[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ spor kulaklık...
Yazar RSS Konu: spor kulaklık {3064}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 08 Mar 2015, 19:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selamlar,

Sporcu arkadaşlar hangi kulaklıkları kullanıyorsunuz?

3 tane philips shq1000 eskittim, kulaklığın birleşme yerinden kopuyorlar. Bir tane daha sipariş vermemek için tavsiyelerinizi almak istiyorum. Bütçeyi azcık açabilirim, ama bir Bose ie2 alamam. In-ear bakıyorum, overhead philips o'neill, beats gibi kulaklıkları idmanda tecrübe ettim çok rahatsız ediyor düşüyor vesaire. Hem kocaman, salonda "ben burdayım bakın" diye bağıran kulaklıkları itici buluyorum. Pioneer SE-E721-R güzel gibi, yalnız ucu kulak tıkaçı gibi içerlere kadar giriyor. Tecrübeme göre bu uçlar 2-3 spora yalama oluyor.

P.S. Kardeş kulaklık neymiş, iphone kulaklığı tak geç seviyesinde yorumlar yapmazsanız memnun olurum.

iyi günler dilerim,
elma
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Mar 2015, 19:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eger ucuz olsun diyorsan su ikisinden birini al, sesleri filan ayni. [www.meelec.com] [www.meelec.com] Pahali olan daha iyi aksesuar ve mikrofon ve tuslu kablo ile geliyor.

Paran varsa Sennheiser'in spor serisine bak.

Uc olarak Comply Sx-200 al, 2 ayda bir filan degistir.

Magic: The Gathering Online = GERGE

1 defa güncellendi. Son güncelleme 08/03/2015 19:42 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 09 Mar 2015, 01:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Stay fit get noticed... Alma bence fark edilecek mişsin bununla.

For those I love; I will sacrifice.
Üye
medal 1k
ID § 09 Mar 2015, 01:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
spor sırasında fonksiyonunu yerine getirip memnun etsin, fark edilmesem de olur sıkıntı yok =)

GERGE çok teşekkürler, üst modeli beğendim. Bunu TR'de alabileceğim bir yer var mı online ya da brick-mortar? Google da bir şey çıkmadı.
TW
ID § 09 Mar 2015, 08:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Amazon'dan ya da kendi sitesinden alacaksin. Kendi sitesinde yol parasi $9 , PTT ile geliyor; Amazon'da $13 sanirim, Yurtici Kargo ile geliyor.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/03/2015 08:38 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 10 Mar 2015, 17:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GERGE, sennheiser'ın spor serisi'nden kastın bu olabilir mi? DR ve Mediamarktta fiyatı 90-100 arasında değişiyor.

Araştırmalarım sonunda bu ve meelectronics üst model arasında kaldım. Fiyatlar aynı, hangisini tavsiye edersin?

Üye
ID § 10 Mar 2015, 17:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
heveslenip şunlardan almıştım fazla kullanmıyorum ama kullanışlı aletler...

[www.vatanbilgisayar.com]

"zenginliği gürültülü sözlerle övünmek için değil, bir iş başarabilmek için bir fırsat biliyoruz.
yoksul olmayı değil fakat bundan kurtulmak için uğraşmamayı ayıp sayarız.
devletle ilgilenmeyen kimseyi zararsız değil, yararsız buluruz." Perikles
TW
ID § 10 Mar 2015, 17:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bunu kast etmiştim: [en-us.sennheiser.com]

Meelec tercih ederim ben, düşük fiyatlarda. O dediğin $20'lik kulaklık.

Üye
medal 1k
ID § 23 Mar 2015, 13:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GERGE kulaklık bugün geldi. Önincelememi geçti oldukça başarılı. Tek kaygım terden ıslanıp içinde ter pislik birikip 1-2 aya bozulması.

Yarın sporda tam gaz kalite kontrol yapıcam.

Teşekkürler tavsiye için,
elma
Üye
medal 1k
ID § 23 Mar 2015, 22:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
akşam test ettim. Tam tahmin ettiğim gibi içine ter, kulak kiri alıp bozulmaya/tıkanmaya çok yatkın, ve plastik uçlar terden kulak içinden düşüyorlar zırt pırt. Plastiği de ucuz hissi veriyor. Memnun kalmadım, sadece outdoor cardio için kol cebi ile birlikte kullanırım arada heralde. Günlük kullanım için güzel alet, spor için berbat.

bir shq1200 daha alıcam heralde, fiyatına değecek sağlam kulaklık bulana kadar bununla idare edicem. Bunun kulaklıkları terden etkilenmiyor, sesin çıktığı alan da minnacık yer olduğu için teri pisi içine alıp tıkanması çok düşük ihtimal.

Yine de tavsiye için teşekkürler tabi.

Alinti
elma
GERGE kulaklık bugün geldi. Önincelememi geçti oldukça başarılı. Tek kaygım terden ıslanıp içinde ter pislik birikip 1-2 aya bozulması.

Yarın sporda tam gaz kalite kontrol yapıcam.

Teşekkürler tavsiye için,
elma

Üye
ID § 23 Mar 2015, 22:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kulak ici kulaklik cok zararli kullanmayin..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Mar 2015, 23:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yaw elma amma pimpiriklisin sende git al 30tl ye bi tane dalgana bak o parayla da git protein tozu falan al
Üye
medal 1k
ID § 24 Mar 2015, 02:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Jaegerjaquez
yaw elma amma pimpiriklisin sende git al 30tl ye bi tane dalgana bak o parayla da git protein tozu falan al

salonda son teknoloji tiril tiril olcam aga, gains mental olcak fizikselden önce =)
Yörünge Disi
ID § 24 Mar 2015, 02:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geçen gün sporda kullanırım diye bu JVC'yi aldım. bu kadar iyi performansı olacağını beklemiyordum. asma kısmı hareketli kulağına göre şekil verebiliyorsun kesinlikle tavsiye ederim.

Gott ist tot
Yörünge Disi
ID § 24 Mar 2015, 03:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diğer konuda bıdı bıdı ettiler yerlere vurdular ama...

ben gittim aldım gayet memnunum

http://store.apple.com/tr/

Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum