[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ bisiklet alıyorum...
Yazar RSS Konu: bisiklet alıyorum {1072}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 10 Dec 2016, 19:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
seleden inince takım boruya değmiyorsa sıkıntı yok
4 cm de emniyet payı bırak

bunlar paralel
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Dec 2016, 19:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.ebicycles.com]

boyle cikti abi.
bunu o zaman print edip bisikleti alacagim yer bu konuda uzman zaten, onlara versem yardimci olabilirler diye dusunuyorum.

Heyhat !
Üye
ID § 10 Dec 2016, 19:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Üye
medal 1k
ID § 19 Dec 2016, 22:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
print etmeye gerek yokki adamlar uzmansa velespiti boyuna göre verirler zaten.
Üye
medal 1k
ID § 03 Jan 2017, 01:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende çok gaza geldim,
Boy 181
kilo 100
ne almalıyım, decathlonda gaza geldiğim için buradan seçeyim diyorum fiyatları çok abartmadan. Birsürü ayrıntı yazmışlar ama benim zamanımda pek yoktu bunlar. Bu 2si arasında 350 liraya değecek fark var mı? Birde benim kilomda iş görür mü? Görür heralde ama sorayım dedim

650tl
[www.decathlon.com.tr]
1000tl
[www.decathlon.com.tr]
Üye
ID § 12 Feb 2017, 21:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
xwhiplashx
173 boy var hangi jant uygun o zaman ?

bir de vites farklarini konusalim ?

ghost son kararim.

Profesyonel anlamda bisiklet kullanıyorum , konuda kimse kusura bakmasın ama kulaktan dolma bilgilerle sallamış millet... İç bacak boyunuzu tam olarak bilemeyeceğim tabi ama bisiklet boya/İç bacak boyuna göre alınır. Sizin boyunuza en uygun bisikletler Small/Medium- 16"/18" kadrolu bisikletler olacaktır. Çift süspansiyonlu bisikletlere biz market bisikleti deriz(Marketlerde dahi satıldığı için) ve ağırlıkları 20kğ üzerinde olur ki uzun yolda alacağınız keyiften çok çile çekmek olacaktır...

Hd(Hidrolik disk) Md(Mekanik disk) V fren(Bildiğimiz V fren işte grinning smiley ) arasında dağlar kadar fark vardır. Profesyonel anlamda kullanılmayacaksa, performans beklentisi aşırı değilse ben Md öneririrm, V fren eski sistemdir daha kolay bakım yapılır ama tutuş olarak Md daha farklı olacaktır...

Bisiklet/Marka tercihime gelirsek, çok üst seviye (10/15 K tl) bisikletler harici önemli olan marka model değil donanımdır. Sizin için Shimano acera/Tourney veya Sram X3/X5 setli bir bisiklet fazlasıyla yeterli olacaktır başlangıç için.

Başlangıç için çopunlukla önerilen ve benim de önerebileceğim bisikletler:

Yeri gelir Kaldırımdan da atlarım, araziye taşa çamura da girerim bisikletleri;
Kron xc250/500
Salcano Ng650/750
Ghost se1100
Olabilir.

Ben kafam bozulursa 60/70 km basar giderim.Hafiflik benim için önemlidir, araziyle çamurla işim olmaz bisikleti:

Salcano Cittfun 70 şuan aklıma gelen tek model, şehir/tur bisikleti diye de aratabilirsiniz.

Haa bu arada Yazdığım hiçbir markanın elemanı vs değilim, öevremde kullanan arkadaşların memnun oldukları bisikletler olduğu için önerdim...

Bu arada bende de 3 tane var, her koşul için ayrı tasarım. Lafı bayağı yzattım ama çokta şeapmayın siz yine.

Hayat sana bir limon verirse, mercimek çorbasına sıkarsın.
Üye
ID § 12 Feb 2017, 21:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Komodo
Bende çok gaza geldim,
Boy 181
kilo 100
ne almalıyım, decathlonda gaza geldiğim için buradan seçeyim diyorum fiyatları çok abartmadan. Birsürü ayrıntı yazmışlar ama benim zamanımda pek yoktu bunlar. Bu 2si arasında 350 liraya değecek fark var mı? Birde benim kilomda iş görür mü? Görür heralde ama sorayım dedim

650tl
[www.decathlon.com.tr]
1000tl
[www.decathlon.com.tr]

Rockrider 520 tam bir f/p makinası, ikisi arasında kesinlikle 520 alınmalı...

Hayat sana bir limon verirse, mercimek çorbasına sıkarsın.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum