[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Powerlifting...
Yazar RSS Konu: Powerlifting {683}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 07 Dec 2016, 21:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet patinin güçlü sportif üyeleri Powerliftingle ilgilenenler buraya mesaj atalım. Deadlift makslarımızı yazıp, popo fotolarımızı koyalım.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/12/2016 21:28 tarihinde yeahh1986 tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Dec 2016, 21:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
halter diyosun yani

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 07 Dec 2016, 22:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Squat

Deadlift

Bench Press

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Dec 2016, 23:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
260 deadlift
220 squat
180 bench
maxlarım
bu sene daha geçen seneki gücüme ulaşamadım definasyon yapmıştım katı bi de sakatlık falan oldu
Üye
ID § 08 Dec 2016, 08:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Jaegerjaquez
260 deadlift
220 squat
180 bench
maxlarım
bu sene daha geçen seneki gücüme ulaşamadım definasyon yapmıştım katı bi de sakatlık falan oldu

Lb mi ? drinking smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Dec 2016, 08:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
desimetre
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Dec 2016, 08:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
:d
Üye
ID § 08 Dec 2016, 18:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
130 dl
80-90 squat
70 ya da 75 di galiba bench, istek olsa geliştirilebilir ama causal gidiyorum. Hatta hastalıktan sonra neredeyse hiç gitmiyorum, göbek büyüteceğim karar verdim.
Üye
ID § 08 Dec 2016, 20:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
söylediklerim 5 rep

squat 105 kg
deadlift 140kg
bench 95 kg

squatın bu kadar düşük olma sebebi bar tutuşu, high bar-low bar, hip drive nedir yeni öğrenmem.

deadliftte sumoya döndüm 110kg ye düştü sad smiley
Üye
ID § 18 Dec 2016, 20:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Jaegerjaquez
260 deadlift
220 squat
180 bench
maxlarım

Hangi programları kullandın ? Bodyci değil miydin sen ? smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Dec 2016, 22:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kendim oluşturdum programları hep badiciyim zaten ama compound liftlere abanıyorum hep aslında powerbuildler gibi bişiyim
Üye
medal 1k
ID § 19 Dec 2016, 13:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Powerlifting'in hastasıyım.Yaş 31 olunca bir de steroid türevi şeyleri kullanmayınca ne yazikki eklemler dayanmamaya başladı.Doktorumunda söylediği böyle 100kg ve üstü kilolarla takılmaya devam edersen 5-6 sene sonra tüm eklemlerini komple sakatlarsın oldu.O yüzden seve seve bırakmak zorunda kaldım.Boks-Muay Thai'ye devam smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Dec 2016, 13:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gören de 55 yaşında zanneder. Ne alaka bre.
Yörünge Disi
ID § 19 Dec 2016, 13:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Barathrum
Powerlifting'in hastasıyım.Yaş 31 olunca bir de steroid türevi şeyleri kullanmayınca ne yazikki eklemler dayanmamaya başladı.Doktorumunda söylediği böyle 100kg ve üstü kilolarla takılmaya devam edersen 5-6 sene sonra tüm eklemlerini komple sakatlarsın oldu.O yüzden seve seve bırakmak zorunda kaldım.Boks-Muay Thai'ye devam smiling smiley
te allam ne streoidi abi kafan mı güzel?

[www.vitaminler.com]

al geç
Yörünge Disi
ID § 19 Dec 2016, 13:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok ya cidden doğru eklem muhabbeti. 2 ay kadar önce yattığım yerden kalkarken sağ diz bağlarım koptu. Menisküs dedikleri şey galiba. Doktorlara gittim falan baya bi uğraştırdı. Doktora dedim yerden kalkarken oldu hiç bişi yapmıyodum. Önceden ağır bı spor yapıyosan o zamandan kalmış olabilir demişti. Sene 2011 de 105 kiloydum 150 kg squat giriyodum mesela. Girmeyin böyle ağırlıklara tavsiye etmiyorum. İlerde bi yerden patlıyabilir.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum