[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Bilegimi burktum...
Yazar RSS Konu: Bilegimi burktum {2121}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Sep 2016, 17:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
Dun aksam spor cikisi karsidan karsiya gecerken bir anda bilegim yan dondu ve yere yigildim caddenin ortasinda. Sagolsun etraftakiler hemen geldi, kaldirip karsiya gecirdiler. Doktora goturelim falan dediler hatta ben gitmek istemedim.

Eve geldimbuz koydum ettim; ustune basabiliyordum. Hatta agrisi azalmisti gece uyuyana kadar. Ama simdi yataktan kalkayin diye ayagimi kimildatinca acidan gozum yasardi resmen. Ustune basmayi gectim, hareket ettirince sanci giriyor. Arkadas uyansin doktora goturmesini rica edicem.

De benim sikintim bilegimden ziyade, kac haftadir canavar gibi spor yapiyordum; tam meyvesini almaya basladim derken sictim; simdi muhtemelen bir ay falan squat vs. yalan olacak. Bilegim bu haldeyken ne yapabilirim Bacak hareketi olarak?

Geçmiş olsun kardeşim.

bir takım karizmatik cümleler.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 22 Sep 2016, 17:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ağır giriyorsan bacağından destek alıyorsun doğal olarak bacağını tamamen iptal edebileceğin bir ağırlık seç maksat hamlamamak yani.
Ya neyse sen boşver bırak iyileşsin daha kötü sonuçlar doğurmasın sonra.İyileştikten sonra bıraktığın zamana dönmen max 2 ayını alır yani.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Sep 2016, 17:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
omuzum gidik benim cumartesi MR dan sonra belli olacak ne olacağı.

"I am Fire , I am Death."
Yörünge Disi
ID § 22 Sep 2016, 17:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
net bir sekilde spor sagliginizi tehdit ediyor.

umarim iyilesebilirsin.
Üye
ID § 22 Sep 2016, 17:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sana da geçmiş olsun dragon

Üye
ID § 22 Sep 2016, 17:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Deadwoll Sen yeterince dinlendirmedin o bileği çok net ya. Benim ilk sayfada koyduğum bot veya en kötü Atel ile takılman lazımdı 1 ay falan muhtemelen.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 22/09/2016 17:12 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Sep 2016, 17:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ameliyat demesse bişi olmaz.
teşekür ederim umarım iyileşirim ağrısı çok pis.

Üye
ID § 22 Sep 2016, 20:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Geçmiş olsun abi.

@Sabonis, eşeklik ettim ya. Spora gitmeyi sadece 1 kez denedim gerçi ama hem evde çalıştım hem de bayağı yürüdüm ettim.

hihi
Üye
ID § 22 Sep 2016, 20:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gecmis olsun gencler..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Sep 2016, 23:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
MR o kadar büyük dert oldu ki şaka gibi. Gittiğim yerdeki MR lar pıtır pıtır bozuluyor. En erken cumartesi çekilebileceğim.
Kaç para bi MR ulan?

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 24 Sep 2016, 19:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sonunda MRı çekile bildim. Yırtık yokmuş ama acayip ödem birikmiş. Şimdi buz ağrıkesci falan idare edeceğiz artık.

Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum