[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ vücut geliştirme #5...
Yazar RSS Konu: vücut geliştirme #5 {103515}
Syf: ««/ 236 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k

ID § 27 Jun 2014, 00:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
4 burada kaldı.

yeni başlık budur, buradan devam.

ahoj pati.
Üye
medal 1k
ID § 27 Jun 2014, 00:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mecidiyekoy civari tavsiye edeceginiz salon var mi ? Kahithane de olur
Yörünge Disi
ID § 27 Jun 2014, 00:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fazla kas yapmaya gerek yok ebnce
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jun 2014, 02:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öbür başlıktan kalan hydroxycut muhabbetine devam

@sodom abi doğru yolu bulmuşsun sonunda, çok da oyalanmamışsın bulurken gibi. o yüzden tebrik. hydroxycut'ın şu halinin doz aşımı haricinde herhangi bir soruna yol açacağını düşünmüyorum. kafeine ekstra duyarlılığı olup bunun farkında olmayan yoktur heralde.
zararı olmadığı gibi yararı da yok kahve içmenin üstüne. tekrar yazayım da ürünü savunduğum sanılmasın.
Üye
medal 1k
ID § 27 Jun 2014, 12:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi bana kalırsa tehlikesi sınırda. evet bunu kullanan binlerce insan var ve bir zarar görmemiş olabilirler ama bu zarar görme durumu bünyeden bünyeye değişebilir. kafeinle ilgili bir sıkıntım yok hatta iyi bir kahve içicisiyim günde 4 kupanın altına düşmem. hydroxycut'ı kullandığım dönemde korkup koşu bandından indiğim çok oldu. kullandın mı bilmiyorum ama insanın göğsüne yumruk gibi bir sıcaklık oturur ve efor sarf ettikçe bu yoğunluk artar. gerçi sigara kullanmamdan sebeple de beni fazla zorlamış olabilir. neticede bilimsel bir veri elimde yok tehlikeli olduğuna dair kesin konuşmayayım ama kişisel deneyimim gereksizliğinin yanında tehlike sınırında bir supplement olduğu yönünde. neyse ki efedrin kullanılan dönemine denk gelmemişim.

Çirkin kızla da arkadaş ol. Elbet güzel arkadaşı vardır.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Jun 2014, 19:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Geniş leğen kemikli insanlar, ne yapıyorsunuz belinizi ince göstermek için? Zayıflayınca yine dert oldu içime.

Oturup sabah akşam kanat çalışsam işe yarar mı? Olmadı estetik cerraha gidip uçlarından traşlatıcam mk.

hihi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jun 2014, 19:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi ben belimi nasi kalinlastirdigimi anlatayim once.
paused squat, tek elle farmers walk, ayakta overhead press, agirlikla 6-10 tekrar oblik hareketleri
bunlardan kacinabilirsin smiling smiley

soyliceklerim guclenmek o kadar umrunda olmayip ucgen olmaya asiri onem verenler icin gecerli. yoksa pek sevmedigim bi calisma stili yani.
bol bol kanat caliscan. hareketleri oturarak yapcan. oturarak agir omuz press dambilla. yan omuzla kanati buyutcen
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Jun 2014, 20:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Belim dediğimde verdikleri hareketler hep onlardı lan sad smiley

Nefret ediyorum belimden.

hihi
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2014, 00:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok büyük sıçtım bu gün spor salonunda.

kafam o kadar dolu ve midem bir o kadar boş ki bu aralar, bildigin aynı anda farklı en az 3 yerdeyim.

spora gittigimde çantamı bir dolaba koyup, bana verilen anahtarın dolabını boş olarak kitlemişim.

çalışma bittikten sonra (salonu ben kapatırken her zamanki gibi) dolabımı açıp dolabı boş görünce yusuflar sardı beni.

aksine diğer dolabı da biri kitlemiş ve anahtarı ortada yok, en son bu kız kalmış benim zıtlaştıgım geçenlerde (bahsetmiştim bir mesajımda).

dedim '' kameralara baksak, almış biri herhalde... '' falan.

nasıl yusufum ama, kimlikler, kartlar, yeni aldıgım spor ekipmanları (knee sleves, wrist wraps, belt) bir tarafa, TELEFON!

abi telefonda bildigin erotik seyler var gırla, bana ve mesajlastıgım baska hatunlara ait.

3.5 atıyorum....

neyse özete gelelim.

benim telefonu kız çaldırıyor, (titreşimde her zamanki gibi) zar zor duyuyorum kilitli dolabın içinden.

yüklenip menteşeyi yerinden çıkarıyorum ve tadaaaa! çanta orda...

şimdi kız bana bakıyor tip tip...

ben özür diliyorum vs, kız ''aaa ben periyodumdayım'' da bilmemne, ''bunu telafi etmelisin'' yok ''çikolata şeker isterim''bilmemne. Çıkarken tekrar '' telafi etmelisin ''

böyle yani;

şu an hala 3.5 atıyorum ve kendime ait nudeleri hemen siliyorum.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/06/2014 00:12 tarihinde Black_Hand tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jun 2014, 00:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

ilk sayfa post

android reloaded
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jun 2014, 00:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Black_Hand

kafam o kadar dolu ve midem bir o kadar boş ki bu aralar, bildigin aynı anda farklı en az 3 yerdeyim.

spora gittigimde çantamı bir dolaba koyup, bana verilen anahtarın dolabını boş olarak kitlemişim.

çalışma bittikten sonra (salonu ben kapatırken her zamanki gibi) dolabımı açıp dolabı boş görünce yusuflar sardı beni.

aksine diğer dolabı da biri kitlemiş ve anahtarı ortada yok, en son bu kız kalmış benim zıtlaştıgım geçenlerde (bahsetmiştim bir mesajımda).

nasıl yusufum ama, kimlikler, kartlar, yeni aldıgım spor ekipmanları (knee sleves, wrist wraps, belt) bir tarafa, TELEFON!

abi telefonda bildigin erotik seyler var gırla, bana ve mesajlastıgım baska hatunlara ait.

3.5 atıyorum....

neyse özete gelelim.

benim telefonu kız çaldırıyor, (titreşimde her zamanki gibi) zar zor duyuyorum kilitli dolabın içinden.

ben özür diliyorum vs, kız ''aaa ben periyodumdayım'' da bilmemne, ''bunu telafi etmelisin'' yok ''çikolata şeker isterim''bilmemne. Çıkarken tekrar '' telafi etmelisin ''

böyle yani;

sex döncek diye bekliyodum pff
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jun 2014, 00:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
spora başlamak istiyorum tekrar
evde wing tsun la başlasam
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jun 2014, 06:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Black_Hand

3.5 atıyorum....

neyse özete gelelim.

böyle yani;

zıt mıt sevişcek misin artık kızla
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jun 2014, 06:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
pontipati
spora başlamak istiyorum tekrar
evde wing tsun la başlasam
hangi spora? martial artsa ise evet evde wing tsunla başlasan iyi olur heralde
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Jun 2014, 12:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
herhangi bi spora sdf çok güçsüz hissediyorum kendimi, bazal metabolizmayla yaşıyorum resmen.
wallbag im vardı onu da bulursam tamam bu iş
Syf: ««/ 236 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum