[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ MMA & Box maçları...
Yazar RSS Konu: MMA & Box maçları {26426}
Syf: ««/ 34 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Dec 2018, 00:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
saat kacta mac?

Sasuga Onii-sama!!
Üye
ID § 02 Dec 2018, 00:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
7 diyo da dmax 8-9 u bulur başlaması

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 02 Dec 2018, 00:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fury'i hic sevmiyorum umarım Wilder alır.

Sasuga Onii-sama!!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Dec 2018, 01:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sabah bunun için hiç alarm kurasım yok ya, akşam tekrarını verirler herhalde?
Üye
medal 1k
ID § 03 Dec 2018, 09:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Böyle özel maçlar için sıfır başlık açsak daha güzel sanki.

Evet, yorumları alalım. Maçın berabere bitmesi imkansız gibiydi. Neden böyle bir şey yaptı hakemler.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/12/2018 09:18 tarihinde stormeagle tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 03 Dec 2018, 09:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
neden imkansız olsun abi? fury genel olarak daha iyiydi ama wilder 2 kez düşürdüğü için farkı kapattı ve berabere bitti işte. eğer fury son roundda düşmeseydi kesin kazanıcaktı bence ama orda düşünce dengelendi ve berabere bitti.

ha beraberlik berbat bişi boks maçında ama yapıcak bişi yok. çok saçma değildi sanki.

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
medal 1k
ID § 03 Dec 2018, 09:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
son round hakemleri etkilemek için çok onemli ve 12. round da şampiyon olarak rakibine baya baya yeri öptürüyorsan eğer, o maçın berabere bitmesi için önceki 11 roundda bariz ezici üstünlük sağlamış olman lazım. Fury'nin öyle bir üstünlüğünü görmedim ben.

Sunuda koyalım
[gifs.com]

Sanki Furry'i emekli etmemek ve joshua maçına altyapı hazırlamak gibi bir amaç için verilmiş karar gibiydi.

6 defa güncellendi. Son güncelleme 03/12/2018 10:04 tarihinde stormeagle tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 03 Dec 2018, 10:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
istatistiklere bakınca fury'nin hedefini bulan yumruklarda baya baya üstünlük sağladığı görülüyor abi zaten.

bilmiyorum ben anlamıyorumdur belki. haklı olabilirsin. sonuçta adamların rovanş maçı bu maçtanda fazla rating alıcak. e daha bunların joshua ile maçları olucak falan. ama bana yinede çok saçma gelmedi beraberlik

edit: beraberliğin aşırı boktan bir sonuç olduğuna kesinlikle katılıyorum bu arada

#YENİDENFENERBAHÇE

2 defa güncellendi. Son güncelleme 03/12/2018 10:25 tarihinde mokoko tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 34 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum