[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Spor / Spor Genel
|-- |-- |+ Beslenme...
Yazar RSS Konu: Beslenme {65581}
Syf: ««/ 153 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Dec 2016, 10:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Dragonfire

böyle benim bundan sonra beslenmem 2 hafta dışına çıkmıyorum.

Abi hani diyetisyen değilim de bence meyveleri biraz azaltıp badem, ceviz falan ekleyebilirsin. Meyveler cidden gereksiz kalori ve şeker çünkü.

hihi
Üye
ID § 20 Dec 2016, 10:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
goldbären
abi o sporu kim yapacak. zaten günde 4 saat oturuyorum evde. nasıl motive edeceksiniz, sadece forumdan şişko demekle olmaz.

Abi asansör veya yürüyen merdiven kullanma, toplu taşıma vs. kullanırken oturmak yere ayakta durmayı tercih et, yürüyebileceğin yerlere yürüyerek git gel, çok gaza gelirsen de 15-20dk yürü. Daha fazlasına gerek yok bence eğer hiç spor yapmıyorsan uzuuun zamandır. Spor yapmayan birisi spor salonuna vs. başladığında o tempo, yorgunluk, disiplin falan çok zor geliyor; bazen hayal etmesi bile bezdiriyor insanı. Sonra doğal olarak sporu bırakıyorsunuz, gerek yok. Ufak tefek şeylerle başlamak lazım. Ben de hatta 94 kilo olduğum dönemde bayağı hamlamıştım spor geçmişim olmasına rağmen, böyle başladım. En son her sabah 10km'den fazla koşarken buldum kendimi dsfj

Edit: Hepinizi alıntıladım, artık çalışmaya başlayabilirim :>:>:>

hihi

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/12/2016 10:22 tarihinde deadwoll tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 20 Dec 2016, 10:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
önce şu işi değiştirmem lazım ya. 5.30da kalkıp 19da giriyorum eve.
Üye
ID § 20 Dec 2016, 10:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mümkünse İstanbul'dan taşın abi, hayat kaliten artacak. Hem trafik yok, hem her şey ucuz İstanbul'a kıyasla. Millet İSTANBUL'DA HER ŞEY VAR AMA diye İstanbul'a koşuyor. Sonra iş temposundan, trafikten, parasızlıktan bir bok yapamıyor ama bunun farkına da varamıyor.

hihi
Üye
ID § 20 Dec 2016, 10:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Istanbulda hersey var diye degil abi
Sektor sadece istanbulda var.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 20 Dec 2016, 10:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Başındaki mümkünse o yüzden var zaten, bazı sektörlerde pek mümkün değil. Fırsatı olan durmasın ama, net.

hihi
Üye
ID § 20 Dec 2016, 10:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kesinlikle katiliyorum.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Dec 2016, 13:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Simdi benim listede fazla bir meyve yok gunde 1 defa falan. 1 tane cheat meal var. badem ceviz vs ilk 2 hafta yok amac ilk iki hafta hizli yag yakip metabolizma ne yapiyor gormek.
Devit alacgim bugun. Multivitamin ve balkkyagina basladim yine.

"I am Fire , I am Death."
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Dec 2016, 13:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Senko ingiltere seni cagirmiyormu henuz? Yokmu ecaa biseyler?

"I am Fire , I am Death."
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Dec 2016, 21:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
Alinti
goldbären
abi o sporu kim yapacak. zaten günde 4 saat oturuyorum evde. nasıl motive edeceksiniz, sadece forumdan şişko demekle olmaz.

Abi asansör veya yürüyen merdiven kullanma, toplu taşıma vs. kullanırken oturmak yere ayakta durmayı tercih et, yürüyebileceğin yerlere yürüyerek git gel, çok gaza gelirsen de 15-20dk yürü. Daha fazlasına gerek yok bence eğer hiç spor yapmıyorsan uzuuun zamandır. Spor yapmayan birisi spor salonuna vs. başladığında o tempo, yorgunluk, disiplin falan çok zor geliyor; bazen hayal etmesi bile bezdiriyor insanı. Sonra doğal olarak sporu bırakıyorsunuz, gerek yok. Ufak tefek şeylerle başlamak lazım. Ben de hatta 94 kilo olduğum dönemde bayağı hamlamıştım spor geçmişim olmasına rağmen, böyle başladım. En son her sabah 10km'den fazla koşarken buldum kendimi dsfj

Edit: Hepinizi alıntıladım, artık çalışmaya başlayabilirim :>:>:>
peki irade limitli bir kaynak mıdır? yoksa bu yürüyen merdiven kullanmamak falan iradeden boş yere tüketir mi?
Üye
ID § 20 Dec 2016, 21:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayır
hayır

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 21 Dec 2016, 07:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Dragonfire
Senko ingiltere seni cagirmiyormu henuz? Yokmu ecaa biseyler?

para yoq.
paslandım bir de iyice ya, bi pasımı atıp öyle gitmem laızm :/

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Jan 2017, 13:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Feb 2017, 18:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu lor peynirinin hem yağsızı hem de tussuzu yok mu ya, yiyorsanız nereden alıyorsunuz siz? Bir de pakette aldıklarımda arkasında hep peynir altı suyu yazıyor ama millet cassain niyetine tüketiyorum demiş internette, e peynir altı suyu direk whey değil mi?
Üye
ID § 27 Feb 2017, 20:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim yediğim tuzsuz ve yağsız, yerel bir marka ama İstanbul'da yok. Domates ve naneyle beraber kavurup gömüyorum ayıptır söylemesi. Nefis oluyor.

Ben whey'miş casein'miş takmıyorum, yiyorum.

hihi
Syf: ««/ 153 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum