[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Snowboard, Kayak ( Genel, Kayak merkezleri, Fiyatlar, Tavsiyeler )...
Yazar RSS Konu: Snowboard, Kayak ( Genel, Kayak merkezleri, Fiyatlar, Tavsiyeler ) {1406}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 21 Dec 2016, 11:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şöyle bir konumuz olmalı artık. Bu yolla daha önce italya dolomiti bölgesine gitmiş olan var mı ? bu konuda tavsiye ?
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Dec 2016, 11:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen kimsin

edit: nick gözükmüyordu da

tükürdüm.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/12/2016 11:44 tarihinde Llama tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 21 Dec 2016, 11:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi bi uludağ-kartepe-kartalkaya'dan başlasaydık. smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 21 Dec 2016, 11:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben yurtiçinde kartalkaya,erciyes,kartepeye gittim içlerinde en beğendiğim erciyes oldu pistler bakımından tavsiye ederim. Yurtiçi başladık tamam
Üye
ID § 21 Dec 2016, 11:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
erciyes yenilendikten sonra gidemedim ben ama snowparki falan muazzammis dediler gecen sene.

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
medal 1k
ID § 21 Dec 2016, 12:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dolomiti denmiş direk ya sfdsfsdf
bu yıl ilk kez erciyes'e gidiyorum bakalım. snowpark nedir?
Üye
ID § 21 Dec 2016, 12:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geçen yıl başladım ben de snowboard yapmaya
kartepe de öğrendim ilk de kartepe çok kötü
kartalkaya ya gittim 2 kere de

bu hafta da düşünüyoruz ama bu skipass ler adamın belini büker smiling smiley
Üye
ID § 21 Dec 2016, 12:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Stringray
dolomiti denmiş direk ya sfdsfsdf
bu yıl ilk kez erciyes'e gidiyorum bakalım. snowpark nedir?

atlamali ziplamali railli snowboard pisti

Üye
medal 1k
ID § 21 Dec 2016, 12:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
daha ilk yapacağım ya atlama zıplama gelmez.
erciyes'e ilk gidenler için tavsiyeler varsa dinlenir.
Üye
ID § 21 Dec 2016, 12:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Erciyes'e her yıl severek gidiyoruz, hep de tavsiye ederim. Bu sene henüz gidemedim ama çok fazla şikayet gözüme çarptı.

Çıplak ve rüzgarlı bi yer olduğundan kar pek tutamıyor malesef. Sis ve rüzgar denk gelme olasılığı çok oluyor ayrıca. Akıllılar yerdeki kar tutcak dikenimsi şeyleri de temizlemiş yıllar önce, kar hiç durmuyor. Karlama makinaları var ama, düzgün çalışırlarsa ve hava sıcaklığı pozitiflerde çok kalmazsa baya iş yapıyorlar.

Onun dışında Marmara tarafındaki dağların kalabalığı, curcunası hiç yok. Bir de çok bol pistler yayılmış şekilde olduğundan haftasonu bile olsa kendinize bomboş bi pist bulabiliyorsunuz. Ayrıca ağaç vs olmadığı için de pist dışı çok uygun.

Fiyatlar diğer merkezlere göre çok uygundu, İstanbul'dan günübirlik gittiğimiz bile oldu, yine de ucuza geliyordu diğerlerine göre. Ama bu yıl pahalandı diyorlar.

Şehir merkezinden ulaşımı çok rahat, şehirde kalıp 20dk'da pistlere erişebiliyorsunuz.

Gece kayağı imkanı var, sayılı günde de olsa arada denk gelme ihtimaliniz var gece kayağına.

Şehirde kaldığımız için Kayseri'de güzel ve uygun fiyatlı yemek imkanımız oluyor. Ayrıca dağa çıkarken yol üstündeki yerlerde güzel kahvaltılar oluyor.

*Hasta la victoria Siempre*
TW
ID § 21 Dec 2016, 12:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ayakkabı hariç diğer herşeyi kiralamanı tavsiye ederim. Her sene yeni takımlarla kaymak ve zarar verirsen üzülmemek cidden keyifli oluyor kiralarsan.

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k

ID § 28 Dec 2016, 11:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kiralama mantıklı.

illa kendi ekipmanım olsun diyorsanız [www.spx.com.tr] 'de güzel indirimler var.
[www.karspor.com.tr] 'de güzel kayak malzemesi satıyor.

sarıkamış ve erzurum pistleri güzel. bu taraflara gelirseniz haber edin mutlaka.

ahoj pati.
Üye
ID § 02 Jan 2017, 14:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
beyler 45 numara snowboard botu oluyor bana. Ayakları bu boyut ya da daha büyük olup da normal genişlikte board kullanan biri var mı? Edgelerde sıkıntı çıkıyor mu? İlla wide mi almam gerekecek? İlla bebe ayağı olmayan gerçek erkek ayakları olan birileri vardır burada. Yardım plz.
Üye
medal 1k
ID § 02 Jan 2017, 14:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sdeceokuyangenç
Şöyle bir konumuz olmalı artık. Bu yolla daha önce italya dolomiti bölgesine gitmiş olan var mı ? bu konuda tavsiye ?

Ben gittim sanirm oraya ya. Gidicegin yerin link fln atarsan birkac guzel pist biliyorm oralarda.
Üye
ID § 02 Jan 2017, 14:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
barbu
beyler 45 numara snowboard botu oluyor bana. Ayakları bu boyut ya da daha büyük olup da normal genişlikte board kullanan biri var mı? Edgelerde sıkıntı çıkıyor mu? İlla wide mi almam gerekecek? İlla bebe ayağı olmayan gerçek erkek ayakları olan birileri vardır burada. Yardım plz.

bizim bi arkadas sir ayak ucu kara degmesin diye wide board almisti.

power link de kullanabilirsin normal boardda bu arda

Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum