[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ MMA & Box maçları...
Yazar RSS Konu: MMA & Box maçları {18658}
Syf: ««/ 23 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Jan 2017, 18:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hah onu diyecektim Cat Zingano holly'den de Nunes'den de iyi striker ama onu geçmişti işte Ronda.

Miesha tate söyledi zaten ben Amanda Nunes gibi vuran kadın görmedim dedi. Bir de üstüne kaç yıllık Brezilian Presician Training var. Kediyle oynar gibi laser pointer ile duvar yumruklatıyorlar kadına yıllardır. Sadece sert değil isabetli de çakıyor namussuz.

Connor McGregor gibi işte

Precision beats power and timing beats speed

Spartan era dedikleri bu işte, bu tip dövüşçülerin kriptoniti bulunana kadar bunlar domine edecekler.

Nasıl ilk dönem BJJ bilen herkes yardırıyordu
Sonra Wrestling kuşağı geldi, bi şekilde take down sonra tepesinde kal ground&pound veya submit (ronda bu dönem yıldızı)
Şimdi vurdumu çekiçle vurur gibi vuran sniper dövüşçüler dönemindeyiz.
Üye
medal 1k
ID § 01 Jan 2017, 18:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
boks evrimiyle aynı sayılır işte 2-3 sene sonra da bi mayweather gelir artık işte sadece tekniğe kalır

cibili cibili şak şak şak hadi yavrum bidaa vur şak şak şak
Üye
ID § 01 Jan 2017, 19:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Showbiz ne kadar iğrenç bişey ya. Dayak yiyen karı 3m kaldırmış, dayağı atana da 200k vermişler. Rezalet.
Üye
ID § 01 Jan 2017, 20:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dayak yiyen karı...
Çok sevimsiz
TW
ID § 01 Jan 2017, 20:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
doğru

kepaze edilen karı
Üye
ID § 01 Jan 2017, 20:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sevimsiz tabi, ağzıyla burnu yer değiştirdi nasıl sevimli olsun ahahahahah
Üye
medal 1k
ID § 02 Jan 2017, 09:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dfgsdgadf savage
Üye
ID § 18 Jan 2017, 16:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Artık dünyanın bşir numarası BU:

Ama bakın sosti dediydi dersiniz Avustralyalı tuhaf uzun kolları garip dövmeleri olan Megan Anderson çok yakında dünya starı olacak. Henüz UFC sporcusu bile değil alt ligde dövüşüyor ama ben hiç bir maçını kaçırmadım bakın beni dinleyin...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Mar 2017, 12:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dün Khabib Nurmagomedov ile Tony Ferguson ın maçı vardı,Khabib weigh-cut'tan sonra hastaneye kaldırılmış ne yazık ki iptal oldu maç. Çok merak ediyordum ne olacak diye, Khabib Tony'nin kolunu kıracağım diyordu.
Tyron Woodley ile Stephen Thompson'ın da 2.maçı (title) vardı Woodley aldı tekrar. Özetini izledim maçı izlemedim, Thompson yetenekli ama bitiriciliği yok pek ondan beklediğim sonuç geldi üzüldüm.
Üye
ID § 29 Mar 2017, 13:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

ÇOK iyi klip olmuş Anderson silva hazretlerinin hareketleri de elbette yer almış

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Apr 2017, 15:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Efsane sona erdi..

Anthony Joshua Wladimir Klitschko'yu nakavt etti

Üye
ID § 12 May 2017, 12:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sostizm

patron, DC-Johnson maçı için normal fight pass almıştım, onunla izleyemiyorum galiba, ayrıca pay-per-view ücreti ödemem gerekiyor anladığım kadarıyla. sistemi tam olarak anlamadım ben ya.
Üye
ID § 12 May 2017, 17:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Allure-
Alinti
sostizm

patron, DC-Johnson maçı için normal fight pass almıştım, onunla izleyemiyorum galiba, ayrıca pay-per-view ücreti ödemem gerekiyor anladığım kadarıyla. sistemi tam olarak anlamadım ben ya.

Yok şöyle pay per view olanları bir süre sonra izleyebilirsiniz. Vpn ile irlanda ip ile biraz daha da çabuk izlersiniz. Diğerleri bedava. Bu hafta invicta fc var mesela çok iyi olacak.
Üye
ID § 14 May 2017, 18:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Allure-

Açılmış mesela bugün izleyebilirsin. Sanırım bir sonraki PPW oynanınca bir önceki bedavaya düşüyor
Üye
ID § 14 May 2017, 21:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu arada epey zaman geçtiği için spoiler dışı yazıyorum.

Jhonson zirvede bıraktı sporu. MMA dışı bir işe giriyormuş, family business.

Jhon jones ocakta dönüyormuş. DS JJ 2 muhteşem olacak.
Syf: ««/ 23 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum