[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Asil Tendonumu Kopardim...
Yazar RSS Konu: Asil Tendonumu Kopardim {6468}
Syf: ««/ 13 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Sep 2016, 00:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DarKRideR
Alinti
sabonis
Alinti
DarKRideR
oden'in de sakatlıkları olduğunu biliyordu organizasyon ama o kadar yetenekliydi ki patlamazsa mükemmel bir oyuncumuz olacak gözüyle bakıyorlardı.

la yok böle bişe grinning smiley adamın sakatlığı felan yoktu. draft'tan 3 ay sonra bi anda mikro çatlak ortaya çıkıyor. bi de adam çürük çıktı anasını satiim komple şans. baya bildiğin oynayamadı adam nba'de hiç. yazık oldu.

abi benim okuduğum ve izlediğim kolejde aynı bölgeden birkaç kere sakatlık geçirdiği, ciddi değil ama sık geçirmiş ve yapısı gereği de draft edilirken çok çekimser kalındığıydı. hatta youtube da denk gelmişti o dönem portland da görev yapan leiweki mi ne bi eleman vardı o demişti riski göz önüne aldık diye.

ha yanlış hatırlıyor ve durumu büyütüyor olabilirim ama sakatlık riskini hesaplayıp, ona göre çektiklerini adam kendi söylemişti ki ondan çok eminim.

[vimeo.com]

Bowie'nin bu docu'sunda da zaten Oden'den bahsedildiği bir an var. Orada da söyleniyordu sanırım aynı riske girildi diye.

Zaman varsa bu arada izleyin. Bayağı iyi bi docu şu sam bowie'nin şeyi.

download ettim sonra bir ara izlerim ama Oden'ın sakatlığı falan olmaması lazım. hele ki aynı bölgeden sakatlık falan. hani ben o dönemde türkiye'nin en ünlü blog'unu yazıyordum hazırlıyordum, her gün 4 saatimi ayırıyordum nba'e, ben hatırlamıyorum. Beni geçtim, dizinde geçmişte mikro kırık olan bir adamı kimse kolay kolay almaz.
Üye
ID § 01 Dec 2016, 14:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yürüyorum öyleyse varım smiling smiley

Scalanova#2827

Kifflom!
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k

ID § 01 Dec 2016, 14:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bunun için mevsimsel dendiğini de duydum yahu.
geçen hafta yakın bir arkadaşım futbol maçında ortada hiçbir şey yokken kopardı.

yatıyor şimdi.

çok geçmiş olsun abi.

ahoj pati.
Üye
ID § 01 Dec 2016, 15:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cok tesekkur ederim, arkadasina tek ve ana tavsiyem sabirli olsun benim yaptigim acele iyileseyim kendimi kobe sanayim hissine kapilmasin. uc kere kopardim simdi yurumeye basladim moral bozmasin smiling smiley

gecmis olsun onada.

Scalanova#2827

Kifflom!
Syf: ««/ 13 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum