[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Beslenme...
Yazar RSS Konu: Beslenme {78183}
Syf: ««/ 157 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Sep 2018, 19:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
turkce tarif sitelerinde baya guzel tarifler var.
Üye
ID § 19 Sep 2018, 19:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
patates soyacağı al kabağa aban

kitana
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Sep 2018, 22:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi tamam sizden bişi isteyeni silkeyim ya
Üye
ID § 19 Sep 2018, 23:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olm ne tribe giriyosun öyle diyor işte. kabağı da papardelle gibi kes, karıştırınca daha çok makarna yiyor gibi oluyorsun demiş.

gerçği ben de niye adam yerine koyduysam
ESCAPE İŞTE HAHAHA FAKİR METROBÜS CAHİLİ
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Sep 2018, 23:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olm adam götünden element mi uydursun bire bir çevirmiş başka bişi yazmıyo sdgklfdjsgşhlfglşdf
TW
ID § 19 Sep 2018, 23:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
salak bu cocuk ya.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Sep 2018, 23:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sabonis
şu yemek olayının cılkını çıkaranlara hasta oluyorum ya. geçen bir muhabbet döndü birileriyle. neymiş neyden kalori aldığın çok önemliymiş. karbonhidrat ve yağ yersen vücudun yağdan değil kastan yakıyor falan gibi inanılmaz şeyler söylemeye başladılar... açtım gösterdim saf mcdonalds diyetiyle bile aldığın kalori yaktığın kaloriden azsa gayet kilo verirsin diye.

gelen cevap "ama o adamda yağdan değil kastan gitmiştir." he adam komple kas kaybetmiş he.

ben 80'den 68'e düşerken 4 ay içinde, haftanın 5 günü falan makarna yiyordum. iş yerinde gülüyorlardı "hüehüe makarna ile kilo mu verilir" falan diye. 3-4 ay sonra hepsi oha olm ne güzel kilo verdin demeye başlamışlardı. geçiniz abicim işte. calorie in calorie out budur.
kilo vermek var bi de sağlıklı kilo vermek var
micro nutritions ve proteini yok saydın resmen dsafasdas
amaç kilo vermekse sadece baklava yiyerek de kilo veririsin
işin içinde beslenme ve vucudu daha iyi yapmak varsa büyük hata sadece kalori saymak
tek bi kişinin yaptığı before after fotosunun da hiç bi önemi yok herkesin spor geçmişi genetiği yapısı aynı değil adamı 7/24 takip eden de yok belki shakeleri gömüyor yatmadan multivitamin alıyor
kendinize yazık etmeyin
Üye
ID § 19 Sep 2018, 23:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
senin gibi hergün clenbuterol basana kadar makarna beyinli olmayı yeğlerim bayım !

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/09/2018 23:47 tarihinde goldbären tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 20 Sep 2018, 00:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Jaegerjaquez
işin içinde beslenme ve vucudu daha iyi yapmak varsa büyük hata sadece kalori saymak
tek bi kişinin yaptığı before after fotosunun da hiç bi önemi yok herkesin spor geçmişi genetiği yapısı aynı değil adamı 7/24 takip eden de yok belki shakeleri gömüyor yatmadan multivitamin alıyor
kendinize yazık etmeyin

bu sağlıklı kilo vermek de overrated'ın bayrak taşıyan konularından biri. sen 2-3 ay mcdonalds diil tabi ama makarna, pilav şu bu yiye yiye kilo verirsen bu senin sağlıksız olduğun ve komple kas kaybettiğin anlamına asla gelmiyor. nutritionist denen olay o kadar büyük bir algı yönetimi ki.... korkunç yani.

onu geçtim sen 2 ay boyunca sadece mcdonalds yiyerek bile kilo versen ardından normal bir diet ile hayatını sürdürsen, yine bi halt olmaz. vücudundaki o fazla kilolar ve yağların verdiği zarar ile kıyaslanamaz yani 2 aylık kötü bir diet.

ayrıca ben kimseye gidin mcdonalds yiyerek kilo verin demiyorum. "ay ben karbonhidratı ağzıma sürmüyorum, yediğim an yağlanıyorum" diyen, algısı yönetilen fitness ve spor manyaklarına laf ediyorum sadece.
Üye
ID § 20 Sep 2018, 01:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
goldbären
olm ne tribe giriyosun öyle diyor işte. kabağı da papardelle gibi kes, karıştırınca daha çok makarna yiyor gibi oluyorsun demiş.

gerçği ben de niye adam yerine koyduysam
ESCAPE İŞTE HAHAHA FAKİR METROBÜS CAHİLİ

ahahahah metrobüs cahili iyiydi ama sen de şişkosun onu ne yapacağız? ben 2 ayda 104 kilodan 93 e düştüm. hedefim 87. en azından çabalıyorum krdş.....

benim asıl öğrenmek istediğim malzemeleri nasıl, ne şekilde ve ne kadar miktarda pişirilmesi gerektiği. sarımsağı soğanı kabağı nasıl yapacağıımı falan yazmamış mı orada?
Üye
ID § 20 Sep 2018, 02:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi istesen çözersin roket bilimi değil. her şeye bahanen hazır ha.
Üye
medal 1k
ID § 20 Sep 2018, 09:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim sorunum beslenme değilde uyku.
Eppek çok az yiyorum ya da hiç. Fast food, kızartma ve tatliyla aram yok. Sigara alkol kullanmıyorum. iş masa başı.

üç ayda yavaş yavaş 89 kilodan 81 e düştüm, boy 1.80

Ayda 7-8 gün geceleri çalışıyorum. Düzensiz uyku ve beslenmeye sebep oluyor. Kafa dağınıklığı da cabası. Geçen ay göğsünde bir ağrı oldu, kalp ritm bozukluğu dedi doktor, iki serum vurdular. Nörolojiye gittim bir gün sonra her şey normal.
hormon ve tam kan testi yaptırdım. Sonuç, metabolizma biraz yavaş.

Ara sıra yüzmeye ve koşmaya başladım. Koşarken kesiliyorum ama 45 dk durmadan yuzebiliyorum.

Beslenme, uyku, spor hepsi düzensiz bende.
Meslek değiştirmekten başka çare göremiyorum.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Sep 2018, 11:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sabonis
Alinti
Jaegerjaquez
kendinize yazık etmeyin

bu sağlıklı kilo vermek de overrated'ın bayrak taşıyan konularından biri. sen 2-3 ay mcdonalds diil tabi ama makarna, pilav şu bu yiye yiye kilo verirsen bu senin sağlıksız olduğun ve komple kas kaybettiğin anlamına asla gelmiyor. nutritionist denen olay o kadar büyük bir algı yönetimi ki.... korkunç yani.

onu geçtim sen 2 ay boyunca sadece mcdonalds yiyerek bile kilo versen ardından normal bir diet ile hayatını sürdürsen, yine bi halt olmaz. vücudundaki o fazla kilolar ve yağların verdiği zarar ile kıyaslanamaz yani 2 aylık kötü bir diet.

ayrıca ben kimseye gidin mcdonalds yiyerek kilo verin demiyorum. "ay ben karbonhidratı ağzıma sürmüyorum, yediğim an yağlanıyorum" diyen, algısı yönetilen fitness ve spor manyaklarına laf ediyorum sadece.
abi ne diyim asdfsdafas
git toprak ye o zaman onda da kalori var
MTG Turnuvası 1.si
ID § 20 Sep 2018, 13:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bence mcdonalds saglıklı çünkü içinde et var
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Nov 2018, 22:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sağlıklı kilo vermek nasıl overrated ? Düzgün beslenmeden kilo verirsen vücudu zorlarsın, kasların güçsüzleşir - sönükleşir, kilona göre sarkmalar meydana gelir, bağışıklık sistemin güçsüzleşir. Ayrıca kalp-damar tıkanıkları vs. cabası.
Syf: ««/ 157 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum