 2017, 20:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Romanyada konaklama ucuz, pistler şahane, insanlar iyi. Bi vize ve uçuş derdi var işte
Üye
ID § 21 Jan 2017, 23:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Absolut
Ayakkabı hariç diğer herşeyi kiralamanı tavsiye ederim. Her sene yeni takımlarla kaymak ve zarar verirsen üzülmemek cidden keyifli oluyor kiralarsan.
kar pantolunu eldiven gözlük falan için de geçerli mi bu durum?
decathlon'dan en ucuzlarını alıp senede bir kere falan kayacam mesela

diyafram8.com
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Jan 2017, 23:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben Ürgüp'te yaşıyorum Erciyes 1 saat falan. Snowboard a yeni başladım. Itemları yavaş yavaş çekmeye başladım.Bot ve board hariç full set çektim. Şimdilik kiralıyorum ama almayı düşünüyorum. Dechatlondan bot+board 1.3 k ya çıkarım gibi. Az daha öğrenipte öyle mi alayım? Ne dersiniz prolar?

Sanat Güneşi
Üye
ID § 22 Jan 2017, 00:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iclikler
corap
gozlukle takilabilecek goggle
kask

tavsiyeleriniz var mi
gavurun 20 dolar best pick dedigi urun burada 300 tl, daral geldi arastirmaktan

\//\
Üye
ID § 22 Jan 2017, 00:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Decathlon abi 200 liraya tum ekipmanlari aliyosun giysi olarak saatide palandokende 50lira +15 teleferik asansor

ciao adios
TW
ID § 22 Jan 2017, 00:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya ben Finlandiya'da oldukça basic seviyede bi arkadaşımın yardımıyla öğrenmiştim seneler önce şimdi yeniden merak saldım. İstanbul'un yakınlarında böyle hafta sonu gidip kaymayı öğrenebileceğim kurs tavsiyelerine açığım smiling smiley

=o= Another Project.. =o=
Üye
ID § 22 Jan 2017, 07:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de ilk defa 2 hafta sonra gidicem günü birlik Kartepeye. Elde malzeme 0 ne almak gerekir gitmeden neleri kiralamak gerekir

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
Üye
medal 1k
ID § 22 Jan 2017, 08:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İlk defa gidecekler için herşey kiralanabilir. Mont eldiven board ayakkabı falan komple kiralayın. Belki çok sevmeyeceksiniz. Ekipmanlar pahalı.

Board u decathlondan alcağınıza kiralayın bu arada. Güzel board almadıktan sonra almanın pek bir anlamı yok. Esh in dediği gibi illa burton alcam diye kasmayın. Burton boardların Mac idir.

@orclord

istanbul çevresi diye şartlandırma bence kendini. Atla uçağa erciyese git hem daha uygun olur hemde h.sonunu ayarlarsan daha keyif alırsın

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/01/2017 08:13 tarihinde sdeceokuyangenç tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Jan 2017, 08:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kiraladığımız board+bot günlük 50 tl. Marka head. Bana satın almaya tavsiye lazım. Zaten senede 400 500 kiralamaya bayılıyorum

Sanat Güneşi
Üye
medal 1k
ID § 22 Jan 2017, 10:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni basliyorsaniz youtube tutoriallari must. Dersten ziyade tutoriallar cok daha ise yarar. Kartepeye gidecekseniz de ilk cikistan baslamayin, boardlari alin asagi yuruyun. Daha genis acik alanlari goreceksiniz. Pek ogrenilecek pist yok kartepede sanirim.
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum