[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Crossfit vs Fitness...
Yazar RSS Konu: Crossfit vs Fitness {2703}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Feb 2016, 14:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Metro istikametinde oturduğum için kanyon metrocity vs gayet yakın. İçlerinden beğendiğim zorlu centerdaki ZONE oldu açıkcası hem sakin hem de havuzu var ayda 190tl.

Diğer bir alternatifim evime gayet yakın olan crossfit salonu

[www.crossfitbalaban.com]

yıllık 2.5k diyor kendileri.

Bu iki disiplin arasındaki kazanım farkı nasıldır? 2 seneyi geçti spor yapmıyorum. Bir yanım diyor ki tempolu full body takıl işte crossfit ama diğer yandan da ulan her sabah 1 saat yüzsem bile yeter bea diyor grinning smiley 33 yaş sigara kullanıyorum ^^ bırakmak için başlamam lazım bir yandan da aslında.

Önerileriniz nelerdir acaba?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/02/2016 14:43 tarihinde samaella tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 19 Feb 2016, 14:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vaktin bolsa fitness yoksa crossfit. ilk altı ay hangisini yapsan iyidir zaten bence 2 sene spor yapmadıysan

got milf?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Feb 2016, 14:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kanyondayım burada da havuz var. akşamları biraz kalabalık olmaya başladı. Ama genel itibari ile güzel grup dersleri güzel. 1-2 denyoyu saymazsan gelen gidende düzgün temiz işinde gücünde insanlar. Yıllık 2k tl miş şuanda.

"I am Fire , I am Death."
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Feb 2016, 15:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
crossfit 2 sene spor yapmayan biri için uygun değil abi bence. sevenleri anlıyorum ama sakatlanmanız çok olası. crossfitin hep güzel şeylerinden bahsediyorlar reebokun gücüyle ama hiç kimse sakatlananlardan bahsetmiyor.

guti naber lan

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/02/2016 15:03 tarihinde moriarty tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 19 Feb 2016, 15:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
samaella
Metro istikametinde oturduğum için kanyon metrocity vs gayet yakın. İçlerinden beğendiğim zorlu centerdaki ZONE oldu açıkcası hem sakin hem de havuzu var ayda 190tl.

zone aylik uyelik aliyor mu?
Üye
medal 1k
ID § 19 Feb 2016, 15:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayirdir kardes sen spora baslamayanlarin beacon of light i degil misin. Bu nasil bir soru kendine gel sorumluluklarini hatirla

Pew pew guns. I love pew pew guns.
Yörünge Disi
ID § 19 Feb 2016, 15:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben degil yaw, yegeni yollayacaam
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Feb 2016, 15:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi arkadaş için sormuş grinning smiley

"I am Fire , I am Death."
Yörünge Disi
ID § 19 Feb 2016, 15:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bak dragon anladi iste, arkadas icin. evet.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Feb 2016, 15:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet ZONE aylık alıyo
Üye
medal 1k
ID § 19 Feb 2016, 15:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bi arkadaşa bakıp çıkıcakmış
Yörünge Disi
ID § 19 Feb 2016, 15:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yoooook..

girip cikma yok. yegeni arkadasla sokacam. onlar girip cikabilirler.

daha yeni olmus insanlar spor yapmaktan, canima susamadim ben. ben girmeyecegim.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Feb 2016, 15:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir insan niye sporu kilo vermek için yapar ömrü hayatımda anlamadım.

Bir dönem kilo aldım , basketbol oynamaya başladım , haftada 4 gün antreman var zaten , anamız ağlıyodu , deli gibi kilo verdim.

Sonra bıraktım tabii lgs vs , hem ders çalışıp hem şişmanladım.

Liseye geçince hentbola başladım , deli gibi haftada 5 gün antreman , artık hentbol topunu g*tüne sokacaksın deseler 'olur yaparım yeter ki daha fazla koşturmayın' diyecek kadar yordular , deli gibi kilo verdim.

Sonra bıraktım tabii öss vs , hemd ers çalışıp hem şişmanladım.

Üniversiteye geçince amerikan futboluna başladım , onda o kadar antreman yoktu , kilo falan vermedim , ama eşşek yüküyle ağırlık kaldırtıyolardı , bi de çıkışta hayatımda yemediğim kadar çok fast food yedim , gitikçe kilo aldım şişmanladım ama kaldırabildiğim ağırlığın sayısı arttı , amerikan futboluna ilk girdiğimde 40 kilo bench yapabilen ben (ki heralde şimdi onu bile yapamam) bıraktığımda 140 kilo yapabiliyordum.

Yani fit olmak için spor yapmadım hiç ama spor yapınca fit olunabiliniyor gayet.

Bence hiç fitness falan kasmayın , direk bir spora merak salın , çok daha eğlenceli ve zevkle kilo verirsiniz , ya da spora göre kas falan yapabilirsiniz. Siz siz olun , sumo olmasın o seçtiğiniz spor.
Üye
medal 1k
ID § 19 Feb 2016, 16:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@dasaaa dabi dabi

Yegenini de spor yapmanin zararlariyla motive edecegine gelmissin gym ayligi soruyorsun. Ocak disisin

Pew pew guns. I love pew pew guns.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/02/2016 16:09 tarihinde darkwingduck tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Feb 2016, 16:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
spor lise hayatında üniv hayatında olacak şey
çalışırken ne haftada 5 gün antreman yapabilirsin ne başka bişi
hele takım sporu direk yalan.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum