[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ before - after foto #2...
Yazar RSS Konu: before - after foto #2 {139775}
Syf: ««/ 194 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Jul 2017, 23:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Jaegerjaquez
ilk halini bilmiyorum ama şu anki vucut gayet iyi tebrikler hacı, ben de 2 aya before after after koycam 88kg dan 120ye çıktım bulk yapıp şimdi 105 kiloyum 95 e kadar inicem

Bu ne kadarlık bir süreç? Ayrıca nasıl bir disiplindir lan bu tam bir manda yavrususun hll team thumbs up

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jul 2017, 00:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hepiniz bir gün benim gibi 90% yağ oranına ulaşacaksınız. kasmayın ülen.
Üye
ID § 14 Jul 2017, 00:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
yumy
Alinti
ad3m
Helal yumoş harika bir progrıs thumbs up olmuş. Tri/lats/trapz bunlara biraz daha ağırlık verebilirsin. Yates row yap lat/trapz için tri için kafana göre takıl.

Yates row dediğin bildiğin barbell row sanırım? Eller mi ters oluyor? Barbell row yapıyorum normalde.

Aynen daha dik hali bu arada yates row yap deyince programında pull-up/deadlift falan vardır diye araya bunu sıkıştırdım mini upright row işte bi nevi. Daha fazla ağırlık kaldırabildiğin için belli bölgelere standart rowdan iyi vuruyor ve daha safe bir hareket kanaatimce. shrugs upright row falan var ama sakat ve uzak durulası hareketler bulaşma bence.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jul 2017, 00:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ad3m
Alinti
Jaegerjaquez
ilk halini bilmiyorum ama şu anki vucut gayet iyi tebrikler hacı, ben de 2 aya before after after koycam 88kg dan 120ye çıktım bulk yapıp şimdi 105 kiloyum 95 e kadar inicem

Bu ne kadarlık bir süreç? Ayrıca nasıl bir disiplindir lan bu tam bir manda yavrususun hll team (tu)
2 ay sonra tam 1 yıl olcak
eyw ayrıca :dd

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/07/2017 00:27 tarihinde Jaegerjaquez tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 27 Oct 2017, 13:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu an vaziyet bu. saçma sapan kilo aldım, love handle'lar falan çıktı. 77 - 78 civarıydım seneler boyunca, en son 2 ay önce tartıldığımda 81'dim. kilo belki 79 80 olmuştur bu ara.

garanti bankası genel müdürlüğünde çalıştığım 1.5 sene sağ olsun bütün emeği zikertti sdf. ufak ufak toparlıyorum bakalım,

97 defa güncellendi. Son güncelleme 09/10/2017 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 194 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum