[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Asil Tendonumu Kopardim...
Yazar RSS Konu: Asil Tendonumu Kopardim {6663}
Syf: ««/ 13 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 May 2016, 10:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gecen sali basketbol oynarken guzel bir tommmmp sesi ile kopardim. Dun ameliyat ile berbat bir surec basladi, cok dikkat edin isinmadan vs bulasmayin belli yas sonrasi bu tip seylere smiling smiley

İki haftadir asillerimde vardi bir sikinti ama bilmezdim koptugunu oranin.

Haftasonu sporculari denen 30 yas ustu kisilerde cok gorunuyormus. Sadece bir gun hali saha basket vs yapanlar falan, ben gene her gun yuzup gym e gidiyordum ama yas 44 olunca basketbol tanrilari aldilar adaklarini, helali hos olsunsmiling smiley

Var mi burada basindan gecen ?

Scalanova#2827

Kifflom!

2 defa güncellendi. Son güncelleme 07/05/2016 10:34 tarihinde Kanuni tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 07 May 2016, 10:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Geçmiş olsun.

Üye
ID § 07 May 2016, 10:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ouch benim bile canım canıdı

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 May 2016, 10:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
baba senin kadar yaşlısı yok ki kopsun. geçmiş olsun. acil şifalar.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 May 2016, 10:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çok geçmiş olsun, peder bey 45 yaşlarında haftalık halı saha maçında kopardı dediğin gibi, topuğuna taş geldi gibi bir ses duymuş ve birkaç günde farketmeyip üstüne basmış, o basmalar birkaç yerinden daha koparmış, ayak parmağından kasığına kadar alçıda kaldı uzunca bir süre, kötü bir süreç.

Ha unutuyordum hemen yazayım seninde işine yarayabilir belki, alçı çıktıktan sonra varis çorabı giyeceksin, baya sıkı bir çorap, onu mutlaka ama mutlaka doktorun söylediği süre ve şekilde giymelisin, aksi halde sıkıntı çıkabiliyor, peder bey biraz eksik kullandığı için sanırım veyahut biz ona yorduk, ayağı şiş kaldı, ne denediysek o şiş ayak da inmedi, sanırım üzerinden 6-7 sene geçti hala o şekilde. Şiş derken ilk hali gibi değil tabii ama birkaç beden büyük işte topuk bölgesi.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/05/2016 10:44 tarihinde Seperate tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 07 May 2016, 10:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geçmiş olsun
Üye
ID § 07 May 2016, 11:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o ses türkiye abi asil tendon kopma sesi.

geçmiş olsun da yaştan ziyade hareketle alakalı. yoksa kobe de kopardı yani her gn basket oynayan adam sdfg

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
MTG Turnuvası 1.si
ID § 07 May 2016, 11:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Geçmiş olsun

Evde otururken , yeni cıkıcak rpg'leri gazlarsın artık bize. Zamanin bol olucak smiling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/05/2016 11:16 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 07 May 2016, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi gecmis olsun.

operasyona girdin ciktin sanirim? evet, yazmissin zaten. :/

sad smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/05/2016 11:19 tarihinde dasaaa tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 07 May 2016, 11:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geçmiş olsun, acil şifalar. :/
Üye
medal 1k
ID § 07 May 2016, 12:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok geçmiş olsun. farketmeden hayata devam etme kısmına takıldım ben, çok ağrılı olmuyor mu?

Rabbime sordum Cleveland dedi.
Ya sev ya ba daba du!!!
Üye
ID § 07 May 2016, 12:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cok tesekkurler arkadaslar.

O ses benden nasil cikti dedirtiyor.

Ha su da dogru her an kopabiliyor, bir arkadasim koltuktan kalkarken patlatmis smiling smiley

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
ID § 07 May 2016, 12:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Archangel_
çok geçmiş olsun. farketmeden hayata devam etme kısmına takıldım ben, çok ağrılı olmuyor mu?

Kopma full degildir belki arkadasin babasinda. Benim ki full koptu ayak hareket etmiyor zaten smiling smiley oyle sallaniyor gibi bazi hareketlerde. Elin asil tendonu olan yere giriyor falan. Doktor tanidik koptum geldim turkiyeye zaten, cekmis fotograflari istedim diye korku filmi gibi.

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
medal 1k
ID § 07 May 2016, 12:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tekrar çok geçmiş olsun ne diyim. tam kopmanın olduğu vakalarda ameliyat sırasında parçaları birleştirebilmek için baya var güçle asıldıklarını söyleyen arkadaşlar vardı. sese de şaşırmamak lazım cidden dedikleri gibiyse smiling smiley

Rabbime sordum Cleveland dedi.
Ya sev ya ba daba du!!!
Üye
ID § 07 May 2016, 12:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet kalfa dogru cekiliyor tendon. Topuktan diz altina kadar gidiyor bu nesne. O kadar gergin ve kalin ki kopma halat kopmasi ya da tahtaya buyuk bir cekicle vurma gibi..

Scalanova#2827

Kifflom!
Syf: ««/ 13 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum