[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Beslenme...
Yazar RSS Konu: Beslenme {67033}
Syf: ««/ 153 »»   [ A ]
Üye
ID § 26 Jun 2017, 16:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pişmişinde tahminen 100 gram için 10 g protein vardır. Bakliyatlarda güzel protein var da işte bioavailability leri düşük oluyor. O proteinin ne kadarını bünyeye alabiliyoruz. Kimileri yarısı diyor. Ama protein harici de pek çok faydası var bakliyatların tüketmekte fayda var.
Üye
medal 1k
ID § 29 Jun 2017, 12:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
tiLi
yalnız yeterince carb almazsan iyi basamazsın yani. etkilediği ölçüde dediğime bakma, etkiler. diyette performans düşmesin diye low carb yapmıyo şimdiki popüler 3dmj ve rp tayfası.
ben çok hissetmiyorum carb etkisini ama var böyle bişi

Nasıl hissetmiyorsun abi, carb alimini dusurdugunde guc problemi yasamiyor musun? Supplement destegi mi var yoksa genetik olarak uzayli misin merak ettim, var ise bilgilendir lutfen.
Üye
medal 1k
ID § 29 Jun 2017, 12:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Barathrum
Zamanında baya bir filtre kahve içiyordum antreman öncesi ve arada preworkout tabiki. Sonra birgün kan testi yaptırdığımda gördük ki kan seviyem limite inmiş durumdaydı. Doktor da şaşırdı. Fazla kafein demir emilimini önemli oranda azaltıyor vücuttaki.

Yıllarını bodybuildinge vermiş ama supplementlerede aşık bir arkadaşım 2 ay önce kansızlıktan bildiğiniz bayıldı, ayakta duracak hali yoktu. 2 günde 1 ya da hergün preworkout içmekten ve çok fazla kafeinden dolayı kan değerleri yerlerde sürünüyordu.Doktorun verdiği kan haplarını kullandı uzun bir süre.

Tavsiyem kafeini abartmayın bizim gibi gaza gelip, zararı büyük oluyor.

Bu durumun belirtilerini de aciklar misin lutfen, neler hissettin? Sirkette 2-3 bardak nescafe icip (gun boyu), haftanin 6 gunu antrenman oncesi filtre kahve ve preworkout tuketen biriyim. Degerlere baktirmak lazim gercekten.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Jun 2017, 12:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sizlerin 6 ayda bir baktırması lazım bence
ben bile 6 ayda bir baktırıyorum, supplement vs kullanmadığım halde.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k
ID § 29 Jun 2017, 12:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cok haklisin, gecen yil nisan gibi basladim gym'e ama hic sorun yasamadigim icin (ki supplementlerim; protein/creatine/bcaa/glutamine/zma/multivitamin/balikyagi) kontrol filan dusunmedim. ilk firsatta kontrol ettirmem lazim.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Jun 2017, 13:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu tur şeylerin (kansızlık b12 eksikliği, demir eksikliği vb) etkileri iyice düşene / artana kadar hissedilmiyor.

o yüzden baktırmak lazım, zaten lan kansızım galiba diye gittiğimizde değerler limitin altına düşmüş oluyor bile.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jun 2017, 15:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Xtreme_Chill
Alinti
tiLi
yalnız yeterince carb almazsan iyi basamazsın yani. etkilediği ölçüde dediğime bakma, etkiler. diyette performans düşmesin diye low carb yapmıyo şimdiki popüler 3dmj ve rp tayfası.
ben çok hissetmiyorum carb etkisini ama var böyle bişi

Nasıl hissetmiyorsun abi, carb alimini dusurdugunde guc problemi yasamiyor musun? Supplement destegi mi var yoksa genetik olarak uzayli misin merak ettim, var ise bilgilendir lutfen.
low volume çalıştığım için hissetmiyor olabilirim. çok tekrar çok hareket çok set yapsam az dinlensem hissederim belki. carb arttırınca bi performans artışı hissetmiyorum outlierım. protein creatine dışında supplementim yok
Syf: ««/ 153 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum