[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ vücut geliştirme #5...
Yazar RSS Konu: vücut geliştirme #5 {185482}
Syf: ««/ 349 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Jan 2018, 23:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dediğim gibi benim derdim kilo aslında, yoksa vücutta kasta gözüm yok. 30'unu geçtiğimden beridir eskisi gibi hızlı kilo alıp verme muhabbeti kalmadı, vermek için kasmak lazım. 1 sene falan devam edebileceğimi de çok sanmıyorum, kendimi biliyorum smiling smiley

Şu anda 45 dk hızlı tempo yürüyüş (bi yandan dizi izleyerek), 45 dk civarı da normal aletler sürüyor, dörder set 30'ar saniye abanmalı tekrarlar şeklinde, tabii vücut ham olduğundan ısınma turları.

Bel fıtığım olduğundan ağırlık falan hiç bulaşmıyorum zaten. Biraz fitleşeyim, kilo atayım, yaşam kalitesi biraz artsın yeter, var mı bu konuda yönlendirmeniz?

So long, and thanks for all the fish...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/01/2018 23:16 tarihinde Rewendor tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 28 Jan 2018, 23:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tamam abi 10 numara gidiyosun işte, bu şekilde devam et yılma, eninde sonunda sonuç almaya başlıyacaksın, sonra zaten gerisi gelir, iyice motive olursun.

♠ Ace Of Spades ♠
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Feb 2018, 16:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dışarıda satılan yemeklerde menüye kalori ve besin değerlerini yazma zorunluluğu gelse hayat çok daha kolay olacak ya.
Üye
medal 1k
ID § 12 Feb 2018, 16:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o is yalan olur, salatayi 200 kalori diye pazarliyorlar bir sos koyuyorlar uzerin mcdonalds menusunden fazla degilse kalorisi ne olayim.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Feb 2018, 16:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aynısını tavuk satan yerler de yapıyor ya. Adam bi barbekü soslu tavuk yapıyor süper tadı falan ama resmen şekere doyuyorsun nasıl basıyorlarsa içine sdf
Üye
ID § 12 Feb 2018, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sos sikinti heryerde

Burda sagolsun sossuz yemek yok zaten. Gunde 1 ogun yesem yine kilo aliyorum smiling smiley

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Feb 2018, 14:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Lemmy
Öyle bir olur ki

Düzenli koşucan ama aksatmıycan sonra ne istiyorsan ye banamısın demez.

Bira çok içersen koşuyu aksatır baş göz ağrısından ancak o.
heheh keşke öyle olsa
Üye
medal 1k
ID § 16 Feb 2018, 00:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
herhangi bir beslenme programına bağlı kalmak istiyosanız dışardan yemeyin çok zorunlu olmadıkça. ben yemeğimi yanımda taşıyorum artık. bazen hazırlayamadığım zamanlar oluyor tabii. o zamanlarda genelde ızgara tavuk/kırmızı et tercih ediyorum, pilav ve patates yerine sossuz salata istiyorum.

"Bi sonraki turn deli gibi duktur boom oynicam"
-Spyro, 2016
Üye
ID § 16 Feb 2018, 01:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yemegi yanında tasimak icin yemek yapmak lazim
Onun icin de yemek yapmayı ogrenmek lazim
Coook zor is

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k
ID § 16 Feb 2018, 01:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olur oyle jag senin gibi 3% yag hedeflemedikten sonra, agirlik kaldirinca baya yeme sansin oluyor, hatta kalori kotasini doldurmak challenge olmaya basliyor grinning smiley
Üye
medal 1k
ID § 16 Feb 2018, 01:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben hala az yiyorum ya sdf. bir yumurtayı yiyemiyorum zaten midem bulanıyo adamlar nasıl 6 yumurta yiyor anlamıyorum

karbonhidrat çok özledim

vakfıkebir ekmeği görünce ağlamak istiyorum

belim sakatlandı (sporda değil), 11 gün yattım, 3 kilo geriye attı benim hedefimden. 12 kilo verdim ama 15 vermiş olabilirdim. fakat 18 falan vermiş gibi görünüyorum. popom epey küçülmüş vs.

"Bi sonraki turn deli gibi duktur boom oynicam"
-Spyro, 2016
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Feb 2018, 08:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bakliyatlar iyi oluyor yanına almak için ya, hem soğukken de lezzetli hem çok kokmuyor.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Feb 2018, 11:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
supplement alacagız firma olarak yüklü şekilde

kadıköy tarafındayız nereyi önerirsiniz arkadaşlar?

Leave That Thing Alone
Üye
ID § 20 Feb 2018, 11:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Jaegerjaquez
saunaya girerken alkışlıyolar mı abi nasıl iltifat geliyor sdfsd

asdfgdfsg

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
Üye
ID § 20 Feb 2018, 11:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
barbu
askere git senko. 15 kilo verdim. 80'den 65'e. hemide spor filan da yapmadım acemilik sonrası. 1-2 koştum o kadar.

ben 30 kilo vermiştim askerde. kilo vermek isteyen askere gitsin birazda kafayı kırsın tamam o iş

#YENİDENFENERBAHÇE
Syf: ««/ 349 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum